بزرگ ترین مانع در قانون جذب

بزرگ ترین مانع جذب در قانون جذب چیست؟ در یک پست درباره کمالگرایی و ایده آلگرایی در قانون جذب توضیح دادم که یکی از عوامل اصلی شکست در جذب خواسته هاست. اگر اون ویدئو را ندیدید حتما از اینجا ببینید.

امروز می خوام درباره اولین عامل و مانع جذب خواسته ها که مانع حرکت شما به سمت جلو و مسیر پیشرفت هم میشه توضیح بدم.

فایل ویدئویی این درس را از اینجا ببینید

حسرت گذشته را نخورید تا مانع جذب نشود

یکی‌از مهم ترین‌ موانع جذب خواسته ها ای کاش هایست که همیشه بهش فکر می کنید و درگیرش هستید. ای کاش فلان جور می شد، ای کاش فلان کار را نمی کردم، ای کاش عمرم را تلف نمی کردم، ای کاش جور دیگه زندگی می‌کردم، ای کاش جای دیگه به دنیا می اومدم، ای کاش تو کشوردیگه ای بودم، ای کاش تو شهر دیگه ای بودم، ای کاش ای کاش ای کاش

همه عمر و زندگیت‌ ای کاش و ای کاش های است که ریشه در حسرت و ناکامی های گذشته تو دارد

تا زمانی که روی این ای کاش ها باشی، انرژی در تو شکل نمی گیره که بتونی خواسته ای را جذب کنی.

قانون جذب قانون انرژی و‌ احساس مثبت هست. کجای این ای کاش ها انرژی مثبت درست می کنه؟ دوست خوبم اگر قرار باشه چیزی را جذب کنی باید انرژی لازم در وجودت باشه. باید حسش به صورت پررنگ در وجودت شکل بگیره و رفته رفته پررنگ تر شود.

انرژی خودت را از بین نبر تا مانع جذب نشود

انسان هر چقدر هم که قوی باشد وقتی در گذشته خودش و با کاش های قبلی خودش زندگی کند انرژی خودش را از دست میدهد.

انرژی درونی تو چقدر است؟ صدتا؟ نود تا ؟ هر چقدر که انرژی داشته باشی وقتی فکر خودت رو درگیر گذشته خودت می کنی از انرژی اصلی تو کم می شود. وای به وقتی که انسانی کم انگیزه و کم انرژی باشی. یقینا با تفکر به گذشته بدت و ای کاش ها انرژی بیشتری از دست می دهی و اوضاع بدتر می شود.

باید تمرکز خودت را از روی گذشته و ای کاش های خودت برداری و بر روی آینده و استفاده از احساس مثبت بگذاری. امیدی که همراه با ای کاش و حسرت گذشته باشد، هیچ وقت قدرت نمیگیرد و افزایش پیدا نمی کند. هیچ وقت به نتیجه نمیرسد اما امیدواری که با فراموش کردن گذشته شکل بگیرد، نتیجه بخش است و روز بروز قدرت بیشتری در تو ایجاد می کند و می توانی با این قدرت و انرژی خواسته های خودت را صدا بزنی و آنها را جذب کنید.

محدودیت های درونی و ارتعاش منفی مانع جذب می شود

وقتی به ای کاش های خودتان فکر می کنید خودتان را هم محدود می کنید. افراد موفقی که توانایی های بالایی دارند محدودیت های درونی آنها نسبت به دیگران خیلی کمتر هست و یا شاید اصلا محدودیتی در وجود آنها نباشد و دقیقا به خاطر این خصوصیت درونی و بلند بودن همتشان، توان اجرایی و اقدام کردن آنها افزایش بیشتر از دیگران است.

خلاصه مطالب این پست

اما در انتهای این مطلب، موضوع را با چند عنوان جمع بندی میکنم:

  • ای کاش های تو نشون میده که در گذشته زندگی می کنی .
  • کسی که در گذشته زندگی میکند همیشه در حال حسرت خوردن و افسوس خوردن است.
  • کسی که افسوس میخورد انرژی منفی دارد و انرژی منفی باعث جذب اتفاق های منفی می شود.
  • هر چقدر که انرژی مثبت داشته باشید با تمرکز بر روی گذشته و حسرت ها و ای کاش های قبلی، انرژی خودت را محدود و کم می کنید.
  • وقتی انرژی درونی ات کم شود، نمی توانی توقع جذب اتفاق های مثبت را در زندگی ات داشته باشی.
  • ای کاش های تو میتونه در ذهنت باشد و به زبان نیاوری و یا آنها را به زبان هم بیاوری که تاثیر بیشتری در تخریب انرژی تو خواهد داشت.

نتیجه گیری

نتیجه میگیریم یکی از موانع مهم جذب خواسته ها و افزایش انرژی مثبت درگیر بودن با گذشته خود و ای کاش هایی است که در ذهن یا کلام تو جاری می شود. به زبان ساده تر غرغره هایی است که به زبان می آوری و یا نجواهای منفی ذهنیت است.

در واقع هر گونه وابستگی به گذشته تلخ، باعث می شود امیدت رو از آینده و جذب اتفاق های مثبت از دست بدهید. صدها نفر وجود دارند که گذشته تلخ و سختی داشتند اما از یکجا تصمیم گرفته اند که گذشته خود را رها کنند و حسرت گذشته را نخورد و فقط با رها کردن گذشته ی خودشان، تمرکز بر امکانات فعلی و امیدوار بودن به آینده توانسته اند تغییرات عمیقی در زندگی خودشان ایجاد کنند.

اگر دوست داری که به خواسته های خودت برسی اول باید سطح انرژی و احساس مثبت خودت رو افزایش دهی و برای این کار باید گذشته خودت را رها کنی و فراموش کنی تا شعله امید و انرژی مثبت در تو تقویت شود.

برای شما بهترین و زیباترین لحظه ها را آرزومندم.

موفق و پیروز باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفتگو در واتس آپ
پشتیبانی دوره ها
به سوالات شما در خصوص دوره های استاد و همچنین نحوه شرکت در دوره ها پاسخ گو هستیم.
شماره پشتیبانی در واتس آپ: 09225218748 اگر سیستم چت به درستی کار نکرد به این شماره در واتس آپ پیام دهید
اسکرول به بالا