میانبر افزایش ارتعاش

میانبر افزایش ارتعاش چیست؟ و چگونه می توان راحت تر به ارتعاش بالاتر دست پیدا کرد؟

اگر ارتعاش بالایی داشته باشی افرادی که در زندگیت ظاهر می شوند ارتعاش بالایی دارند و افراد منفی از زندگی ات خارج می‌شوند.

در واقع وقتی سطح ارتعاش و فرکانس بالایی‌تر را انتخاب می‌کنی، مطابقش، افرادی که ارتعاش بالاتری دارند را جذب می کنی که دوباره همان افراد بهت کمک می‌کنند که ارتعاشت بالاتر رود.

یک ارتباط دو سویه بیشن شما و افرادی با سطح ارتعاش بالا شکل میگیرد و ناخواسته مدار جذبت اصلاح می شود. این اتفاق پیش می رود تا زمانی که به منفی‌ها توجه کنی و احساست منفی شود. آنجا ارتباطت با افراد سطح بالا ناخواسته قطع میشه و از انرژی و کمک آنها برخوردار نخواهی شد.

تا زمانی که روی ارتعاش خودت کار می‌کنی، شرایط بعدی و جذب آن افراد خود بخود شکل می‌گیرد و هر زمان که به حس منفی توجه کردی و ارتعاشت منفی شد، افرادی که در سطح بالاتر بودند و جذب تو شده بودند، از زندگی تو خارج می‌شوند و افرادی با سطح ارتعاش پایین وارد زندگی ات می‌شوند.

پس ما حق انتخاب داریم. هر وقت ارتعاش بالا را انتخاب کردیم جریان انرژی مثبت و مدار جذب ما هم تغییر می‌کند و ابتدا افرادی در سطح بالاتر در مسیر زندگی ما قرار می‌گیرند و آنها به ما کمک می‌کنند که ارتعاش بالاتری را تجربه کنیم. در نتیجه مدار جذب زندگی ما رفته رفته تغییر می‌کند.

مشکل از جایی شروع میشود که از خودت غافل شوی و سطح ارتعاش پایین را انتخاب کنی. اگر ارتعاشت پایین بماند اول آن افرادی که جذب کرده بودی و بهت کمک می کردند و انرژی می‌دادند ارتباطشان با شما قطع می شود. آنها عمدا ارتباطشان قطع نمی شود بلکه ناخواسته قطع می شود، چون از نظر احساسی و ارتعاشی از هم فاصله گرفتید.

بعداز قطع ارتباط، حالا افرادی با ارتعاش پایین جذب زندگی تو می شوند که ارتعاش تو را پایین‌تر می‌کشند و اتفاقات منفی زندگیت بیشتر می شود. گول ظاهر افراد را نخورید. ارتعاش در درون و انرژی هر شخص هست. هر فرد پولدار یا خوشتیپ و خوشگلی ارتعاش بالایی ندارد.

تمام زندگی ما ارتعاش و فرکانس هست و فقط خود ما هستیم که در حال انتخاب ارتعاش بالاتر یا پایین تر هستیم. چقدر خوبه افرادی با سطح ارتعاش بالا وارد زندگی ما شوند و با ارتعاش و انرژی خودشون به ما کمک کنند. چقدر مسیر جذب و کار با قانون جذب برای ما راحت تر می شود. ممکن است بتوانید در عرض چند ماه یا یکسال ره صد ساله را طی کنید یا حتی در زمان کمتر. این دیگر بستگی به خود ما دارد که چه ارتعاشی را انتخاب ‌کنیم.

حالا باید چکار کنم که هم به سطح ارتعاش بالاتر بروم و هم افرادی با سطح بالاتر را جذب کنم تا کمکم کنند؟

کاری که باید انجام دهید این است که خودتان را آگاه نگه دارید. یعنی از صبح تا انتهای شب، گاهی از خودت و ذهنت بیرون بیایی و خودت را نظاره کنی. از بیرون خودت را ببین که در چه حس و حالی هستی؟ چه افکاری در ذهنت بازی می‌کند؟ چه انرژی داری؟ امیدوار و شاد هستی یا در فکر و خیالی؟ در روز باید یکی دو نوبت خودت را اسکن کنی. 

انسان ها این قابلیت را دارند که از خودشان و ذهنشان بیرون بروند و از بالا به خودشان نگاه کنند. خودشان را بررسی کنند. شما هم می توانی اینکار را بکنی. اتفاقا نمی‌تونیم خودمان را گول بزنیم. یعنی وقتی خودت را اسکن می‌کنی نمی‌تونی خودت را فریب بدی که خوب هستم. اگر بد باشی می‌فهمی که بدی. هر کسی را بتونی گول بزنی خودت را نمی تونی گول بزنی.نشانه بهتون بدم. اگر خودت را اسکن کردی و دیدی از درون درگیر هستی، احساس سنگینی می‌کنی، ذهنت مشغوله، داری قضاوت می‌کنی، افکار منفی داری، شلوغ و آشفته هستی، به کینه ها و نفرت‌ها فکر می‌کنی، به احساس‌های منفی فکر می‌کنی، به گذشته تلخ فکر می‌کنی، به عشق شکست خوردن فکر می‌کنی و از خودت بیزاری، به شکست‌های مالی فکر می‌کنی و عصبی هست ، به حرفی که فلانی درباره زده، به اختلاف‌های خانوادگی فکر می‌کنی و خودت را می‌خوری بدون که سطح ارتعاش پایینی داری، اگر انسان‌هایی با سطح ارتعاش بالا در زندگیت باشند اگر به این کارت آدمه بدی ناخواسته و اتوماتیک ارتباطشان با تو قطع میشه. کبوتر با کبوتر باز با باز این قانونها و اگر باز هم به این کارت ادامه بدی آدم‌هایی را که جذب می‌کنی در همون مدار منفی و ارتعاش منفی هستند. ظاهرشون مهم نیست. باطنشون مهمه که منفی هست. به ظاهر افراد و دک و پوزشون نگاه نکن. از روی ظاهر قضاوت نکن. ارتعاش این افراد منفی هست.پس هم نشانه بهت گفتم هم مسیر و مدلش را کامل توضیح دادم. اگر در روز یکی دو بار از خودت بیایی بیرون و خودت را اسکن کنی می‌تونی جلوی ارتعاش منفی را بگیری. امیدوارم که سطح ارتعاش بالایی داشته باشیدنور و انرژی همراهتون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا