زندگی یکنواخت را رها کن (ویدئو آموزشی)

زندگی یکنواخت و بدون احساس را رها کن

زندگی یکنواخت و بدون احساس را رها کنید. دست از زندگی ملال آور خود بکشید.

(این پست شامل ویدئوی آموزشی هست که پیشنهاد می کنم حتما آن را ببینید)

زندگی را وظیفه ندانید. مانند شخصی که میره اداره و یک سری وظایف مشخص را هر روز انجام میدهد.

هر روز میره پشت میز، یکم گپ و گفت با همکارانش و مسئولینش داره و ممکنه جلساتی هم داشته باشه. یک سری کارهای روتین را انجام میده. ممکنه یکی دوتا تلفن از خانواده و دوستانش داشته باشه و یه چای و قهوه ای هم بخوره تا برسه به انتهای ساعت کاری.

انتهای ساعت کاری هم با وسیله شخصی یا با سرویس بر می گرده خونه. معمولا استراحت می کنه و تا انتهای شب هم یک سری موارد ثابت و همیشگی را انجام میده.

روحیه کارمندی در جامعه

خیلی از افراد جامعه که حتی زندگی کارمندی هم ندارند اما روحیه زندگی کارمندی دارند.

روح زندگیشون مثل کارمندی هست که توصیف کردم.

دو خصوصیت زندگی کارمندی

زندگی کارمندی دو خصوصیت بارز دارد که با قانون جذب تطبیق ندارد.

  1. احساس امنیت: احساس امنیت از اینکه سر هر ماه مبلغی به عنوان حقوق به من داده می شود. احساس اینکه در شرایط بد اقتصادی، این یک فرصت و غنیمت است که شغلی دارم و هر ماه پولی بدست می آورم یک تله برای شخصی است که می خواهد با قانون جذب کار کند. این مسیر و احساس کاملا اشتباه است. این شخص نمی تواند به چیزهای بهتری دست پیدا کند، چرا که تمام وجودش ترس است و وارد منطقه امن خودش شده و سطح ارتعاش و فرکانس خود را کاملا منفی کرده. این روحیه کارمندی با قانون جذب تطبیق ندارد.
  2. یکنواخت بودن زندگی: دومین موردی از خصوصیات شغل کارمندی، یکنواخت بودن شرایط کاری هست. یک کارمند ، کارهایی که ممکن است  مورد علاقه وی نباشد را به صورت مدام و همیشگی انجام می دهد. بسیاری از کارمندان بعداز مدتی از کار خود خسته و دلزده می شوند و ممکن است در خیلی از مواقع از سر اجبار سر کار می روند.

این دو خصوصیت، از خصوصیات مهم زندگی کارمندی هست.

شباهت زندگی مردم با زندگی کارمندی

اگر زندگی یکنواختی داشته باشی و با یک سری کارهای روزمره ثابت و بدون روح زندگی می کنی، بدان که ارتعاش خوبی نداری و نباید منتظر جذب اتفاق های مثبت در زندگی خود باشی.

آیا صبح که بیدار می شی یک سری کارهای ثابت روزمره را انجام می دی؟ مثل چک کردن گوشی ، نظافت شخصی و خوردن یک صبحانه تکراری؟ آیا تا انتهای شب مشغول ناراحتی ها و نگرانی ها هستی؟ آیا تا انتهای شب یک زندگی تقریبا ثابت و روتین را تجربه می کنی و احساس نشاط و شادی و هیجان در زندگی خود نداری؟

باور کنید افراد زیادی هستند که آرزو دارند در جایگاه و زندگی شما باشند اما موقعیت و زندگی شما بخاطر روزمرگی و نداشتن روح و احساس آنچنان ملال آور و تلخ شده که نمی توانی آنرا تحمل کنی. این آفت زندگی یکنواخت است.

