تمرکز در قانون جذب


تمرکز در قانون جذب

در هر کاری نیاز داریم تمرکز کافی داشته باشیم. تمرکز به معنی توجه مثبت و کامل به یک موضوع است. قانون جذب نیز از این مقوله مستثنی نیست. اگر قراره به خواسته ای برسیم باید روی داشتن اون کاملا متمرکز باشیم.

گام اول این هست که عوامل عدم تمرکز را از بین ببریم. وجودی که پر شده از احساسات منفی و نگرانی ها چطوری می تونه روی یک خواسته تمرکز بگیره و از همه مهم تر چگونه می تونه تمرکز مثبت داشته باشه.
پس داشتن وجودی آرام همراه با احساسات مثبت گام اول قانون جذب است.

انسان های ناآرام و برافروخته ، انواع نگرانی ها و همچنین آموزش های غلطی که به مرور در ذهن ما ذخیره شده اجازه نمیده روی خواسته خود متمرکز بشیم. در اکثر موارد تمرکز ما را روی خواسته هامون منفی بوده و برعکس جواب میده. یعنی ما را از خواسته دور می کنه

وقتی درمورد قانون جذب صحبت می کنیم منظورمون جذب خواسته است. یعنی از مسیر و راه هایی که انتظارش را نداریم به خواسته خود برسیم. در واقع در مسیر رسیدن به خواسته خود قرار بگیریم و راحت ترین راه را طی کنیم. با این توضیح قطعا نیاز هست که در درون احساساتی مثبت و آرامشی عمیق داشته باشیم.

در دوره عالی فرکانس و جذب در ماه اول روی پاکسازی درون متمرکز هستیم. پاکسازی وجود ناآرام و نگران که آرام آرام به خاطر شرایط زندگی، محیط ها و آموزش ها اینگونه شده است.

ماه دوم بر روی تقویت احساسات مثبت متمرکز هستیم. در ماه اول به حس رهایی و خلا دست پیدا می کنیم و ظرف وجودی ما آماده می شود برای برنامه ریزی احساسات مثبت. در ماه دوم این وجود را پر می کنیم از احساسات مثبت.

احساساتی که برای قانون جذب مفید است در این ماه در وجود ما شعله می گیرد و زندگی تازه ای را تجربه می کنیم.

در ماه سوم دوره فرکانس و جذب، اصول قانون جذب را آموزش می بینید و یاد می گیرید چگونه با استفاده از این اصول و احساساتی که در خود شکل دادیم خواسته های خود را جذب کرده و در مسیر رسیدن به آنها قرار بگیریم.

کلیه آموزش ها و تمرینات هر سه ماه کاملا علمی بوده و از هر گونه فرقه گرایی یا تخیلات و توهمات دور است .
این روش تا کنون زندگی افراد زیادی را متحول کرده و از این بابت خداوند را سپاسگزارم

جهت شرکت در این دوره می توانید ماه اول را از طریق فروشگاه خریداری کنید. در صورتی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارید از طریق ای دی پشتیبان پیام دهید.

آکادمی فرکانس و جذب

یاسر اخگری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید
گفتگو در واتس آپ
پاسخ به سوالات
دوره های آموزشی استاد اخگری | پاسخ به سوالات قانون جذب و ارتعاش
معمولاً در عرض  چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا
یاسراخگری دریافت اعلان های سایت. از آخرین مطالب آموزشی، فایل های صوتی و ویدئویی مطلع شوید
ردکردن
اعلان ها را مجاز کنید