اعضاء جدید دوره
آکادمی سکرت

امید حاج میرزایی

قانون جذب فصل دوم

منیره بابایی

قانون جذب دوره سوم

زهرا آقایی

آموزش قانون جذب فصل اول

سارا غلامی

آموزش قانون جذب فصل اول

توران شهریاری

مراحل

دوره خودت را شروع کن

قانون جذب فصل سوم

مهدی یعقوبی

آموزش قانون جذب فصل اول

اکبر عامری

قانون جذب فصل دوم

مهدی یعقوبی

آکادمی فرکانس و جذب

اینجا کلیک کن و شروع کن

تمرکز در قانون جذب

خلاصه مطلب

فهرست مطالب

یاسر اخگری

پیام پشتیبان

گاهی یک پیام یا یک سخن راه گشاست

اگر در مورد قانون جذب سوالی داری و یا در شرایط مناسبی نیستی از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام بده

[uwac_agent id="poshtiban_1"]


تمرکز در قانون جذب

در هر کاری نیاز داریم تمرکز کافی داشته باشیم. تمرکز به معنی توجه مثبت و کامل به یک موضوع است. قانون جذب نیز از این مقوله مستثنی نیست. اگر قراره به خواسته ای برسیم باید روی داشتن اون کاملا متمرکز باشیم.

گام اول این هست که عوامل عدم تمرکز را از بین ببریم. وجودی که پر شده از احساسات منفی و نگرانی ها چطوری می تونه روی یک خواسته تمرکز بگیره و از همه مهم تر چگونه می تونه تمرکز مثبت داشته باشه.
پس داشتن وجودی آرام همراه با احساسات مثبت گام اول قانون جذب است.

انسان های ناآرام و برافروخته ، انواع نگرانی ها و همچنین آموزش های غلطی که به مرور در ذهن ما ذخیره شده اجازه نمیده روی خواسته خود متمرکز بشیم. در اکثر موارد تمرکز ما را روی خواسته هامون منفی بوده و برعکس جواب میده. یعنی ما را از خواسته دور می کنه

وقتی درمورد قانون جذب صحبت می کنیم منظورمون جذب خواسته است. یعنی از مسیر و راه هایی که انتظارش را نداریم به خواسته خود برسیم. در واقع در مسیر رسیدن به خواسته خود قرار بگیریم و راحت ترین راه را طی کنیم. با این توضیح قطعا نیاز هست که در درون احساساتی مثبت و آرامشی عمیق داشته باشیم.

در دوره عالی فرکانس و جذب در ماه اول روی پاکسازی درون متمرکز هستیم. پاکسازی وجود ناآرام و نگران که آرام آرام به خاطر شرایط زندگی، محیط ها و آموزش ها اینگونه شده است.

ماه دوم بر روی تقویت احساسات مثبت متمرکز هستیم. در ماه اول به حس رهایی و خلا دست پیدا می کنیم و ظرف وجودی ما آماده می شود برای برنامه ریزی احساسات مثبت. در ماه دوم این وجود را پر می کنیم از احساسات مثبت.

احساساتی که برای قانون جذب مفید است در این ماه در وجود ما شعله می گیرد و زندگی تازه ای را تجربه می کنیم.

در ماه سوم دوره فرکانس و جذب، اصول قانون جذب را آموزش می بینید و یاد می گیرید چگونه با استفاده از این اصول و احساساتی که در خود شکل دادیم خواسته های خود را جذب کرده و در مسیر رسیدن به آنها قرار بگیریم.

کلیه آموزش ها و تمرینات هر سه ماه کاملا علمی بوده و از هر گونه فرقه گرایی یا تخیلات و توهمات دور است .
این روش تا کنون زندگی افراد زیادی را متحول کرده و از این بابت خداوند را سپاسگزارم

جهت شرکت در این دوره می توانید ماه اول را از طریق فروشگاه خریداری کنید. در صورتی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارید از طریق ای دی پشتیبان پیام دهید.

آکادمی فرکانس و جذب

یاسر اخگری

0/5 (0 نظر)
یاسر اخگری

پیام پشتیبان

گاهی یک پیام یا یک سخن راه گشاست

اگر در مورد قانون جذب سوالی داری و یا در شرایط مناسبی نیستی از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام بده

[uwac_agent id="poshtiban_1"]
از کجا شروع کنم؟

پیشنهاد ما به شما برای یادگیری قانون جذب، شرکت در آکادمی فرکانس و جذب است. این دوره آموزشی در سه فصل طراحی شده است که شامل مطالب آموزشی و تمرین های اختصاصی است. هر فصل این دوره آموزشی شامل تمرین هایی هدفمند و بسیار قوی است که هر 5 روز تمرین های آن تغییر می کند. به همین دلیل شما در کل دوره با ده ها تمرین اختصاصی متنوع روبرو هستید. مطالب دوره آموزشی کاملا علمی، موثر و اثبات شده است و تمامی افراد می توانند از آن استفاده کنند. توضیحات فصل اول دوره آموزشی را می توانید از اینجا مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به کمک داری؟