اعضاء جدید دوره
آکادمی سکرت

امید حاج میرزایی

قانون جذب فصل دوم

منیره بابایی

قانون جذب دوره سوم

زهرا آقایی

آموزش قانون جذب فصل اول

سارا غلامی

آموزش قانون جذب فصل اول

توران شهریاری

مراحل

دوره خودت را شروع کن

قانون جذب فصل سوم

مهدی یعقوبی

آموزش قانون جذب فصل اول

اکبر عامری

قانون جذب فصل دوم

مهدی یعقوبی

آکادمی فرکانس و جذب

اینجا کلیک کن و شروع کن

تمرین کردن در قانون جذب

خلاصه مطلب

فهرست مطالب

یاسر اخگری

پیام پشتیبان

گاهی یک پیام یا یک سخن راه گشاست

اگر در مورد قانون جذب سوالی داری و یا در شرایط مناسبی نیستی از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام بده

[uwac_agent id="poshtiban_1"]

به نام خداوند مهربان

تمرین کردن در قانون جذب

یکی از موارد خیلی مهم در قانون جذب تمرین هست. تمرین نقش کلیدی را بازی می کنه. واقعیتش این هست که ما در دنیایی از اتفاقات منفی و احساسات منفی زندگی می کنیم. خصوصا تا زمانی که روی احساسات خودمون کار نکنیم این اتفاقات هر روز حال ما را بدتر می کنه.

حالا وقتی وارد پیج ها و کانال های انگیزشی به صورت موقت حالمون خوب میشه. تاثیر لحظه ای داره. حتی آموزش های قانون جذب هم تاثیر زیادی نداره چون اکثریت یک سری توضیحات درباره جذب کردن و تمرکز گرفتن هست.

اما راه کار چیه؟ در متدی که بنده برای قانون جذب ارائه دادم فکر همه چیز شده. از نظر من باید شخصی که می خواد وارد قانون جذب بشه به شکلی سریع ذهنش پاکسازی بشه و بعد تقویت بشه تا بتونه با قانون جذب کار کنه
قانون جذب از نظر من به صورت مستقیم با فرکانس های فکری اتفاق می افته. پس باید این فرکانس ها تنظیم بشه.

وقتی ذهنت خسته از روزگار و اتفاقات و احساسات منفی هست نمی تونی با قانون جذب کار کنی. چون فرکانس فکریت منفی هست و به همین خاطره که تا الان نتیجه نگرفتی.

مهم ترین عنصر برای شروع قانون جذب پاکسازی ذهن هست که با روشی علمی این کار را انجام می دیم. در این روش بعداز چند روز شخص احساس سبکی و رهایی زیادی می کنه. حس بسیار مثبتی پیدا می کنه. حتی به قول شرکت کنندگان این دوره نمی تونند دیگه به مسائل منفی فکر کنند.

فایل های تمرینی حرفه ای طراحی شده که فقط کافی اونها را گوش کنید تا ذهنتون از انواع فشارها رها بشه.

مرحله دوم تقویت احساسات مثبت است. خودباوری و مثبت اندیشی باید به حد اعلا و نهایت خودش برسه. اینجا هم نیاز به تمرین هست. با حرف نمیشه به نتیجه رسید.

تمرین هایی حرفه ای آماده شده که با گوش کردن به اونها به سرعت روی روان و احساس شما تاثیر مثبت می زاره. حالا شما آماده شدید که با قانون جذب کار کنید و اصول و قوانینش را یاد بگیرید و در زندگیتون عملی کنید.

اما نکته جالب اینه که خیلی از افراد شرکت کننده در این دوره آموزشی در مرحله اول که پاکسازی هست اتفاقات بسیار خوبی را تجربه کردند و دلیلش اینه که فرکانس های منفی قطع شده و نتیجه اون را در کسب و کار و زندگیشون به سرعت می بینند.

ما نتایجی زیر ده روز در این دوره داریم.

همانطور که عرض کردم در این روش ما بر روی تغییر فرکانس های فکری تمرکز داریم

پیشنهاد می کنم در این دوره عالی شرکت کنید.

آکادمی فرکانس و جذب

یاسر اخگری

0/5 (0 نظر)
یاسر اخگری

پیام پشتیبان

گاهی یک پیام یا یک سخن راه گشاست

اگر در مورد قانون جذب سوالی داری و یا در شرایط مناسبی نیستی از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام بده

[uwac_agent id="poshtiban_1"]
از کجا شروع کنم؟

پیشنهاد ما به شما برای یادگیری قانون جذب، شرکت در آکادمی فرکانس و جذب است. این دوره آموزشی در سه فصل طراحی شده است که شامل مطالب آموزشی و تمرین های اختصاصی است. هر فصل این دوره آموزشی شامل تمرین هایی هدفمند و بسیار قوی است که هر 5 روز تمرین های آن تغییر می کند. به همین دلیل شما در کل دوره با ده ها تمرین اختصاصی متنوع روبرو هستید. مطالب دوره آموزشی کاملا علمی، موثر و اثبات شده است و تمامی افراد می توانند از آن استفاده کنند. توضیحات فصل اول دوره آموزشی را می توانید از اینجا مطالعه کنید.

2 پاسخ

    1. سلام
      بعضی موارد در سایت اشاره شده است اما تمرین هایی که توسط استاد اخگری طراحی شده است ، در دوره آموزشی ارائه می شود. نیاز هست که طبق دستور العمل هر تمرین را طی چندین روز انجام دهید تا تاثیرات واقعی و عمیق آنرا بدست آورید. برای شروع وارد حساب کاربری خودتون شوید و فصل اول را خریداری کنید.
      موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به کمک داری؟