دوره عملی پاکسازی ذهن و درونقوی ترین دوره آموزشی پاکسازی در قانون جذب | دوره 100% عملی پاکسازی ذهن و درون اینجا کلیک کنید

قوی ترین تکنیک قانون جذب چیست؟

دسته بندی : مطالب رایگان
27 بهمن 1398

به راستی کدام تکنیک در قانون جذب از همه قوی تر است؟

به نام خداوند مهربان

یکی از سوالاتی که معمولا در ذهن افراد درباره قانون جذب مطرح میشه و دنبال آن هستند تکنیک هست. در این مطلب به صورت مستقیم می ریم سراغ اصل موضوع و می بینیم که چه تکنیکی برای جذب خواسته ها از همه قوی تر و موثرتر هست.

اتفاقات زندگی ما چگونه شکل می گیرند؟

برای جواب این سوال که بهترین و قوی ترین تکنیک قانون جذب چیست، بهتر است نگاهی سریع به تعریف قانون جذب بیاندازیم.

قانون جذب یعنی جذب کردن خواسته (یا ناخواسته) به زندگی خود بوسیله احساس، فرکانس و ارتعاش درونی. پس تمام چیزهایی که در زندگی ما در حال شکل گیری هستند، اعم از چیزهایی که می خواهیم یا چیزهایی که نمی خواهیم بخاطر احساسات درونی و فرکانس های ما شکل می گیرند.

با این تعریف ساده تقریبا مشخص می شود که بهترین تکنیک ها جذب خواسته ها چیست؟ بهترین تکنیک قانون جذب تمرکز روی احساس مثبت هست. چون قانون جذب بر اثر همین احساس مثبت عمل می کنه.

بعضی ها درک درستی از قانون جذب ندارد و از قانون جذب ذهنیت‌هایی شبیه جادو و طلسم دارند. به دنبال ورد، طلسم یا کار خاصی هستند که خواسته خود را جذب کنند.

با تعریفی که از قانون جذب ارائه دادم (یعنی به واسطه احساسات درونی خواسته ها و ناخواسته ها در زندگی ما ظاهر می شوند) متوجه می شویم که اگر اتفاقات بد در زندگی ما ظاهر می شود بخاطر احساسات منفی خود ماست. و اگر اتفاق خوبی در زندگی ظاهر می شود باز هم بخاطر احساسات درونی خود ماست.

همیشه احساسات خود را رصد کنید

وقتی اتفاق منفی رخ می دهد احساسات قبلی خودتون را بررسی کنید. حتی گاهی لازم از احساسات و اتفاقات خیلی پیش تر را بررسی کنید چون احساسات منفی از همانجا شکل گرفته و رفته رفته قوی شده اند.

پس ممکن است زمینه یک اتفاق منفی به احساسات خیلی پیش تر و ریشه ای ما برگردد. حالا برای اینکه اتفاقات خوب را جذب کنید (یا خواسته ای را جذب کنید) باید احساساتی که مربوط به آن موضوع هست را رفته رفته تقویت کنید.

هر چقدر احساسات منفی یا مثبت قوی تر باشد میزان ارتعاش شما نسبت به جذب آن خواسته بیشتر و موثرتر خواهد بود.

قانون جذب فقط یک تکنیک دارد

با توضیحاتی که داده شد به این نتیجه می رسیم که برای فعال کردن و قوی کردن قانون جذب در وجود خود، یا به عبارتی جذب خواسته ها تکنیک خاصی وجود ندارد جز تمرکز گرفتن روی احساس مثبت که با تقویت احساس مثبت میزان ارتعاش شما افزایش پیدا می کند و خواسته شما جذب می شود.

اگر نمی دانید ارتعاش چیست در این پست ارتعاش را توضیح داده ام که می توانید آنرا مطالعه کنید.

تمام تمرکز خود را بر روی یک چیز معطوف کن. احساس خوب و انرژی مثبت بالا

هر چقدر بیشتر دنبال تکنیک باشید بیشتر فریب می خورید. هر چقدر بیشتر دنبال تکنیک خاص برای جذب خواسته خود باشید بیشتر سردرگم می شوید. اگر فکر کنید که قوی ترین تکنیک جذب خواسته ها چیست و به دنبال جواب این سوال باشید، در انتها به این نتیجه می رسید که قانون جذب توهم و خیالبافی است چرا که تمرکز خود را از اصل که احساس خوب است برداشته و به ظاهر می پردازید.

به قانون جذب به چشم طلسم و ورد نگاه نکنید بلکه به چشم یک اصل ریشه ای و قوی در وجود خود نگاه کنید.

راه میانبری در قانون جذب وجود ندارد بلکه قانون جذب خودش میانبر است. کافی است روی احساس مثبت در هر زمینه ای که می خواهید رشد کنید تمرکز بگیرید و با هر روشی که احساس مثبت را در شما تقویت می کند سعی کنید حس خوب و سطح ارتعاش خود را تقویت کنید.

خلاصه مطالب

مطالب این پست (مقاله) را در چند عنوان خلاصه می کنم:

  1. قانون جذب بر اساس احساس درونی ما شکل می گیرد. جذب خواسته های خوب یا ناخواسته ها (مشکلات) بخاطر احساسی است که در درون ما قرار دارد.
  2. هر کاری که باعث شود احساس شما نسبت به خواسته شما مثبت و قوی تر شود باعث افزایش سطح ارتعاش و جذب خواسته می شود.
  3. اگر تکنیک هایی که در سطح اینترنت یا حتی دوره ها و آموزش های قانون جذب باعث می شود احساس شما نسبت به خواسته قوی تر و قوی تر شود می توانید از آن استفاده کنید و اگر نمی توانید با آن ارتباط بگیرید یا تاثیری نخواهد داشت و یا باعث دور شدن از خواسته می شوید چون احساس منفی شما تحریک می کند.
  4. این سوال که بهترین تکنیک جذب خواسته چی هست در واقع از اساس اشتباه است و مثل این است که بگوییم بهترین ابزار برای باز کردن یک پیچ و مهره چی هست؟ که باید برای باز کردن هر پیچ و مهره ای از آچار و ابزار خودش استفاده شود.
  5. وقتی احساس منفی و فرکانس منفی دارید نمی توانید بر روی فرکانس مثبت و احساس مثبت تمرکز بگیرید تا خواسته شما جذب شود. چرا که احساس های منفی که در وجود شما هست باعث می شود مثل سنگی سنگین سطح ارتعاش شما به پایین کشیده شود و احساس مثبت تقویت نشود.
  6. اولین گام برای کار با قانون جذب پاکسازی عمومی درون و افزایش انرژی مثبت هست که نیاز به آموزش و تمرین دارد. بعداز آن با تقویت روز افزون انرژی درونی می توانید روی خواسته های خود تمرکز بگیرید و آنها را جذب کنید.

پیشنهاد ما به شما شرکت در آکادمی فرکانس و جذب است که مرحله به مرحله با پاکسازی درون و افزایش احساس و انرژی مثبت سطح ارتعاش شما را به شدت افزایش داده و قوانین جذب را به خوبی فرا می گیرید.

برای شرکت در این دوره بی نظیر می توانید از طریق فروشگاه فصل اول را خریداری کنید و یا در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر دارید و یا امکان خرید آنلاین را ندارید به شماره 09225218748 در واتس آپ یا تلگرام پیام دهید.

صمیمانه پاسخگوی سوالات شما در خصوص قانون جذب و دوره آموزشی هستیم.

برای شما بهترین ها را آرزومندیم و سپاسگزاریم که تا انتهای این مقاله را همراه ما بودید.

استاد یاسر اخگری بیش از دو دهه در زمینه انرژی های درونی، یوگا و هیپنوتیزم تحقیق و فعالیت داشته است. ایشان بر روی انرژی چی و کاندلینی و مدیتیشن های عمیق به صورت ویژه کار کرده و تسلط کافی را دارند. استاد اخگری دوره های آموزشی متعددی را در زمینه قانون جذب ، پاکسازی و تقویت ارتعاش ، اعتماد بنفس و خودشناسی طراحی کرده اند که بسیار موفق بوده است. اعتقاد ایشان در دوره های آموزشی این است که تنها عنوان کردن و توضیح دادن یک سری مطالب آموزشی به تنهایی کافی نیست. ذهنی که سالیان سال با افکار مختلف تخریب شده، انرژی های نامتعادل افراد و آشفتگی های درونی که در قالب انواع بیماری روانی خودش را نشان می دهد، تنها با مطالب آموزشی حل نمی شود و تاثیری در تقویت ارتعاش افراد ندارد. بلکه می بایست با تمرین هایی هوشمندانه و تخصصی، ذهن و انرژی افراد را متعادل و تقویت کرد. از اینرو تمام دورهای آموزشی استاد اخگری شامل تمرین های متنوع و بسیار قوی است که توسط خود ایشان طراحی شده و تاثیرات عمیقی دارد.

نویسنده
این مطلب پیشنهاد ماست
قانون جذب عشق
1589 0
قانون جذب عشق – چگونه رابطه بهتری جذب کنم؟

قانون جذب عشق چگونه قابل اجرا است و چگونه می توانیم رابطه بهتری جذب کنیم؟ برای اینکه در روابط خودتون موفق باشید باید اول ببینید که هدفتون از برقراری رابطه و ...

این مطلب پیشنهاد ماست
حل مشکلات
838 0
این اشتباه مشکلات شما را پیچیده تر می کند

پیچیده شدن مشکلات با یک اشتباه بزرگ به نام خداوند مهربان شما برای حل مشکلات تون چقدر فکر می کنید؟ چقدر تمرکز می گیرید؟ اکثر ما برای حل مشکلات و کمبودهامون بر ...

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید

  • فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید
  • بهتر است از فضای خالی بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید
  • نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید
  • بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید

You Should login to send comment
محصولات
گفتگو در واتس آپ
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم