لوگوی سایت اخگری
0

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

ارتعاش در قانون جذب چیست؟

دسته بندی ها : مطالب رایگان 10 بهمن 1397 یاسر اخگری 188 مشاهده
1 - ارتعاش در قانون جذب چیست؟

ارتعاشات در قانون جذب


ارتعاش به رفت و برگشت یک انرژی یا فرکانس گفته می شود. مثل اکوی صدا در کوه. وقتی یک احساس در وجود شما شعله می گیره در واقع ذهن شما به شدت به اون مسئله مشغول میشه و روی اون متمرکز می شید. حالا فرکانس های فکری شما به اطراف ارسال میشه.

نکته مهم اینه که ارتعاش احساسات و فرکانس ها یک نوع انرژیه و هر انرژی در این دنیا به چیزی متصل میشه که از نوع خودش که قانون جذب شکل می گیره.

اگر ارتعاش احساسی ما منفی باشه اون انرژی، ما را در مسیر رسیدن به اتفاقات منفی قرار میده و اگر مثبت باشه در مسیر اتفاقات مثبت قرار میده. مسئله مهم در قانون جذب پاکسازی و تنظیم این فرکانس هاست که نیاز به تمرین و آموزش داره.

پس مسئله بر می گرده به رفت و برگشت انرژی و احساسات ما. دقیقا مثل سنگی که در حوض آب می اندازیم. موج ایجاد شده به اطراف ارسال میشه و بعداز برخورد به موانع یا دیواره های حوض به مرکز خودش بر می گرده.

چیزی که شما دریافت می کنید حاصل فرکانس فکری خودتون هست. در هر زمینه ای فرکانس منفی داشته باشید از همان دست مسائل و مشکلات را بیشتر جذب می کنید چون با فرکانس های فکری در مسیر رسیدن به مشکلات بیشتری در همان زمینه قرار گرفتید.

اما چرا با فکر کردن به چیزهای مثبت اونها جذب ما نمی شوند؟ دلیلش بر می گرده به خود فرکانس های فکری. فرکانس های فکری بر اساس احساسات شکل می گیره.

پس اگر پس زمینه ذهن ما احساسات منفی باشه وقتی به خواسته ای فکر می کنید فرکانس ارتعاشی ما ضعیف هست. یعنی احساسات منفی و فرکانس های منفی که در وجود ما هست اجازه نمیده فرکانس مثبت به نتیجه برسه و ضعیف میشه.

اینجاست که در متد آموزشی بنده در دوره فرکانس و جذب ابتدائا روی پاکسازی تمرکز می گیریم. پاکسازی از احساسات منفی و فرکانس های منفی بسیار مهم است. ما یک ماه را با تمرین های کاملا علمی و ثابت شده روی برطرف کردن احساسات منفی متمرکز می شیم.

جالب اینجاست که به محض انجام تمرین ها چون فرکانس های فکری منفی ضعیف یا خنثی می شوند موانع جذب برطرف شده و افراد شرکت کننده در این دوره به شکل عجیبی با اتفاقات مثبت در زمینه های مختلف روبرو می شوند.

خیلی مهم هست که مرحله به مرحله با تمرین و آموزش در قانون جذب گام برداریم و تصور نکنید با دیدن چند کلیپ انگیزشی یا مطالب ناقص از قانون جذب می تونید به نتایجی دست پیدا کنید.

جهت شرکت در دوره عالی فرکانس و جذب و کسب نتایج واقعی و رسیدن به آرامش و خواسته خود از طریق بخش فروشگاه اقدام به ثبت نام در ماه اول دوره بکنید. در صورتی که در ثبت مراحل دچار مشکل بودید و یا اطلاعات کافی نداشتید از طریق ای دی پشتیبانی پیام دهید.

نتایج این دوره عالی هم در اپلیکیشن موجود است که می تواند ببینید و بشنوید.
آکادمی فرکانس و جذب
یاسر اخگری

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
یاسر اخگری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  لینک کوتاه :
  گفتگو در واتس آپ
  مکالمه را شروع کنید
  سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم