تمرین های قانون جذب (6 خصوصیت مهم که باید بدانید)

تمرین های قانون جذب

تمرین های قانون جذب که باعث می شود نتایج بهتر و قوی تری از قانون جذب دریافت کنید چیست؟ چگونه می توانید نتایج جذب خود را پر رنگ تر کنید؟

به نام خداوند مهربان

در این مطلب از آموزش های قانون جذب به موضوع تمرین کردن در قانون جذب می پردازیم.

درک قانون جذب

برای اینکه درک درستی از تمرین کردن جهت افزایش قدرت جاذبه خود داشته باشیم و تمرین های مرتبط و موثری انجام دهیم در گام اول باید بدانیم که قانون جذب چیست؟ اگر ندانیم که قانون جذب چیست و چگونه می توانیم از آن استفاده کنیم، قطعا نمی دانیم چه تمرینی انجام دهیم.

مثال ساده ای برای درک بهتر این موضوع می زنم. یک ورزشکار حرفه ای در یک رشته ورزشی تمرین های خاص خودش را دارد. اول مشخص می شود که رشته ورزشی وی چی هست بعد طبق دستور العمل مربی، جهت تقویت بدن و روحیه تمرین های خاص آن رشته را انجام می دهد.

به عنوان مثال تمرین های یک وزنه بردار با فوتبالیست متفاوت است. تمرین های تیر اندازی با تمرین های اسب سواری متفاوت است.

پس برای اینکه بدانیم برای قانون جذب و رسیدن به خواسته ها نیاز به چه تمرین هایی داریم باید ابتدا بدانیم که قانون جذب چیست و چگونه در زندگی ما در جریان است. باید مفهوم درست قانون جذب را درک کنیم. بعداز اینکه این موضوع روشن شد می توانیم تمرین مناسب با آن را یاد بگیریم و انجام دهیم.

وقتی بدانیم که دقیقا به دنبال چه چیزی هستیم، افکار و تمرین های آن را پیدا می کنیم و پیاده سازی می کنیم.

اعتماد بنفس کاذب !

بعضی از افراد با توجه به تعریف ها و توضیحات جسته و گریخته ای که از قانون جذب یاد گرفته اند فکر می کنند که درک درستی از قانون جذب دارند. مطالب ناقص، درک نادرست و عدم انجام تمرین باعث میشه اعتماد بنفس کاذب پیدا کنید و هیچ وقت نتیجه نمی گیرید. مانع اصلی همین اعتماد بنفس کاذب و اطلاعات سطحی از قانون جذب است.

دریچه ذهنی این افراد بسته شده است و فکر می کنند همه چیز را می دانند. اگر چیزی را ناقص یاد گرفته باشید یا بدتر از آن، اشتباه یاد گرفته باشید، کل مسیر را اشتباه خواهید رفت. مثل یک نقشه ناقص و یا نقشه غلط است. هیچ وقت شما را به مقصد نمی رساند و بدتر از آن ممکن است به جاهای خطرناک و مشکل ساز هدایت کند.

قانون جذب یک علم فرا حسی است که باید آنرا به درستی یاد بگیری. گام به گام و واو به واو. باید بدانی که ستون های اصلی قانون جذب چیست؟ در مورد چی صحبت می کنه؟ به دنبال چه تغییری در وجود توست؟ اگر بدانی که قرار هست چه تغییری در درون تو ایجاد شود می توانی بفهمی چه تمرینی نیاز داری.

اگر بدانی که چه قدرتی در درون تو باید شکل بگیرد می توانی بفهمی چه تمرینی نیاز داری. اطلاعات ناقصی که از قانون جذب داری باعث می شود مسیر را اشتباه بری و تمرین های متفرقه و بی فایده ای را انجام دهی که اگر ضرر هم نرساند قطعا نفعی نمی رساند و فقط تو را نسبت به قانون جذب مایوس می کند.

آیا آگاهی من از قانون جذب کافی و درست است؟

پس اولین گام این است که قانون جذب را به درستی یاد بگیری و بعد مطابق با آن تمرین انجام دهی. شما از یکی از راه های زیر در مورد قانون جذب اطلاعات بدست آورده ای:

یا کلا چیزی از قانون جذب نشنیده ای یا با خواندن کتاب راز و دیدن فیلم راز با قانون جذب آشنا شدی، یا از طریق کانال ها و دوره های آموزش قانون جذب، یا از طریق کتاب های مختلف از نویسنده ای مختلف در زمینه قانون جذب با این موضوع آشنا شدی. اما آیا اطلاعات درست است؟ آیا مطالبی که در زمینه قانون جذب یاد گرفتی کامل هست؟ چقدر از این مطالب درست است و چقدر از این مطالب نادرست است؟ چقدر از این مطالب مرتبط با قانون جذب است و چقدر از این مطالب توهم و تخیل و یا موضوعاتی خارج از قانون جذب است؟

6 خصوصیت مهم در تمرین های قانون جذب

در اینجا به شما معیارهایی را معرفی می کنم که متوجه شوید چه اندازه از قانون جذب می دانید؟ و چه اندازه قانون جذب در زندگی شما تاثیر گذاشته است؟ 6 خصوصیت مهم را معرفی می کنم که باید در آموزش ها و تمرین های قانون جذب وجود داشته باشد تا بتوانید به نتایج پررنگی دست پیدا کنید:

  1. آموزش ها و تمرین های قانون جذب که انجام می دهید و مسیری که توسط این آموزش ها در ان قرار گرفتید باید باعث ایجاد آرامش عمیق شود. باید دیدگاه، احساس و باوری تازه نسبت به خود و جهان در شما ایجاد کند که این دیدگاه باعث ایجاد آرامش عمیق و وصف ناشدنی در شما شود. تمایل به شادی و آرامش یکی از بارزترین خصوصیات مسیر قانون جذب می باشد. اگر قرار باشد به خواسته های بزرگ و رویاهای شیرین دست پیدا کنید اما در وجودتان ناآرامی و دلشوره و استرس و کینه و فشارهای عصبی باشد یعنی آنچه از قانون جذب یاد گرفتید و یا تمرین هایی که انجام می دادید در مسیر درست نیست. اصلا هدف از آموزش و تمرین رسیدن به درجات بالاتری از احساس مثبت و شیرین تر است و اگر به این مرحله نرسیده باشید و در شما شکل نگرفته باشد یعنی مسیر شما اشتباه است
  2. دومین معیاری که می تونید متوجه شوید در مسیر درست قانون جذب هستید و آموزش و تمرین های شما مناسب و درست است این است که باید مشکلات و حوادث زندگی شما کمرنگ یا ناپدید شده باشد. به عقیده بنده تمام مشکلاتی که در زندگی تجربه می کنیم مستقیما مرتبط با فرکانس ها و احساس های ماست. اگر بی دلیل بد میارید و در مسائل مختلف زندگی مثل روابط و معیشت و سلامتی و کسب و کار، دچار مشکلات کوچک و بزرگ هستید یعنی در مسیر درست قانون جذب نیستید. یکی از نشانه های مهم این مسیر این است که با پاکسازی درون از احساس ها و فرکانس های منفی مشکلات زندگی از بزرگ ترین مشکلات تا کوچک ترین آنها تحت تاثیر قرار گرفته و به نوعی از زندگی حذف می شوند. اگر تعریف درستی از قانون جذب بدانید این مسئله را به خوبی درک می کنید.
  3. سومین معیار برای تشخیص مفید بودن آموزش ها و تمرین های قانون جذب، این است که باید اتفاق های مثبت و شیرین در زندگی شما زیاد شود. احساس کنید معجزه هایی رخ می دهد. اتفاق های شیرینی که انتظارش را نمی کشید. از اتفاق های کوچک و ساده تا اتفاق های بزرگ تر و مهم تر در زندگی. همانطور که فرکانس و احساس ما در زندگی باعث جذب اتفاق های منفی و شکل گیری مدارهای منفی می شود، اگر فرکانس و احساس مثبتی درستی در ما ایجاد شود، این مسیر برعکس خواهد شد و شروع به جذب اتفاق های مثبت کوچک و بزرگی می کنیم که قبلا شاهد آن نبودیم و یا کمتر اتفاق می افتاد. به عبارتی دیگر قبلا برای آن اتفاق های مثبت تلاش می کردیم و سختی می کشیدیم اما اکنون مسیر برای ما هموار شده و این اتفاق ها بدون زجر و سختی و از مسیر درست خودش وارد زندگی می شود. من از این حالت به معجزه نام می برم. باید احساس کنی در زندگی تو مجزه رخ می دهد. یعنی این اتفاق ها در باورت نمی گنجد. اگر این حالت برای شما رخ نمی دهد یعنی آموزش ها و تمرین های شما نادرست است و باید آنها را رها کنید.
  4. معیار چهارمی که باید در آموزش ها و تمرین های قانون جذب در نظر داشته باشید این است که باید تمرین ها و آموزش های شما باید باعث افزایش درونی شود. آنچه در قانون جذب تاثیر بسیار پررنگی گذاشته و شما را به خواسته های خودتون نزدیک می کند، انرژی درونی شماست. دقت کنید که منظور از انرژی درونی خشم یا زور بازو نیست بلکه منظور حسی پررنگ فائق آمدن و پیروز شدن می باشد. حس کنید جریانی از قدرت و انرژی در وجود شما قرار دارد. حس کنید قدرتی فراتر از مادیات و چیزهایی که انسان ها به آنها دلخوش کرده اند به شما کمک می کند. حس کنید توانایی فراتر از قوانین و قراردادهای بشری وجود دارد که شما را به خواسته هایتان می رساند.
  5. معیار پنجمی که باید در آموزش ها و تمرین های قانون جذب وجود داشته باشد این است که می بایست مجموعه ای خصلت های عالی مثل اعتماد بنفس و عزت نفس را در شما ایجاد و تقویت کند. انسانی که اعتماد بنفس ندارد چه دارد؟ اعتماد بنفس مانند ریشه های یک درخت است در درون زمین. هر چقدر ریشه های یک درخت در زمین قوی تر و عمیق تر باشد باعث می شود که درخت منفعت بیشتری بدست آورد. آب بیشتری بدست آورد. املاح معدنی و مغزی بیشتری جذب کند و از همه مهم تر در مقابل بوران و طوفان استفامت داشته باشد. اعتماد بنفس مانند یک ریشه عمیق در قانون جذب برای انسان است. آموزش ها و تمرین های شما باید به صورت عمیق موارد ضعف نفس شما را برطرف کند و اعتماد بنفس شما را افزایش دهد. اما منظور از اعتماد بنفس این نیست که داد و فریاد کنید یا حس غلدری داشته باشید. اعتماد بنفس حس خودباوری عمیق و قوی است که از ابتدای کودکی توسط پدر و مادر و جامعه در انسان شکل می گیرد و متاسفانه اعتماد بنفس به درستی تقویت نشده است. موارد بسیار مهمی از خصلت های انسانی دیگری مثل عزت نفس وجود دارد که باید در آموزش ها و تمرین های قانون جذب به خوبی در انسان ایجاد شده و تقویت شود.
  6. و معیار ششم که بوسیله آن متوجه می شوید آیا در مسیر قانون جذب هستید یا نه؟ آیا تمرین های قانون جذب مناسب است یا نه و آیا در شما تاثیر گذار بوده است یا خیر؟ این است که کل مواردی که گفته شد باید در زندگی شما تداوم داشته باشد. تمرین ها می بایست روزانه و با برنامه ریزی باشد. یعنی برای همه این موارد تمرین اختصاصی داشته باشید و طبق برنامه ریزی منظم استفاده شود تا تاثیرات آن قوی و نهایی شود. اینکه شما چند روزی حس تازگی داشته باشید، چند روزی انرژی احساس کنید و دوباره برگردید سراغ خانه اول نشان از این دارد که در مسیر درست جذب نیستید و به احتمال زیاد آموزش و تمرین مناسبی ندارید.

تمرین روزانه قانون جذب

تصور کنید یک شخص بخواهد در یک رشته ورزشی یا هنری رشد کند. آیا با آموزش ها و تمرین های جسته و گریخته می تواند به رشد دلخواه برسد؟ قطعا برای رشد و پیشرفتی نیاز به تمرین مستمر دارید. قانون جذب هم مستثنی نیست. شما نیاز به تمرین روزانه قانون جذب دارید. یعنی باید برنامه ای منظم برای هر روز شما ارائه شود. بدانید که دقیقا از زمانی که بیدار می شوید تا زمانی که می خوابید چه تمرینی را انجام دهید.

داشتن تمرین روزانه قانون جذب و تمرین های منظم هفتگی و دوره ای از الزامات رشد در قانون جذب است اما چه کسی به این اصل توجه کرده است؟ تمرین عملی و کاربردی در قانون جذب باعث تقویت قدرت ارتعاش شما می شود و بدون تمرین روزانه نتیجه ای بدست نمی آورید.

این 6 خصوصیت که توضیح دادم، جزء ضروریات زندگی با قانون جذب است. تصویر سازی و تخیل و توهم، هرگز شما را به نتیجه نمی رساند. قانون جذب یک علم فرا حسی هست و باید زیر نظر آموزش های درست و تمرین های دقیق طی شود.

من هم کانال ها و سایت ها و مطالب مختلفی از قانون جذب را دیده ام. گروهی از این آموزش ها قانون جذب را فقط از نگاه دین و مذهب بررسی می کنند و مطالب آموزشی آنها بر پایه مسائل مذهبی است. گروهی دیگر مطالب جسته و گریخته ای از مدیتیشن یا چاکراها ارائه می دهند که ممکن است برای آرامش تا حدودی موثر باشد اما در نهایت پایه های اصلی قدرت و جذب را تقویت نمی کند. گروهی دیگر سعی دارند قانون جذب را بر پایه علوم غریبه و یا فرقه های مختلف منتسب کنند و معتقدند که برای جذب خواسته ها باید به نیروهای دیگر متکی بود.

اما آنچه از نظر بنده و تجربیاتی که بدست آورده ام و همچنین نتایج اعضاء شرکت کننده در دوره آموزشی بدست آمده است، قانون جذب یک علم و درک عمیق از درون و احساس ها و انرژی درونی است. اگر این موارد به درستی آموزش داده شود و تمرین های آن انجام شود، ارتعاش و فرکانس انسان باعث جذب خواسته ها شده و شما در مسیر رسیدن به خواسته های خود قرار می گیرید.

شما می بایست جایگاه خودتان را در این دنیا به خوبی پیدا کنید و به درک عمیقی از رشد و تعالی و زندگی دست پیدا کنید. شما با دانستن و توجه به این معیارها می توانید دوره مناسب و تمرین های مناسب قانون جذب را پیدا کنید و احتمالا فریب زرق و برق های تبلیغاتی بعضی از دوره های آموزشی را نخورید.

همانطور که در ابتدای این فایل و پست آموزشی خدمت شما عرض کردم، تعریف درست از قانون جذب به ما کمک می کند تا بفهمیم تمرین های قانون جذب چیست و چه کارهایی باید رشد خود انجام دهیم؟ ما بر اساس تعریف درست از قانون جذب، مسیر خودمان را پیدا می کنیم و نقشه درستی از حرکت و رشد خودمان داریم. تعریف درست از قانون جذب به ما می گوید که به سراغ چه چیزهایی بریم و از چه چیزهایی دوری کنیم؟

به همین خاطر پیشنهاد می کنم ، حتما لینک های زیر را مطالعه و گوش کنید.

مطالب ضروری برای شروع کار

لینک اول در مورد تعریف درست از قانون جذب است. در این مطلب قانون جذب را به درستی توضیح دادم. لینک دوم در مورد آموزش رایگان قانون جذب است. وقتی تعریف قانون جذب را یاد گرفتید نوبت آن می رسد که درباره آن آموزش ببینید. لینک سوم هم فصل اول آکادمی فرکانس و جذب است که می توانید توضیحات آن را مطالعه کنید و در آن شرکت کنید.

لینک اول: قانون جذب چیست؟

لینک دوم: آموزش رایگان قانون جذب

لینک سوم: توضیحات فصل اول دوره آموزشی فرکانس و جذب

برای شما خواننده و شنونده گرامی این فایل آموزشی آرزوی بهترین ها و جذب خواسته هایتان را دارم و سپاسگزارم که تا اینجا همراه من بودید.

موفق و پیروز باشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفتگو در واتس آپ
پشتیبانی دوره ها
به سوالات شما در خصوص دوره های استاد و همچنین نحوه شرکت در دوره ها پاسخ گو هستیم.
شماره پشتیبانی در واتس آپ: 09225218748 اگر سیستم چت به درستی کار نکرد به این شماره در واتس آپ پیام دهید
اسکرول به بالا