Check the settings
معماری
خانه / مطالب انگیزشی و موفقیت / رابطه عشق با ثروت
عشق در کار

رابطه عشق با ثروت

عشق واقعی باعث ثروتمند شدن می شود.

بد نیست کمی درباره عشق صحبت کنیم اما نه عشقی که نشان و سمبل آن قلب تیر خورده است.

امروزه در سایت های اینترنتی و کانال های مختلف به وفور درباره جذب ثروت و راه های ثروتمند شدن صحبت می کنند. همه در نهایت از یک چیز حرف می زنند و آن قانون جذب است که راندا برن برای اولین بار آن را به صورت عمومی در کتاب و فیلم خود بیان کرد.

قانون جذب دست آویزی شده برای عده ای سودجو تا با استفاده از قوه تخیل انسان ها به آن شاخ و برگ بدهند و به آنها بقبولانند که با فکر کردن و تصور کردن می توانید ثروتمند شوید و با این خیال پردازی ها، پول و ثروت به زندگیتان سرازیر می شود.

دوست عزیز آنچه که مسلم است این است که انسان اگر نسبت به موضوعی عشق نداشته باشید هیچ گاه نتیجه ی مطلوب را نخواهد بدست آورد. عاشق کار و زندگیتان باشید.

ثروت هم از این قائده مستثنی نیست. اگر می خواهید به نتایج عالی دست پیدا کنید و ثروتمند شوید باید نوع نگاهتان را نسبت به شغل خود تغییر دهید.

در هر کاری که باشید باید با همه وجود آن را قبول کنید و عاشقانه با آن شغل برخورد کنید و ذره ای شک و ناراحتی نسبت به آن نداشته باشید.

عشق را به کار و زندگیتان سرازیر کنید.

چگونه می توان نسبت به شغلی عشق نداشت و در آن به موفقیت دست پیدا کرد؟

چگونه می توان بدون عشق از پس مشکلات و سختی های شغلی بر آمد؟

چگونه می توان بدون عشق به کار، از خلاقیت و نوآوری دم زد؟

سه گام مهم برای رسیدن به ثروت

گام اول

تمام افکار خرافی را از ذهن خود دور کنید و بجای خیال پردازی های واهی به شدت عمل گرا باشید. من اصل اول موفقیت را اقدام کردن می دانم و بدان که تمام فرصت های خوبی که بدست خواهی آورد را مدیون اقدامات به موقع و جدی هستید.

گام دوم

نسبت به هر کاری که می خواهید انجام دهید شک و تردید از خود دور کنید. تردیدها خائن هستند و باعث می شوند بهترین فرصت ها را از دست بدهید.

عشق را در کار خود جاری کنید و تا آنجا پیش بروید که به این باور برسید که خداوند فقط شما را مامور انجام آن کار کرده است تا آن را به سرانجام برسانید.

گام سوم

توانایی های خود را نسبت به کسب و کاری که دارید افزایش دهید. بدانید که دانش در هر کاری باعث می شود پادشاه آن کار شوید. آنقدر پیش بروید که دیگر هیچ کس قدرت مقابله و رقابت با شما را نداشته باشد و دیگر کسی پیش روی شما نباشد و این کار امکان پذیر است.

در فرصتی دیگر در مورد قانون جذب و ایجاد عشق و علاقه نسبت به کار صحبت خواهم کرد.

منحصر بفرد و ثروتمند باشید

موفق باشید

 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

User Rating: 5 ( 1 votes)

درباره ی یاسر اخگری

من یاسر اخگری از سال 1385 به حرفه طراحی سایت و برنامه نویسی تحت وب مشغول هستم. به جوملا و وردپرس و cms های دیگر مسلط هستم. طی سال های فعالیتم سایت های زیادی را راه اندازی کردم. در سال های اخیر در زمینه بازاریابی اینترنتی و کسب و کار آنلاین فعالیت های زیادی داشتم و بر روی روش های مختلف کسب درآمد از اینترنت متمرکز شده ام. همچنین در زمینه های مختلف بازاریابی و ارتباطات در دوره های مختلف شرکت کرده و در جلسات اساتید بنام کشور همچون "دکتر سمیرا ذاکرانی" ، "پروفسور کیوان کیان" ، "دکتر نمازی" ، "دکتر امیر طباطبایی" ، "دکتر جمال قمری" ، "دکتر محمد سیدا" ، "دکتر مارال اسکندری" شرکت کرده ام. تخصص اصلی من طراحی سایت، بازاریابی اینترنتی و شبکه های اجتماعی و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO) می باشد و تا کنون آموزش های زیادی در این زمینه ها داشته ام.

همچنین ببینید

شکست

پنج عامل شکست

شناسایی دلایل شکست بسیار با اهمیت تر از دلایل موفقیت است اگر بخواهیم به موفقیت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + یازده =

قالب وردپرس