اعضاء جدید دوره
آکادمی سکرت

امید حاج میرزایی

قانون جذب فصل دوم

منیره بابایی

قانون جذب دوره سوم

زهرا آقایی

آموزش قانون جذب فصل اول

سارا غلامی

آموزش قانون جذب فصل اول

توران شهریاری

مراحل

دوره خودت را شروع کن

قانون جذب فصل سوم

مهدی یعقوبی

آموزش قانون جذب فصل اول

اکبر عامری

قانون جذب فصل دوم

مهدی یعقوبی

آکادمی فرکانس و جذب

اینجا کلیک کن و شروع کن

جمله شکست را نپذیرید می تواند با قانون جذب منافات داشته باشد!

خلاصه مطلب

فهرست مطالب

یاسر اخگری

پیام پشتیبان

گاهی یک پیام یا یک سخن راه گشاست

اگر در مورد قانون جذب سوالی داری و یا در شرایط مناسبی نیستی از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام بده

[uwac_agent id="poshtiban_1"]

معنای شکست را نپذیرید چیست؟

حتما تا کنون بارها و بارها این جمله را شنیدید. این یک جمله انگیزشی هست که بهمون انگیزه میده با شکست و ناکامی مبارزه کنیم اما خوبه که بدونید این تفکر از نظر من مخالف قانون جذب است. اما چگونه؟ 
زمانی که فشار و هیجان خود را نسبت به مسئله ای بالا می برید امواج بتای ذهن شما افزایش پیدا می کند که باعث میشه احساسات منفی، ناآرامی، استرس، تنش و تشویش بیشتر بشه.
طبق قانون جذب اگر ما دارای احساس منفی باشیم اتفاقاتی را جذب می کنیم که مطابق میل ما نیست و دلیلش از نظر من دقیقا فرکانس های منفی است. 
تا کنون کسی دلیل دریافت اتفاقات منفی و مثبت مطابق با احساسات را عنوان نکرده و در دوره آموزشی آکادمی فرکانس و جذب به صورت حرفه ای تمرین و آموزش در این موارد دارید و به همین خاطر است که شرکت کنندگان در این دوره آموزشی خیلی سریع نتیجه می گیرند. 
پس اینکه می گیم مبارزه کن و بجنگ، تلاش کن نابودش کن و خیلی از کلیپ های انگیزشی که وجود داره نه تنها نمی تونه به موفقیت ما کمک کنه بلکه می تونه در شرایطی، اتفاقات منفی را سمت ما جذب کنه 
اما راه کار چیه؟ 
در قانون جذب دقیقا باید مخالف این عمل کنیم. هر چقدر که احساس منفی و تنش شما بیشتر بشه مشکلات بیشتری را جذب می کنید . هر چقدر در موقعیت استرس بیشتری قرار بگیرید شرایط بدتر میشه. در واقع باید تلاش کنیم احساس خودمون را نسبت به موضوع عوض کنیم. 
باید سعی کنیم در شرایط سخت سعی کنیم احساسات مثبت را در خودمون تقویت کنیم. یعنی به هر وسیله ای که می توانید احساس مثبت را نسبت به هر چیزی در خودتون شکل بدید. ممکنه نتونید نسبت به همان مشکل خودتون حس مثبت را القاء کنید اما می توانید در موارد دیگه این احساس را تقویت کنید.
نتیجه این کار بهبود فرکانس های ذهن و تغییر مدار اتفاقات زندگی خواهد بود. یعنی از مدار اتفاقات منفی خارج خواهید شد. 
البته پیشنهاد من شرکت در دوره پیشرفته و عالی فرکانس و جذب است که به صورت کامل فرکانس های فکری و احساسات شما تغییر خواهد داد و آموزش های غنی این دوره تغییر نهایی را در جنبه های مختلف زندگی شما ایجاد خواهد کرد. 
در صورت تمایل می توانید از طریق بخش فروشگاه اقدام به خرید ماه اول دوره عالی فرکانس و جذب کنید. 

0/5 (0 نظر)
یاسر اخگری

پیام پشتیبان

گاهی یک پیام یا یک سخن راه گشاست

اگر در مورد قانون جذب سوالی داری و یا در شرایط مناسبی نیستی از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام بده

[uwac_agent id="poshtiban_1"]
از کجا شروع کنم؟

پیشنهاد ما به شما برای یادگیری قانون جذب، شرکت در آکادمی فرکانس و جذب است. این دوره آموزشی در سه فصل طراحی شده است که شامل مطالب آموزشی و تمرین های اختصاصی است. هر فصل این دوره آموزشی شامل تمرین هایی هدفمند و بسیار قوی است که هر 5 روز تمرین های آن تغییر می کند. به همین دلیل شما در کل دوره با ده ها تمرین اختصاصی متنوع روبرو هستید. مطالب دوره آموزشی کاملا علمی، موثر و اثبات شده است و تمامی افراد می توانند از آن استفاده کنند. توضیحات فصل اول دوره آموزشی را می توانید از اینجا مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به کمک داری؟