جذب ایده در کسب و کار

یکی از ابعاد مهم در زندگی همه ما رشد در کسب و کار است.

رشد کسب و کار باعث افزایش ثروت و انگیزه به زندگی می شود.

می توانیم از قانون جذب برای بهبود کسب و کار ، جذب مشتری بیشتر و جذب درامد بیشتر استفاده کنیم.

همه افرادی که دارای کسب و کاری هستند چه انکه کسب و کارشان را تازه شروع کرده باشند و یا کسب و کار آنها سابقه داشته باشد مهم ترین اصل داشتن روحیه بالا و انگیزه عالی نسبت به کسب و کار است.

اگر دقت کرده باشید شخصی که کاری را با ذوق و اشتیاق بالا شروع می کند بخاطر انگیزه بالا رفتارها و ایده هایی به ذهنش می رسد که او را رشد می دهد.

از همه مهم تر قدرت و انرژی درونی او باعث می شود بهترین شرایط را جذب کند و معمولا مشتریان اولیه بسیار بیشتر است.

افرادی که در دوره فرکانس و جذب شرکت کردند این تجربه را داشتند که شرایط کسب و کار و مشتریان آنها به سرعت افزایش پیدا کرده است و دلیل ان پاکسازی ذهن آنهاست.

[promotion id=”10238″]

وقتی از قانون جذب استفاده می کنی، طرح ها و ایده های عالی جهت گسترش کسب و کار را پیدا می کنی که تا کنون به آن توجه نداشتی و حتی ایده ها به بهترین وجه پیاده می شود چرا که انرژی درونی و فرکانس مثبت باعث میشه در مسیر درست حرکت کنی. موانع برطرف میشه و کارها سهل و آسان می شود.

مزایای استفاده از متد فرکانس و جذب (بنده) در کسب و کار:

  1. پاکسازی ذهن از ترس و نگرانی و استرس.
  2. افزایش انرژی درونی و توانمند سازی ذهن.
  3. فعال شدن ذهن و دریافت الهامات و ایده های عالی جهت رشد کسب و کار.
  4. پیدا کردن دیدگاه جدید نسبت به شرایط موجود و کسب و کار خود.
  5. جذب مشتری چرا که انسان های دیگر با توجه به نیاز خود دنبال خدمات بهتر هستند و فرکانس فکری اصلاح شده ذهن شما باعث جذب آنها می شود.
  6. افزایش درآمد چرا که درآمد منحصر به تعداد زیاد مشتری نیست و چه بسا با جذب مشتریان عمده و سنگین تر میزان درامد بیشتر می شود. مشتری بر اساس فرکانس ذهنی خود در پی پیمانکار خوب است پس می توان آن را جذب کرد.
  7. کم شدن مخارج چرا که بسیاری از اتفاقات در کسب و کار که باعث از دست رفتن پول است بخاطر فشارهای عصبی، افزایش فرکانس های منفی ذهن ایجاد می شود و با اصلاح فرکانس این مشکل حل خواهد شد.

تمام موارد بالا به وفور در شرکت کنندگان این دوره دیده شده است و جای هیچ شکی در بازدهی و تاثیر گذاری این دوره باقی نگذاشته است.

به شما دوست عزیز پیشنهاد می کنم در دوره فرکانس و جذب شرکت کنید و کسب و کار خود را در هر شرایط و اندازه ای که هست متحول کنید.

جهت شرکت در این دوره از طریق فروشگاه اقدام کنید

آکادمی فرکانس و جذب

یاسر اخگری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفتگو در واتس آپ
پشتیبانی دوره ها
به سوالات شما در خصوص دوره های استاد و همچنین نحوه شرکت در دوره ها پاسخ گو هستیم.
شماره پشتیبانی در واتس آپ: 09225218748 اگر سیستم چت به درستی کار نکرد به این شماره در واتس آپ پیام دهید
اسکرول به بالا