دوره عملی پاکسازی ذهن و درونقوی ترین دوره آموزشی پاکسازی در قانون جذب | دوره 100% عملی پاکسازی ذهن و درون اینجا کلیک کنید

درباره ما

15 تیر 1398

استاد یاسر اخگری فعالیت خود را از دوران نوجوانی با تمرین های یوگا شروع کرد و به صورت مستمر تمرینات و تحقیق و بررسی خود را بر روی چاکراها، مدیتیش و موارد مرتبط ادامه داد.

پس از ارائه موضوع “قانون جذب” توسط خانم راندار برن، نسبت به این موضوع تحقیق و بررسی های زیادی انجام دادند.

در نهایت با مطالعه کتاب های مرتبط با این موضوع خصوصا از نویسنده ها و مدرسین خارجی به این نتیجه رسیدند که در خصوص انرژی درونی و فرکانس های فکری متد و روش و تمرینی موثر ارائه نشده است و از طرفی مطالب آموزشی به صورت عمومی و گاهی به صورت جسته و گریخته به صورت تخصصی ارائه شده است و این دو مورد باعث می شود افراد از قانون جذب برداشت درستی نداشته و به دلیل انجام ندادن تمرین های لازم و مستمر برای تقویت فرکانس های فکری بازخورد لازم را از آموزش ها و دوره های آموزشی بدست نمی آوردند.

به صورت خلاصه این موارد در خصوص قانون جذب در آموزش های قانون جذب مشاهده می شد.

  1. وجود فرکانس ها و احساس های منفی در افراد مختلف در سطوح مختلف، مانع اصلی کار با قانون جذب می باشد.
  2. ضمیر و احساس افراد جامعه در خصوص قانون جذب، از لحاظ اطلاعات و دانش و قابلیت های فردی آمادگی کار با قانون جذب را ندارند و آموزش ها، صرفا به صورت حفظیات درآمده است.
  3. برداشت نادرست از قوانین جذب و نداشتن اطلاعات دسته بندی شده به همراه تمرین، جهت جذب خواسته ها باعث می شد که نتوانند در مسیر قانون جذب به نتایج دلخواه برسند.

لذا با در نظر گرفتن این مسائل، استاد تصمیم به طراحی و پایه ریزی دوره ای جامع و تمرین محور در خصوص قانون جذب گرفتند.

اینکار در سال 1397 استارت خورد و با پیاده سازی متد استاد و تمرین ها بر روی افراد دیگر و بدست آوردن نقاط قوت و ضعف تبدیل به یک دوره جامع و موثر در خصوص قانون جذب شد.

این دوره شامل سه فصل آموزشی می باشد:

  1. فصل اول که “پاکسازی” است شخص را از نظر درونی و احساسی پاکسازی کرده و به دلیل حذف و کنترل فرکانس های منفی نتایج بسیار عمیقی از جهات مختلف در شخص ایجاد می کند. فصل اول 18 روز به طول می انجامد که از روز اول با تمرین هایی اختصاصی شروع به پاکسازی فرکانس های فکری می کنید. جهت مشاهده توضیحات این فصل اینجا کلیک کنید.
  2. فصل دوم که “بهشت احساسات” نام گذاری شده است، جهت پاکسازی عمیق تر و آشنایی شرکت کنندگان در دوره با عوامل فرکانس های فکری طراحی شده است. به اعتقاد استاد و تجربیات بدست آمده از شرکت کنندگان در این فصل، با کنترل فرکانس های منفی که توسط خود شخص ایجاد می شود و آشنایی و آگاهی کافی نسبت به آنها، احساسات شخص شکوفا شده و طیفی از احساسات مثبت را تجربه خواهید کرد. این فصل 25 روز می باشد که با آموزش 7 فرکانس منفی موثر و قوی در ذهن به همراه تمرین های موثر و قوی به اتمام خواهد رسید. جهت مشاهده توضیحات این فصل اینجا کلیک کنید.
آخرین مطلاب وبلاگ
صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون
گفتگو در واتس آپ
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم