در قانون جذب محدودیت وجود ندارد

به نام خداوند مهربان

در این فایل صوتی به توضیح محدودیت های ذهنی در قانون جذب می پردازم

در قانون جذب محدودیتی وجود ندارد

یکی از اتفاقات بدی که به مرور برای ما افتاده این هست که باور کردیم در هر جنبه ای از زندگی محدودیت وجود دارد. یعنی ما محدود هستیم و نمی توانیم به چیزهایی که می خواهیم برسیم. این محدودیت در ذهن ما و توسط اتفاقات و تجربیات و همچنین جامعه و رسانه ها در ذهن ما قرار گرفته.

اما واقعیت این هست که محدودیت فقط در ذهن ما هست و بیرون از ما چیزی به اسم محدودیت وجود ندارد. البته قبول این مسئله در ابتدا کمی سخت است چون طبق قانون انرثی ذهن در مقابل تغییر داشته هایش مقاومت می کند. اجازه نمیده تغییر ایجاد شود.

اگر این تغییر ایجاد شود مطابق هر آنچه در ذهن پرورش می دهیم دریافت خواهیم داشت.

در دوره فرکانس و جذب با متدی علمی این محدودیت ها را بی اثر می کنیم و راه تقویت فرکانس های مثبت را یاد می گیرید. جهت شرکت در این دوره از طریق دایرکت پیام دهید.

ما محکوم هستیم به آنچه که باور کردیم و قبولش کردیم. غیر ممکن هست بخواهیم به چیزی برسیم اما در ذهن ما عوامل مختلفی را برای نرسیدن به آن دخیل بدونیم. یک بام و دو هوا نمیشه. نمیشه هم دوست داشته باشیم به خواسته خود برسیم هم در قلب خود به صورت نهفته قبول کنیم سخته یا امکان پذیر نیست.

در واقع آنچه که قلبا پذیرفتی بر زندگی تو حاکم می شود. آنچه باورش کردی به صورت مستقیم تاثیر گذار است.
فرکانس فکر کسی که خودش را محدود کرده حاوی اطلاعاتی هست که او را در مسیر نرسیدن قرار میدهد نه رسیدن.

فرکانس ذهنی که خودش را محدود نکرده به نحوی است که اتفاقاتی را جذب خود می کند و او را در مسیری قرار می دهد که به خواسته خود برسد.

زمان مهم نیست، شرایط الان هم مهم نیست. مهم درک این موضوع است باور کنی به خواسته خودت می رسی و خود را محدود نکنی.

در دوره آموزشی فرکانس و جذب ابتدائا تاثیرات منفی احساسات و تجربیات تلخ گذشته پاکسازی میشه. این کار با استفاده از یک متد علمی و بسیار قوی انجام می شود. نتیجه آن احساس رهایی هست.

غالبا افراد در انتهای مرحله اول احساس عمیق رهایی می کنند به نحوی که حتی توانایی فکر به منفی ها و اتفاقات تلخ را نیز ندارند.

اکنون نوبت تقویت ذهن می رسد. در مرحله دوم فرکانس های فکر را به سمت مثبت تقویت می کنیم. موجی از احساسات مثبت در شخص شکل می گیرید و آماده می شود به خواسته های خود آنگونه که باید فکر کند.

در مرحله سوم کار با قانون جذب را فرا می گیرید. حقایق و تمریناتی که تا کنون نشنیده اید و تصورش را نمی کنید. ذهنی توانمند و احساسی قوی به همراه تکنیک هایی عالی را در اختیار دارید.

جهت شرکت در این دوره عالی می توانید از طریق فروشگاه اقدام کنید و چنانچه اطلاعات کافی در زمینه خرید و عضویت ندارید از طریق پشتیبان تلگرام پیام دهید.

آکادمی فرکانس و جذب

یاسر اخگری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفتگو در واتس آپ
پشتیبانی دوره ها
به سوالات شما در خصوص دوره های استاد و همچنین نحوه شرکت در دوره ها پاسخ گو هستیم.
شماره پشتیبانی در واتس آپ: 09225218748 اگر سیستم چت به درستی کار نکرد به این شماره در واتس آپ پیام دهید
اسکرول به بالا