اعضاء جدید دوره
آکادمی سکرت

امید حاج میرزایی

قانون جذب فصل دوم

منیره بابایی

قانون جذب دوره سوم

زهرا آقایی

آموزش قانون جذب فصل اول

سارا غلامی

آموزش قانون جذب فصل اول

توران شهریاری

مراحل

دوره خودت را شروع کن

قانون جذب فصل سوم

مهدی یعقوبی

آموزش قانون جذب فصل اول

اکبر عامری

قانون جذب فصل دوم

مهدی یعقوبی

آکادمی فرکانس و جذب

اینجا کلیک کن و شروع کن

در قانون جذب محدودیت وجود ندارد

خلاصه مطلب

فهرست مطالب

یاسر اخگری

پیام پشتیبان

گاهی یک پیام یا یک سخن راه گشاست

اگر در مورد قانون جذب سوالی داری و یا در شرایط مناسبی نیستی از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام بده

[uwac_agent id="poshtiban_1"]

به نام خداوند مهربان

در این فایل صوتی به توضیح محدودیت های ذهنی در قانون جذب می پردازم

در قانون جذب محدودیتی وجود ندارد

یکی از اتفاقات بدی که به مرور برای ما افتاده این هست که باور کردیم در هر جنبه ای از زندگی محدودیت وجود دارد. یعنی ما محدود هستیم و نمی توانیم به چیزهایی که می خواهیم برسیم. این محدودیت در ذهن ما و توسط اتفاقات و تجربیات و همچنین جامعه و رسانه ها در ذهن ما قرار گرفته.

اما واقعیت این هست که محدودیت فقط در ذهن ما هست و بیرون از ما چیزی به اسم محدودیت وجود ندارد. البته قبول این مسئله در ابتدا کمی سخت است چون طبق قانون انرثی ذهن در مقابل تغییر داشته هایش مقاومت می کند. اجازه نمیده تغییر ایجاد شود.

اگر این تغییر ایجاد شود مطابق هر آنچه در ذهن پرورش می دهیم دریافت خواهیم داشت.

در دوره فرکانس و جذب با متدی علمی این محدودیت ها را بی اثر می کنیم و راه تقویت فرکانس های مثبت را یاد می گیرید. جهت شرکت در این دوره از طریق دایرکت پیام دهید.

ما محکوم هستیم به آنچه که باور کردیم و قبولش کردیم. غیر ممکن هست بخواهیم به چیزی برسیم اما در ذهن ما عوامل مختلفی را برای نرسیدن به آن دخیل بدونیم. یک بام و دو هوا نمیشه. نمیشه هم دوست داشته باشیم به خواسته خود برسیم هم در قلب خود به صورت نهفته قبول کنیم سخته یا امکان پذیر نیست.

در واقع آنچه که قلبا پذیرفتی بر زندگی تو حاکم می شود. آنچه باورش کردی به صورت مستقیم تاثیر گذار است.
فرکانس فکر کسی که خودش را محدود کرده حاوی اطلاعاتی هست که او را در مسیر نرسیدن قرار میدهد نه رسیدن.

فرکانس ذهنی که خودش را محدود نکرده به نحوی است که اتفاقاتی را جذب خود می کند و او را در مسیری قرار می دهد که به خواسته خود برسد.

زمان مهم نیست، شرایط الان هم مهم نیست. مهم درک این موضوع است باور کنی به خواسته خودت می رسی و خود را محدود نکنی.

در دوره آموزشی فرکانس و جذب ابتدائا تاثیرات منفی احساسات و تجربیات تلخ گذشته پاکسازی میشه. این کار با استفاده از یک متد علمی و بسیار قوی انجام می شود. نتیجه آن احساس رهایی هست.

غالبا افراد در انتهای مرحله اول احساس عمیق رهایی می کنند به نحوی که حتی توانایی فکر به منفی ها و اتفاقات تلخ را نیز ندارند.

اکنون نوبت تقویت ذهن می رسد. در مرحله دوم فرکانس های فکر را به سمت مثبت تقویت می کنیم. موجی از احساسات مثبت در شخص شکل می گیرید و آماده می شود به خواسته های خود آنگونه که باید فکر کند.

در مرحله سوم کار با قانون جذب را فرا می گیرید. حقایق و تمریناتی که تا کنون نشنیده اید و تصورش را نمی کنید. ذهنی توانمند و احساسی قوی به همراه تکنیک هایی عالی را در اختیار دارید.

جهت شرکت در این دوره عالی می توانید از طریق فروشگاه اقدام کنید و چنانچه اطلاعات کافی در زمینه خرید و عضویت ندارید از طریق پشتیبان تلگرام پیام دهید.

آکادمی فرکانس و جذب

یاسر اخگری

0/5 (0 نظر)
یاسر اخگری

پیام پشتیبان

گاهی یک پیام یا یک سخن راه گشاست

اگر در مورد قانون جذب سوالی داری و یا در شرایط مناسبی نیستی از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام بده

[uwac_agent id="poshtiban_1"]
از کجا شروع کنم؟

پیشنهاد ما به شما برای یادگیری قانون جذب، شرکت در آکادمی فرکانس و جذب است. این دوره آموزشی در سه فصل طراحی شده است که شامل مطالب آموزشی و تمرین های اختصاصی است. هر فصل این دوره آموزشی شامل تمرین هایی هدفمند و بسیار قوی است که هر 5 روز تمرین های آن تغییر می کند. به همین دلیل شما در کل دوره با ده ها تمرین اختصاصی متنوع روبرو هستید. مطالب دوره آموزشی کاملا علمی، موثر و اثبات شده است و تمامی افراد می توانند از آن استفاده کنند. توضیحات فصل اول دوره آموزشی را می توانید از اینجا مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به کمک داری؟