سیاه چاله منفی

سیاه چاله فرکانس های منفی

به نام خداوند مهربان

درود بر شما همراه گرامی

سیاه چاله فرکانسی چیست؟ حتما برای شما هم پیش آمده است که به مشکلی دچار شده باشید و هر چقدر تلاش می کنید مشکل پیچیده تر و بدتر می شود. انگار تلاش شما برای رهایی از مشکل کار را بدتر می کند.

من اسم این اتفاق را سیاه چاله فرکانس منفی گذاشتم.

فایل صوتی این مطلب را گوش کنید

 

در وجود ما فرکانس های منفی و مثبت فراوانی وجود دارد. این فرکانس ها توسط فکر و از اعماق احساسات و قلب ما ارسال می شود. اگر ذهن ما دارای فرکانس های منفی باشد، وقتی گرفتار یک مشکل می شویم، فرکانس های منفی شروع به پیچیده تر کردن مشکل و شرایط می کند.

حتی ممکن است در اثر این پیچیدگی و حالت های منفی تمام زندگی خود را ببازیم. نتیجه ارسال فرکانس های منفی جذب اتفاقات بدتر و شرایط پیچیده تر است. دقیقا مانند این است که در گرداب جذب اتفاقات منفی گرفتار شده باشیم. هر لحظه که می گذرد با شرایط بدتری روبرو می شویم.

تا جایی که هیچ کس نمی تواند مشکل را حل کند. از دست هیچ کسی کاری بر نمی آید. تمام پیشنهاد ها و راه حل ها شرایط را بدتر می کند. حتی ممکن است اطرافیان بخاطر موج اتفاقات منفی و احساسات منفی که گرفتارش شده اید از شما فاصله بگیرند تا جایی که تنها می مانید.

نه تنها وجود ما تحمل اون همه فشارهای منفی و احساسات منفی را ندارد بلکه دیگران نیز نمی توانند این همه فرکانس منفی را تحمل کنند. تا زمانی که از درون ما امید و توکل و اعتماد شعله ور شود.

یعنی دقیقا زمانی که توجهمون از اصل مشکل برداشته شود و به حل مشکل ایمان پیدا کنیم. زمانی که از احساسات مثبت برای حل آن استفاده کنیم. زمانی که احساس کنیم نیرویی قدرتمند در درون ما وجود دارد که می تواند مشکل ما را حل کند.

آن زمان شرایط رفته رفته تغییر می کند و معجزاتی در زندگی رخ می دهد. این نتیجه انرژی درونی و فرکانس های مثبت و توکل به قدرت خداوند بی همتاست.

سیاه چاله های فضایی

وقتی در کهکشان یک ستاره به انتهای عمر خود می رسد و نابود می شود در اثر انفجار آن، انرژی جاذبه بسیار زیادی ایجاد می شود که شروع به بلعیدن هر آنچه در اطراف خود است می کند. تمام اجسامی که در مدار جاذبه آن قرار گیرند به سرعت جذب مرکز آن شده و هیچ راه فرار و خروجی از آن ندارند.

این چاله های فضایی حتی نور را به داخل خود می بلعند و چون تنها راه دیده شدن یک شیء نور است، و هیچ نوری از این چاله های فضایی خارج نمی شود، به رنگ سیاه دیده می شوند و به همین خاطر به آنها سیاه چاله می گویند.

سیاه چاله های منفی

وقتی در وجود ما انرژی های منفی و فرکانس های منفی قدرت می گیرند مانند سیاه چاله های فضایی عمل می کنند. وقتی ذهن دارای فرکانس منفی باشد و روی مشکل تمرکز بگیرید مانند این است که در مدار جاذبه این سیاه چاله ها گرفتار شده باشید.

هر لحظه که به آن می اندیشید و دنبال راه حل می گردید شرایط بدتر و بدتر می شود. هر لحظه مشکل پیچیده تر و ناامیدتر می شوید.

برای رهایی از این سیاه چاله های منفی و حل مشکلات زندگی خود نقطه توجه فکر را از مرکز مشکل بردارید. هر چقدر به مشکل فکر کنید اتفاقات بدتری را جذب خودتان می کنید. چرا که ذهن شما در حال ارسال فرکانس منفی است.

بجای تمرکز بر روی حل مشکل، نقطه توجه ذهن خود را بر روی احساسات مثبت متمرکز کنید. با اینکار قدرت جذب سیاه چاله منفی وجود خود را کم تر و کم رنگ تر می کنید. بعداز آن خواهید دید که شرایط ناخواسته به نفع شما تغییر می کند.

احساس می کنید قدرتی در درون شما وجود دارد که  در حال حل مشکل است. احساس اعتماد بنفس بیشتری می کنید. هر چقدر به این نیرو توجه بیشتری می کنید آرامش بیشتری احساس می کنید و مشکل ساده تر حل می شود. راه حل هایی غیر قابل باور پیدا می کنید.

راه حل واقعی مشکلات

اما راه کار اصلی خلاصی از این وضعیت های منفی و سیاه چاله ها این است که کاری کنیم تا قدرت جذب آنها به شدت کم شود. برای این منظور باید فرکانس های فکری را اصلاح کنیم و مدارهای فکری مثبت را تقویت کنیم. با اینکار سیاه چاله های وجودی خود را کوچک و کوچک تر می کنیم و کمتر دچار مشکل در زندگی خود می شویم.

اگر فرکانس های منفی پاکسازی شود و فرکانس های مثبت تقویت شود می توانیم خواسته ها و شرایط بهتری را جذب زندگی خود کنیم.

به قدرت جاذبه خود شک نکنید. همانطور که مدام اتفاقات منفی را به زندگی خود جذب می کنید می توانید با پاکسازی وجود خود و تقویت فرکانس های مثبت اتفاقات مثبت را به زندگی خود جذب کنید.

ما آفریده نشده ایم که سختی بکشیم و با کوله باری از اندوه و حسرت از دنیا برویم بلکه خداوند راه حل مشکلات را در اعماق وجود ما قرار داده است نه در شرایط بیرونی. بر روی پاکسازی درون خود متمرکز شوید تا جریانی از نور و سلامتی و سعادت به زندگی شما سرازیر شود.

جهت پاکسازی فرکانس های فکری، افزایش نیروهای مثبت و فعال سازی قدرت جذب خود، در دوره ویژه آکادمی فرکانس و جذب شرکت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و عضویت بر روی لینک زیر کلیک کنید

آکادمی فرکانس و جذب

یاسر اخگری

 

سوالات خود را در مورد این موضوع کامنت کنید پاسخ می دهم

6 دیدگاه دربارهٔ «سیاه چاله منفی»

  1. بله وجود انرژی منفی دیگران همیشه وجود داشته
   ما در دنیایی زندگی می کنیم که در اطراف ما افراد مثبت و منفی زیادی وجود دارند.
   تجربه نشون داده که فرکانس های فکری ما افراد اطراف ما را جذب می کنه.
   یعنی اگر می خواهیم افراد منفی از اطراف ما دور شوند و یا به عبارت دیگه در شرایط منفی قرار نگیریم باید فکر خودمان را اصلاح کنیم.
   چگونه می شود که بعضی افراد مدام با افراد منفی روبرو می شوند و بعضی افراد فقط با انسان های مثبت؟
   اما واکنش ما در مقابل انسان های منفی هم خیلی مهم هست. اگر احیانا در شرایط منفی و با انسان های منفی روبرو شدیم داشتن واکنش درست باعث میشه که از اون شرایط زودتر خلاص شویم و کمتر دچار مشکل شویم. می بینیم که باز هم بر می گرده به فرکانس فکری و ارتعاشات فکری.
   قرار گیری در مدار اتفاقات خوب و اتفاقات بد و مدار افراد خوب و افراد بد بستگی به این داره که نگاه ما و فرکانس های ما چگونه است.
   مانا باشید و به خاطر کامنت متشکرم

 1. بسیار عالی..سپاس بیکران از زحماتتون…در لحظات سخت مدیریت احساساتمون و کنترل افکارمون خیلی میتونه کمک کنه و اینکه با جریان اون اتفاق همگام بشیم..چون با هر چ دست و پازدن بیشتر درونش غرق میشیم..این تجربه ی این مدت من هستش و سعی میکنم بتونم باهاش کنار بیام

  1. به نام خداوند خوبی ها
   ممنون بابت کامنت
   بله همینطوره.
   زمانی که با مشکلی روبرو می شید از عجز و ناله و بپرهیزید. این کار دقیقا مثل اینه که به مرکز سیاه چاله نزدیک تر بشید.
   وقتی وجودتون پر از نگرانی و استرس هست و سعی می کنید مشکلی را حل کنید در واقع با فرکانس منفی که دارید باعث می شید قدرت اون مشکل بیشتر بشه نه کمترو مشکل بزرگ تر میشه.
   شعله مشکل و نگرانی بیشتر میشه نه کمتر

 2. سلام استاد گرامی. وقتی مدام اتفاق منفی میوفته برات، اونم انواعی از اتفاقات منفی که خودت مسببش نیستی، چطور میشه مثبت فکر کرد؟! من دقیقا یکساله از خدا هم بریده م بخاطر همین حوادث بد و دیگه هیچ نیرویی نمیتونه منو برگردونه مگر نقضش بهم ثابت بشه

  1. سلام بر شما
   تجربه این مورد را داشتم و بارها در زندگی دیگران تجربه کردم.
   دلیل واقعی آن قدرت گرفتن فرکانس های منفی ذهن هست.
   و چون روح و قلب شما ضعیف شده اتفاقات منفی را به راحتی سمت خوتون جذب می کنید.
   کار ریشه ای ترین قدرت های درونی شما دفاع از حریم شماست. حریم فرکانس های منفی و اتفاقات بد.
   ابن قدرت ها مثل گلوبول های سفید بدنتون عمل می کنند. وقتی گلوبول های سفید ضعیف شوند یک سرما خوردگی ساده انسان را از پا در میاره ولی اگر ثوی باشند سرطان را از پا در میارند.
   فرکانس های مهمی در ذهن شما هستند که باید تقویت شوند. این فرکانس ها باعث می شند قدرت جذب اتفاقات منفی در شما کم شوند.
   همانطوری که خودتون هم اشاره کردید روز بروز بدتر خواهد شد و هیچ کسی نمی وونه کمکتون کنه جز خودتون.
   شما فرمانروای درون خودتون هستید و با تمرین هایی می توانید فرکانس های دفاعی ذهن خودتون را تقویت کنید.
   برای حل مشکل با من تماس بگیرید.
   آرزوی سلامتی و نجات را برای شما دارم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفتگو در واتس آپ
پشتیبانی دوره ها
به سوالات شما در خصوص دوره های استاد و همچنین نحوه شرکت در دوره ها پاسخ گو هستیم.
شماره پشتیبانی در واتس آپ: 09225218748 اگر سیستم چت به درستی کار نکرد به این شماره در واتس آپ پیام دهید
اسکرول به بالا