جمله شکست را نپذیرید می تواند با قانون جذب منافات داشته باشد!

معنای شکست را نپذیرید چیست؟

حتما تا کنون بارها و بارها این جمله را شنیدید. این یک جمله انگیزشی هست که بهمون انگیزه میده با شکست و ناکامی مبارزه کنیم اما خوبه که بدونید این تفکر از نظر من مخالف قانون جذب است. اما چگونه؟ 
زمانی که فشار و هیجان خود را نسبت به مسئله ای بالا می برید امواج بتای ذهن شما افزایش پیدا می کند که باعث میشه احساسات منفی، ناآرامی، استرس، تنش و تشویش بیشتر بشه.
طبق قانون جذب اگر ما دارای احساس منفی باشیم اتفاقاتی را جذب می کنیم که مطابق میل ما نیست و دلیلش از نظر من دقیقا فرکانس های منفی است. 
تا کنون کسی دلیل دریافت اتفاقات منفی و مثبت مطابق با احساسات را عنوان نکرده و در دوره آموزشی آکادمی فرکانس و جذب به صورت حرفه ای تمرین و آموزش در این موارد دارید و به همین خاطر است که شرکت کنندگان در این دوره آموزشی خیلی سریع نتیجه می گیرند. 
پس اینکه می گیم مبارزه کن و بجنگ، تلاش کن نابودش کن و خیلی از کلیپ های انگیزشی که وجود داره نه تنها نمی تونه به موفقیت ما کمک کنه بلکه می تونه در شرایطی، اتفاقات منفی را سمت ما جذب کنه 
اما راه کار چیه؟ 
در قانون جذب دقیقا باید مخالف این عمل کنیم. هر چقدر که احساس منفی و تنش شما بیشتر بشه مشکلات بیشتری را جذب می کنید . هر چقدر در موقعیت استرس بیشتری قرار بگیرید شرایط بدتر میشه. در واقع باید تلاش کنیم احساس خودمون را نسبت به موضوع عوض کنیم. 
باید سعی کنیم در شرایط سخت سعی کنیم احساسات مثبت را در خودمون تقویت کنیم. یعنی به هر وسیله ای که می توانید احساس مثبت را نسبت به هر چیزی در خودتون شکل بدید. ممکنه نتونید نسبت به همان مشکل خودتون حس مثبت را القاء کنید اما می توانید در موارد دیگه این احساس را تقویت کنید.
نتیجه این کار بهبود فرکانس های ذهن و تغییر مدار اتفاقات زندگی خواهد بود. یعنی از مدار اتفاقات منفی خارج خواهید شد. 
البته پیشنهاد من شرکت در دوره پیشرفته و عالی فرکانس و جذب است که به صورت کامل فرکانس های فکری و احساسات شما تغییر خواهد داد و آموزش های غنی این دوره تغییر نهایی را در جنبه های مختلف زندگی شما ایجاد خواهد کرد. 
در صورت تمایل می توانید از طریق بخش فروشگاه اقدام به خرید ماه اول دوره عالی فرکانس و جذب کنید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفتگو در واتس آپ
پشتیبانی دوره ها
به سوالات شما در خصوص دوره های استاد و همچنین نحوه شرکت در دوره ها پاسخ گو هستیم.
شماره پشتیبانی در واتس آپ: 09225218748 اگر سیستم چت به درستی کار نکرد به این شماره در واتس آپ پیام دهید
اسکرول به بالا