جذب و پول و ثروت در قانون جذب

به نام خداوند مهربان

سلام عرض می کنم خدمت شما دوست عزیز که این فایل صوتی را می شونی در این پست با یک موضوع پر طرفدار در خدمت شما هستم

جذب پول در قانون جذب

موضوع پول و ثروت یک موضوع جدی توی زندگی همه هست و تقریبا کسی نیست که نخواد وضعش خوب بشه. روی همین حساب در مورد جذب پول مطالب زیادی توی اینترنت و کانال ها گذاشته میشه.

همین اول یک مسئله مهمی را نسبت به جذب پول بگم. داشتن پول زیاد به کار زیاد نیست. یا به کار سخت نیست. اینا اشتباهه. اگر اینجور باشه کارگران باید ثروتمند ترین انسان ها باشند.

یک سری خصوصیات مهم هست که باید در انسان باشه. خیلی آدم ها هستند که تخصص دارند ولی درآمد فوق العاده پایینی دارند.

از نظر من چیزی که باعث میشه بتونید پول بیشتری جذب کنید و در مدار درآمد قرار بگیرید احساس خاصی هست که نسبت به پول دارید و فرکانس فکری در مورد پول هست.

این مورد را بارها و بارها تجربه کردم که افرادی که توی تمرینات ما حسشون عوض شده و تاکید می کنم فرکانس فکری اون ها عوض شده ناگهان شروع به جذب پول و افزایش درآمد کردند.

آنقدر این مسئله پررنگ بوده که خود افراد شوکه می شدند که چطور ممکنه وقتی در کسب و کارشون قفل کرده بود چطور در عرض مدت کوتاهی اینقدر متحول شده.

متدی که بنده در قانون جذب ارائه دادم بر اساس فرکانس های فکری هست. اعتقاد دارم تمام چیزی که داریم دریافت می کنیم بخاطر فرکانس های فکری خودمون هست. اما چون همیشه درگیرش بودیم و رفته رفته این فرکانس ها منفی شده متوجه اون نشدیم.

حالا با فایل های تمرینی دقیقی که طراحی کردم و فقط با گوش کردن اونها این فرکانس هایی که همیشه در حال ارسال بوده قطع میشه. شبیه به وقتی که سدی جلوی آب بوده و الان باز شده باشه.

البته بسته به میزان علاقه خود شخص و جدیتش توی تمرین ها و آموزش ها نتایج می تونه خیلی سریع و یا با کمی فاصله اتفاق بیافته. این بستگی به شرایط خود شخص داره.

اگر شخصی با ناامیدی کامل از تجربیات و راه کارهای دیگه وارد دوره بشه و به دوره ایمان صد در صد داشته باشه این اتفاق خیلی سریع براش می افته.

جالبه که بدونید بعضی افراد به محض اینکه حالشون خوب میشه و رشد می کنند تمرین را رها می کنند. هنوز تمرین تاثیرات عمیق خودش را نزاشته مغرور می شند و رها می کنند که بلکه بتونند خودشون سکان کشتی را در دست بگیرند. اینجاست که مشکلات مالی دوباره شروع میشه و مجبور می شند آموزش ها و تمرینات را از سر بگیرند.
به همین خاطر بارها در آموزش ها تاکید کردم این نتایج تنها چشمه های کوچکی هست که بدست آوردید. ادامه بدید تا تمرینات تاثیرات عمیق خودش را بزاره و تثبت بشه.

پیشنهاد من به شما دوست خودم اینه که از تجربیات ارزنده این دوره آموزشی استفاده کنی. سعی و تلاش زیادی همیشه نتیجه مثبت نمی ده و اگر در فرکانس منفی باشی هر چقدر بیشتر تلاش کنی نتایج منفی تری بدست میاری. در دوره عالی فرکانس و جذب شرکت کنید تا تجربه جدید و تحولی عمیق را در زندگی خود داشته باشید.

جهت شرکت در این دوره می تونید از طریق بخش فروشگاه ماه اول را خریداری کنید تا فایل ها و آموزش ها و دستور العمل استفاده برای شما باز بشه.

اگر اطلاعاتی در مورد خرید اینترنتی و تهیه پکیج را ندارید در همین پست آی دی تلگرام پشتیبان قرار داره که می تونید پیام بدید تا راهنمایی کافی انجام بشه و عضویت شما در این دوره ثبت بشه.

منتظر حضور گرم شما در این دوره عالی هستم

آکادمی فرکانس و جذب

یاسر اخگری

  1. باسلام من مدت کمی هست که با آموزشهای آکادمی فرکانس وجذب آشنا شدم وفصل اول را خریداری کردم واکنون در میانه آموزشهای این فصل هستم تغییرات چشمگیری را در خود دیدم واطرافیانم نیز متذکر شدند واحساس رهایی وسبکی خاصی راتجربه میکنم مطمئنم در ادامه میتوانم به نتایج والا وارزنده ای برسم ومصمم به خرید فصلهای دیگر هستم به تمام عزیزان توصیه میکنم که از آموزشهای استاد اخگری برای پیشرفت وسلامت روح و روان خود استفاده کنند.با تشکر وسپاس از استاد یاسر احگری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفتگو در واتس آپ
پشتیبانی دوره ها
به سوالات شما در خصوص دوره های استاد و همچنین نحوه شرکت در دوره ها پاسخ گو هستیم.
شماره پشتیبانی در واتس آپ: 09225218748 اگر سیستم چت به درستی کار نکرد به این شماره در واتس آپ پیام دهید
اسکرول به بالا