ارتعاش در قانون جذب چیست؟

ارتعاشات در قانون جذب


ارتعاش به رفت و برگشت یک انرژی یا فرکانس گفته می شود. مثل اکوی صدا در کوه. وقتی یک احساس در وجود شما شعله می گیره در واقع ذهن شما به شدت به اون مسئله مشغول میشه و روی اون متمرکز می شید. حالا فرکانس های فکری شما به اطراف ارسال میشه.

نکته مهم اینه که ارتعاش احساسات و فرکانس ها یک نوع انرژیه و هر انرژی در این دنیا به چیزی متصل میشه که از نوع خودش که قانون جذب شکل می گیره.

اگر ارتعاش احساسی ما منفی باشه اون انرژی، ما را در مسیر رسیدن به اتفاقات منفی قرار میده و اگر مثبت باشه در مسیر اتفاقات مثبت قرار میده. مسئله مهم در قانون جذب پاکسازی و تنظیم این فرکانس هاست که نیاز به تمرین و آموزش داره.

پس مسئله بر می گرده به رفت و برگشت انرژی و احساسات ما. دقیقا مثل سنگی که در حوض آب می اندازیم. موج ایجاد شده به اطراف ارسال میشه و بعداز برخورد به موانع یا دیواره های حوض به مرکز خودش بر می گرده.

چیزی که شما دریافت می کنید حاصل فرکانس فکری خودتون هست. در هر زمینه ای فرکانس منفی داشته باشید از همان دست مسائل و مشکلات را بیشتر جذب می کنید چون با فرکانس های فکری در مسیر رسیدن به مشکلات بیشتری در همان زمینه قرار گرفتید.

اما چرا با فکر کردن به چیزهای مثبت اونها جذب ما نمی شوند؟ دلیلش بر می گرده به خود فرکانس های فکری. فرکانس های فکری بر اساس احساسات شکل می گیره.

پس اگر پس زمینه ذهن ما احساسات منفی باشه وقتی به خواسته ای فکر می کنید فرکانس ارتعاشی ما ضعیف هست. یعنی احساسات منفی و فرکانس های منفی که در وجود ما هست اجازه نمیده فرکانس مثبت به نتیجه برسه و ضعیف میشه.

اینجاست که در متد آموزشی بنده در دوره فرکانس و جذب ابتدائا روی پاکسازی تمرکز می گیریم. پاکسازی از احساسات منفی و فرکانس های منفی بسیار مهم است. ما یک ماه را با تمرین های کاملا علمی و ثابت شده روی برطرف کردن احساسات منفی متمرکز می شیم.

جالب اینجاست که به محض انجام تمرین ها چون فرکانس های فکری منفی ضعیف یا خنثی می شوند موانع جذب برطرف شده و افراد شرکت کننده در این دوره به شکل عجیبی با اتفاقات مثبت در زمینه های مختلف روبرو می شوند.

خیلی مهم هست که مرحله به مرحله با تمرین و آموزش در قانون جذب گام برداریم و تصور نکنید با دیدن چند کلیپ انگیزشی یا مطالب ناقص از قانون جذب می تونید به نتایجی دست پیدا کنید.

جهت شرکت در دوره عالی فرکانس و جذب و کسب نتایج واقعی و رسیدن به آرامش و خواسته خود از طریق بخش فروشگاه اقدام به ثبت نام در ماه اول دوره بکنید. در صورتی که در ثبت مراحل دچار مشکل بودید و یا اطلاعات کافی نداشتید از طریق ای دی پشتیبانی پیام دهید.

نتایج این دوره عالی هم در اپلیکیشن موجود است که می تواند ببینید و بشنوید.
آکادمی فرکانس و جذب
یاسر اخگری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفتگو در واتس آپ
پشتیبانی دوره ها
به سوالات شما در خصوص دوره های استاد و همچنین نحوه شرکت در دوره ها پاسخ گو هستیم.
شماره پشتیبانی در واتس آپ: 09225218748 اگر سیستم چت به درستی کار نکرد به این شماره در واتس آپ پیام دهید
اسکرول به بالا