شما هم شبیه به یک کارمند زندگی می کنی. یک کارمند اگر انگیزه و شور و هیجان نداشته باشد، درجا می زنه و چه بسا اخراج و تعدیل بشه و زندگیی که شبیه به زندگی کارمندی روتین و بی احساس باشد محکوم به نابودی و مشکلات است.

 

ارتعاش شما بر اساس احساس شما مشخص می شود نه ظاهر یا ادعای 

 

اگر به همین منوال زندگی یکنواخت و بی احساس خودت را پیش ببری، با جذب اتفاق های منفی مختلف شکه خواهی شد. با یکنواخت بودن زندگی، افسرده و بیمار خواهی شد. 

راه خلاصی از این وضعیت چیست؟

برای اینکه از این شرایط یکنواخت و کسل کننده خارج شوی، اول به خودت بگو که زندگی برای من وظیفه نیست. من کارمند زندگی نیستم. قرار نیست طبق میل جامعه ، طبق روالی که در جامعه هست ، طبق میل اطرافیانم و طبق چیزهایی که به خورد من داده شده و یاد گرفتم زندگی کنم.

شما کارمند و زیر دست دیگران نیستی. کارمند و تابع تلویزیون نیستی. دنباله روی فیلم و سریال و تلقیناتی که به تو می کنند نباش. 

شما پیرو کسی نیستی و نباید باشی.

زندگی به صورت کامل در اختیار تو قرار داده شده و این فرصت به تو داده شده که با هیجان و شور و اشتیاق زندگی کنی. اما از نظر ذهنی و احساسی پیرو خط دیگران، نظرات ، اعتقادات و احساسات دیگران هستی و ارزشمندترین چیزی را که داری ، یعنی استقلال در زندگی را از دست میدی.

نه نشاطی در زندگی داری، نه حس و حالی ، نه شور و هیجانی ، نه امیدی به پیشرفت .

نه احساس انرژی می کنی ؛ نه برنامه معنوی مثل مدیتیشن داری ؛  نه حال خوش و نشاطی داری.

هیچ چیزی چیز مثبت عمیقی در درونت نیست .

شدی کارمند افکار دیگران .

شدی تابع و پیرو تلویزیون ، رسانه ها و شبکه های اجتماعی. 

آیا تصور می کنی ، با این روحیه و و انرژی می‌توانی خواسته های خودت را جذب کنی؟

نتیجه گیری

با خودت تصمیم بگیر و این جمله تاکیدی را با خودت تکرار کن که من تابع و کارمند هیچ کس نیستم و می خواهم برای خودم زندگی کنم.

از این زندگی کسالت بار و خسته کننده دست بکش.

مثل یک کارمند زندگی نکن .

زندگی بدون شور و هیجان و لذت را رها کن و با تمام قدرت و تمام اشتیاق از لحظه لحظه زندگیت لذت ببر و برای جذب خواسته‌های خودت انرژی و احساس مثبت خرج کن.

پیشنهاد ما به شما برای رهایی از بند احساسات کهنه و فرکانس های منفی شرکت در دوره بی نظیر و عالی آکادمی فرکانس و جذب هست. این دوره در فصل اول خود با متدی بسیار متفاوت و کاربردی شروع به پاکسازی ذهن و احساسات شما می کند. می توانید جهت مشاهده توضیحات و شرایط دوره و شرکت در دوره بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دوره 100% عملی و کاربردی پاکسازی ذهن و درون

اینجا کلیک کنید پیج اینستاگرامی استاد اخگری را فالو کنید

آموزش قانون جذب 0 تا 100 (ویدئو – صوت – تست قدرت جذب)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفتگو در واتس آپ
پشتیبانی دوره ها
به سوالات شما در خصوص دوره های استاد و همچنین نحوه شرکت در دوره ها پاسخ گو هستیم.
شماره پشتیبانی در واتس آپ: 09225218748 اگر سیستم چت به درستی کار نکرد به این شماره در واتس آپ پیام دهید
اسکرول به بالا