تمرین کردن در قانون جذب

به نام خداوند مهربان

تمرین کردن در قانون جذب

یکی از موارد خیلی مهم در قانون جذب تمرین هست. تمرین نقش کلیدی را بازی می کنه. واقعیتش این هست که ما در دنیایی از اتفاقات منفی و احساسات منفی زندگی می کنیم. خصوصا تا زمانی که روی احساسات خودمون کار نکنیم این اتفاقات هر روز حال ما را بدتر می کنه.

حالا وقتی وارد پیج ها و کانال های انگیزشی به صورت موقت حالمون خوب میشه. تاثیر لحظه ای داره. حتی آموزش های قانون جذب هم تاثیر زیادی نداره چون اکثریت یک سری توضیحات درباره جذب کردن و تمرکز گرفتن هست.

اما راه کار چیه؟ در متدی که بنده برای قانون جذب ارائه دادم فکر همه چیز شده. از نظر من باید شخصی که می خواد وارد قانون جذب بشه به شکلی سریع ذهنش پاکسازی بشه و بعد تقویت بشه تا بتونه با قانون جذب کار کنه
قانون جذب از نظر من به صورت مستقیم با فرکانس های فکری اتفاق می افته. پس باید این فرکانس ها تنظیم بشه.

وقتی ذهنت خسته از روزگار و اتفاقات و احساسات منفی هست نمی تونی با قانون جذب کار کنی. چون فرکانس فکریت منفی هست و به همین خاطره که تا الان نتیجه نگرفتی.

مهم ترین عنصر برای شروع قانون جذب پاکسازی ذهن هست که با روشی علمی این کار را انجام می دیم. در این روش بعداز چند روز شخص احساس سبکی و رهایی زیادی می کنه. حس بسیار مثبتی پیدا می کنه. حتی به قول شرکت کنندگان این دوره نمی تونند دیگه به مسائل منفی فکر کنند.

فایل های تمرینی حرفه ای طراحی شده که فقط کافی اونها را گوش کنید تا ذهنتون از انواع فشارها رها بشه.

مرحله دوم تقویت احساسات مثبت است. خودباوری و مثبت اندیشی باید به حد اعلا و نهایت خودش برسه. اینجا هم نیاز به تمرین هست. با حرف نمیشه به نتیجه رسید.

تمرین هایی حرفه ای آماده شده که با گوش کردن به اونها به سرعت روی روان و احساس شما تاثیر مثبت می زاره. حالا شما آماده شدید که با قانون جذب کار کنید و اصول و قوانینش را یاد بگیرید و در زندگیتون عملی کنید.

اما نکته جالب اینه که خیلی از افراد شرکت کننده در این دوره آموزشی در مرحله اول که پاکسازی هست اتفاقات بسیار خوبی را تجربه کردند و دلیلش اینه که فرکانس های منفی قطع شده و نتیجه اون را در کسب و کار و زندگیشون به سرعت می بینند.

ما نتایجی زیر ده روز در این دوره داریم.

همانطور که عرض کردم در این روش ما بر روی تغییر فرکانس های فکری تمرکز داریم

پیشنهاد می کنم در این دوره عالی شرکت کنید.

آکادمی فرکانس و جذب

یاسر اخگری

2 دیدگاه دربارهٔ «تمرین کردن در قانون جذب»

    1. سلام
      بعضی موارد در سایت اشاره شده است اما تمرین هایی که توسط استاد اخگری طراحی شده است ، در دوره آموزشی ارائه می شود. نیاز هست که طبق دستور العمل هر تمرین را طی چندین روز انجام دهید تا تاثیرات واقعی و عمیق آنرا بدست آورید. برای شروع وارد حساب کاربری خودتون شوید و فصل اول را خریداری کنید.
      موفق باشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفتگو در واتس آپ
پشتیبانی دوره ها
به سوالات شما در خصوص دوره های استاد و همچنین نحوه شرکت در دوره ها پاسخ گو هستیم.
شماره پشتیبانی در واتس آپ: 09225218748 اگر سیستم چت به درستی کار نکرد به این شماره در واتس آپ پیام دهید
اسکرول به بالا