تکنیک جذب خواسته ها با صبر کردن

یکی از مفاهیمی که در قانون جذب باید یاد بگیرید اهمیت صبور بودن و مثبت ماندن هست.

سه حالت صبر کردن

در مقابل مشکلات و یا جذب خواسته ها سه حالت را می تونیم تصور کنیم.

حالت اول: صبری که با عذاب و ناامیدی همراه هست. این حالت صبر نیست بلکه تحمل هست که فرکانس منفی دارد و نتایج منفی جذب می‌کنید. با قلبی از احساس منفی و نفرت و خشم، و از سر ناچاری و بیچارگی در مشکلات و کمبودها صبر می کنی. صبری که  لبریز از حسرت و افسوس هست.

فایل ویدئویی این آموزش

این صبر کردن نیست بلکه تحمل اوضاع هست که نتایج بسیار بد و منفی داره. متاسفانه خیلی از مردم اینطوری هستند و همیشه هم می گن توکل به خدا صبر می کنیم ولی این صبر نیست بلکه مسیر شکست و ناکامی هست.

هیچ کاری نمی‌کنی، هیچ انرژی و انگیزه ای نداری و مدام افسوس می‌خوری و حس بد داری. این اسمش صبر نیست بلکه تحمل شرایطه تا شرایط بدتری هم جذب کنی.

حالت دوم: حالت دوم وقتی است که مبارزه می‌کنی که حلش کنی و در این مبارزه صبر می کنی. یعنی مبارزه ای ادامه دار. در ذهن خودت درگیر هستی و می جنگی و صبر می کنی تا پیروز بشی. جنگ و لجبازی و خشم توی این نوع صبر کردن نهفته هست.

این حالت فرکانس منفی دارد و اوضاع را بدتر خواهد کرد و باعث جذب منفی های بیشتر می‌شود. در این حالت احتمال حل مشکل کم است و معمولا شرایط هم بدتر می شود.  برای خلاصی از مشکل انرژی زیادی از تو گرفته می‌شود و عمر انسان کوتاه می‌شود.

حالت سوم: حالت سوم وقتی است که صبر می کنی با ایمان به اینکه حتما و یقینا راهی برای حل مشکل و رسیدن به خواسته ات وجود دارد. این حالت متعالی ترین حالت صبر است که نیاز به نگرشی عمیق و واقعی نسبت به خودت و دنیا دارد. نیاز به خودساختگی و تمرین دارد. 

صبر واقعی باعث تولید انرژی می شود

انرژی زیادی در این صبر نهفته است و نتایج بسیار عالی در اون بدست میاد و این نتایج تنها به افرادی که صبر واقعی دارند داده می‌شود.

شما در زندگی و برای رسیدن به خواسته های خودت نیاز به صبر واقعی دارید. یعنی باور داشته باشید که قطعا به خواسته های خودت می رسی.

به وقتش اقدام می کنی اما جنگ نمی کنی. درگیر نیستی. حس منفی نداری ولی با حوصله پیش می ری. نگاه بلند و مثبتی داری. اینکار باعث تولید ارتعاش قوی می‌شود و شرایطی بسیار مثبت و عالی را هم جذب می‌کنید.

خصوصیات صبر واقعی عبارتند از:

• تداوم داشتن حس مثبت. باید همیشه تو حس خوب باشی و اگر از حس خوب در اومدی سریعا برگردی بهش. براش تلاش کنی. برات اهمیت داشته باشه.

• داشتن انگیزه قوی برای رسیدن به خواسته و حل مشکل. واقعا بخواهی که به خواستت برسی. واقعا بخواهی مشکلت حل بشه و از درون انگیزه داشته باشی.

• امیدوار بودن تا آخرین لحظه. امید امید امید. هیچ توضیح اضافی نمی خواد. فقط امیدوار باش برای همیشه.

• حفظ و افزایش انرژی درونی. بعضی ها سردند. باید از درون اشتیاق و انرژی داشته باشی. قوی باشی. به خودت انگیزه بدی چون از بیرون کسی بهت انرژی نمیده.

• تعیین نکردن زمان مشخص برای رسیدن خواسته‌و حل مشکل. ذهنت را درگیر نکن می میشه؟ پس چی شد. چرا نمیشه؟ هر چقدر این حالت را داشته باشی بدتر میشه. دورتر می شی. زمان نزار اما بیخیالی و دل کندگی بیش از حدم خوب نیست. کلمه بهترش صبوری کردن هست.

امیدوارم همیشه صبور ، با حوصله و پر انرژی باشید و حتما به خواسته هاتون برسید.

الهی امین 

آموزش قانون جذب (رایگان)

پیج استاد اخگری در اینستاگرم

2 دیدگاه دربارهٔ «تکنیک جذب خواسته ها با صبر کردن»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفتگو در واتس آپ
پشتیبانی دوره ها
به سوالات شما در خصوص دوره های استاد و همچنین نحوه شرکت در دوره ها پاسخ گو هستیم.
شماره پشتیبانی در واتس آپ: 09225218748 اگر سیستم چت به درستی کار نکرد به این شماره در واتس آپ پیام دهید
اسکرول به بالا