کمالگرایی عامل شکست


کمالگرایی در قانون جذب عامل دفع خواسته ها نه جذب آنها

کمالگرایی چیست و چگونه باعث دفع خواسته ها می شود

به نام خداوند مهربان

در این پست تصمیم دارم در مورد کمالگرا بودن و تاثیر منفی آن در جذب خواسته ها بپردازیم. انسان هایی که ایده آل گرا هستند و همیشه به نقطه صد در صد خواسته های خود در بهترین حالت فکر می کنند نه تنها رشد نمی کنند بلکه اتفاق های منفی را جذب می کنند. با من همراه باشید

پیشنهاد می کنم این فایل ویدئویی که درباره کمالگرایی هست را ببینید و حتما متن پست را هم مطالعه کنید چرا که توضیحات بیشتری در آن وجود دارد.

توضیحات ویدئویی کمالگرایی در قانون جذب توسط استاد اخگری

رشد و پیشرفت پلکانی اتفاق می افتد

هم حرکت به سمت منفی ها و جذب اتفاق های منفی و هم حرکت به سمت مثبت‌ها و جذب اتفاق های مثبت به صورت پلکانی و مرحله به مرحله انجام می شود.

اگر نگاهی به تمام اتفاق های مثبت و منفی جامعه بیاندازید، خواهید دید تمام رشد و پیشرفت ها، تمام اختراعات، تمام آبادانی ها هیچ کدام یکشبه اتفاق نیافتاده است.

تغییرات مثبت و عمیق در دنیا و حتی در زندگی خودتان یک شبه رخ نداده است.

زمینه جذب اتفاق های منفی هم یک شبه شکل نگرفته. تصور نکنید ناگهان اتفاقی منفی در زندگی شما ظاهر شده است. زمینه تمام اتفاق های منفی در زندگی شما احساس ها و فرکانس های منفی است که به مرور در شما تقویت شده است تا منجر به جذب یک اتفاق منفی شده است.

حتی بنا بر اعتقادات مذهبی خداوند دنیا در چندین روز بنا کرده است، با وجود اینکه می توانسته در یک لحظه آنرا بیافریند و این خود درس بزرگی برای ماست که باید مرحله به مرحله خواسته های خود را کامل تر کنیم.

به رشد طبیعت، شکل گیری یک درخت از یک بذر کوچک توجه کنید. اینکار هم رفته رفته انجام می شود.

قانون جذب، هرگز مخالف قوانین طبیعت نیست. اتفاقا قانون جذب جزء لاینفک و اصلی قوانین طبیعت و حاکم بر جهان است.

وقتی می خواهید با قانون جذب کار کنید نباید ایده آل گرا باشید و بخواهید که به یکباره به بهترین حالت خواسته خود دست پیدا کنید یا به تمام خواسته های خود برسید.

ایده آل گرا بودن یعنی اینکه دقیقا همان چیزی که از خواسته ات در ذهن خود تصور کردی با همه جزئیاتش در تاریخی خاص جذب زندگی ات شود. این تصور خود زمینه ساز ناامیدی و فرکانس های منفی است و تو را از خواسته هایت دور می کند.

شاید با خود تصور کنید که با توجه به توضیح بالا، من این حالت ایده آل گرایی را ندارم اما بهتر است به خواسته های کوچک و بزرگ خودت نگاهی بیاندازی. خواهی دید که همیشه زمان رسیدن و جزئیات خواسته هایت را تصور می کردی و بعداز مدتی هم بخاطر اینکه آن شرایط برایت محقق نمی شد، خواسته خودت را رها کردی و فراموش کرده ای.

این همان ایده آل گرایی هست که باعث دفع خواسته هایت می شود نه جذب آنها

کمالگرایی تو را مایوس و تنبل می کند

ایده آل گرایی باعث میشه تن به رشد پلکانی ندهید و عجولانه با فرکانس و احساس های منفی و تصمیم های لحظه ای، از مسیر جذب خواسته هایت دور شوی (بجای اینکه مرحله به مرحله به آنها نزدیک تر شوی)

هر چند که جذب خواسته ها بوسیله قانون جذب شبیه معجزه است و برای افرادی که در این مسیر به درستی حرکت می کنند، همیشه چیزی شبیه معجزه رخ می دهد و از اتفاق های مثبت حیرت زده می شوند، اما نباید فراموش کنید که شخصی که کمالگرا است و همیشه دنبال آن است که دقیقا همان چیزی را که تصور می کند به صورت کامل جذب کند، در واقع مسیر جذب و رسیدن به خواسته های خودش را محدود، سخت و پر فراز و نشیب می کند در صورتی که می تواند با نشان دادن انعطاف و افزایش انرژی درونی و انگیزه بیشتر مرحله به مرحله به خواسته خودش نزدیک تر شود.

سه اصل مهم رشد در قانون جذب

برای اینکه موضوع کمالگرایی در قانون جذب را جمع بندی کنم به چند اصل مهم مرتبط با رشد پلکانی در قانون جذب اشاره می کنم:

۱. جذب خواسته ها در قانون جذب، نیاز به انرژی و آرامش عمیق دارد (رسیدن به این درجه از انرژی نیازمند تمرین است و به صورت پلکانی صورت می گیرد و با تمرین ایجاد می شود)

۲. جذب خواسته ها نیاز به تمرکز مثبت و ارتعاش فکری بالا دارد (رسیدن به سطح ارتعاش قوی نیاز به تمرین و ممارست دارد و به صورت پلکانی قوی می شود)

۳. جذب خواسته نیاز به پاکسازی ذهن و درون از منفی ها و ناتوانی ها دارد و این پاکسازی باید از ابتدا تا انتهای رسیدن به خواسته ادامه داشته باشد ( اینکار هم هم پلکانی اتفاق می افتد ).

تصور درست از موفقیت بدون کمالگرایی

وقتی شخصی را می بینید که خواسته ای را جذب کرده و از خوشحالی در پوست خودش نمی گنجد و از غیر منتظره بودن این اتفاق صحبت می کند، ممکن است تصور کنید که شانس آورده و بخت یارش بوده است اما اگر نظر او را بپرسید خواهد گفت که همیشه سعی کرده با انرژی و احساس مثبت به خواسته خودش فکر کند و هر تلاشی که نیاز بوده انجام داده است.

چه برای خواسته خود تلاشی کرده باشد چه نکرده باشد در قلب و احساس آن شخص نور امید و افکار مثبت جولان داشته و همیشه خوشحال بوده است که به خواسته خودش می رسد. تلاش و انرژی آن شخص برای رفته رفته افزایش پیدا کرده تا به اوج خودش رسیده است.

درست است که در ظاهر یک اتفاق اعجاز گونه در زندگی اش رخ داده، اما در بطن آن، تکاملی پلکانی در مسیر شکل گیری انرژی مثبت و رسیدن به خواسته ها صورت گرفته است.

پس عجله داشتن و روحیه ایده آل گرایی در قانون جذب ، مانع رشد و شکست تو می شود نه عامل رسیدن به خواسته هایت.

مراحل سه گانه شروع کار با قانون جذب

  1. پاکسازی فرکانس ها و احساس های منفی گذشته با تمرین درست و اصولی
  2. افزایش سطح ارتعاش و قدرت درونی با آموزش و تمرین اصولی
  3. تعیین اهداف و ارسال ارتعاش و حرکت به سمت آنها

می توانید این مراحل را با شروع دوره آموزشی فرکانس و جذب به درستی طی کنید. گام اول را با فصل اول این دوره آموزشی، که جهت پاکسازی درون طراحی شده است بردارید. جهت مشاهده توضیحات و شرکت در این دوره اینجا کلیک کنید.

همچنین پشتیبان شما در تلگرام و واتس آپ پاسخ گوی سوالات شما در خصوص دوره آموزشی و یا موارد دیگر هست.

براتون بهترین ها را آرزو می کنم.

ناامید نشید که ناامیدی بهتون نمیادبند

موفق باشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا