اعضاء جدید دوره
آکادمی سکرت

امید حاج میرزایی

قانون جذب فصل دوم

منیره بابایی

قانون جذب دوره سوم

زهرا آقایی

آموزش قانون جذب فصل اول

سارا غلامی

آموزش قانون جذب فصل اول

توران شهریاری

مراحل

دوره خودت را شروع کن

قانون جذب فصل سوم

مهدی یعقوبی

آموزش قانون جذب فصل اول

اکبر عامری

قانون جذب فصل دوم

مهدی یعقوبی

آکادمی فرکانس و جذب

اینجا کلیک کن و شروع کن

صبر

تکنیک جذب خواسته ها با صبر کردن

خلاصه مطلب

یکی از چیزهایی که باید در مورد جذب خواسته ها دقت کنید و به آن توجه ویژه داشته باشید صبور بودن است. اما نمی دانیم صبر واقعی چی هست و چگونه می توانیم از صبر برای جذب خواسته ها استفاده کنیم. در این پست و ویدئو این مسئله را آموزش می بینید

فهرست مطالب

یاسر اخگری

پیام پشتیبان

گاهی یک پیام یا یک سخن راه گشاست

اگر در مورد قانون جذب سوالی داری و یا در شرایط مناسبی نیستی از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام بده

[uwac_agent id="poshtiban_1"]

یکی از مفاهیمی که در قانون جذب باید یاد بگیرید اهمیت صبور بودن و مثبت ماندن هست.

سه حالت صبر کردن

در مقابل مشکلات و یا جذب خواسته ها سه حالت را می تونیم تصور کنیم.

حالت اول: صبری که با عذاب و ناامیدی همراه هست. این حالت صبر نیست بلکه تحمل هست که فرکانس منفی دارد و نتایج منفی جذب می‌کنید. با قلبی از احساس منفی و نفرت و خشم، و از سر ناچاری و بیچارگی در مشکلات و کمبودها صبر می کنی. صبری که  لبریز از حسرت و افسوس هست.

فایل ویدئویی این آموزش

این صبر کردن نیست بلکه تحمل اوضاع هست که نتایج بسیار بد و منفی داره. متاسفانه خیلی از مردم اینطوری هستند و همیشه هم می گن توکل به خدا صبر می کنیم ولی این صبر نیست بلکه مسیر شکست و ناکامی هست.

هیچ کاری نمی‌کنی، هیچ انرژی و انگیزه ای نداری و مدام افسوس می‌خوری و حس بد داری. این اسمش صبر نیست بلکه تحمل شرایطه تا شرایط بدتری هم جذب کنی.

حالت دوم: حالت دوم وقتی است که مبارزه می‌کنی که حلش کنی و در این مبارزه صبر می کنی. یعنی مبارزه ای ادامه دار. در ذهن خودت درگیر هستی و می جنگی و صبر می کنی تا پیروز بشی. جنگ و لجبازی و خشم توی این نوع صبر کردن نهفته هست.

این حالت فرکانس منفی دارد و اوضاع را بدتر خواهد کرد و باعث جذب منفی های بیشتر می‌شود. در این حالت احتمال حل مشکل کم است و معمولا شرایط هم بدتر می شود.  برای خلاصی از مشکل انرژی زیادی از تو گرفته می‌شود و عمر انسان کوتاه می‌شود.

حالت سوم: حالت سوم وقتی است که صبر می کنی با ایمان به اینکه حتما و یقینا راهی برای حل مشکل و رسیدن به خواسته ات وجود دارد. این حالت متعالی ترین حالت صبر است که نیاز به نگرشی عمیق و واقعی نسبت به خودت و دنیا دارد. نیاز به خودساختگی و تمرین دارد. 

صبر واقعی باعث تولید انرژی می شود

انرژی زیادی در این صبر نهفته است و نتایج بسیار عالی در اون بدست میاد و این نتایج تنها به افرادی که صبر واقعی دارند داده می‌شود.

شما در زندگی و برای رسیدن به خواسته های خودت نیاز به صبر واقعی دارید. یعنی باور داشته باشید که قطعا به خواسته های خودت می رسی.

به وقتش اقدام می کنی اما جنگ نمی کنی. درگیر نیستی. حس منفی نداری ولی با حوصله پیش می ری. نگاه بلند و مثبتی داری. اینکار باعث تولید ارتعاش قوی می‌شود و شرایطی بسیار مثبت و عالی را هم جذب می‌کنید.

خصوصیات صبر واقعی عبارتند از:

• تداوم داشتن حس مثبت. باید همیشه تو حس خوب باشی و اگر از حس خوب در اومدی سریعا برگردی بهش. براش تلاش کنی. برات اهمیت داشته باشه.

• داشتن انگیزه قوی برای رسیدن به خواسته و حل مشکل. واقعا بخواهی که به خواستت برسی. واقعا بخواهی مشکلت حل بشه و از درون انگیزه داشته باشی.

• امیدوار بودن تا آخرین لحظه. امید امید امید. هیچ توضیح اضافی نمی خواد. فقط امیدوار باش برای همیشه.

• حفظ و افزایش انرژی درونی. بعضی ها سردند. باید از درون اشتیاق و انرژی داشته باشی. قوی باشی. به خودت انگیزه بدی چون از بیرون کسی بهت انرژی نمیده.

• تعیین نکردن زمان مشخص برای رسیدن خواسته‌و حل مشکل. ذهنت را درگیر نکن می میشه؟ پس چی شد. چرا نمیشه؟ هر چقدر این حالت را داشته باشی بدتر میشه. دورتر می شی. زمان نزار اما بیخیالی و دل کندگی بیش از حدم خوب نیست. کلمه بهترش صبوری کردن هست.

امیدوارم همیشه صبور ، با حوصله و پر انرژی باشید و حتما به خواسته هاتون برسید.

الهی امین 

آموزش قانون جذب (رایگان)

پیج استاد اخگری در اینستاگرم

0/5 (0 نظر)
یاسر اخگری

پیام پشتیبان

گاهی یک پیام یا یک سخن راه گشاست

اگر در مورد قانون جذب سوالی داری و یا در شرایط مناسبی نیستی از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام بده

[uwac_agent id="poshtiban_1"]
از کجا شروع کنم؟

پیشنهاد ما به شما برای یادگیری قانون جذب، شرکت در آکادمی فرکانس و جذب است. این دوره آموزشی در سه فصل طراحی شده است که شامل مطالب آموزشی و تمرین های اختصاصی است. هر فصل این دوره آموزشی شامل تمرین هایی هدفمند و بسیار قوی است که هر 5 روز تمرین های آن تغییر می کند. به همین دلیل شما در کل دوره با ده ها تمرین اختصاصی متنوع روبرو هستید. مطالب دوره آموزشی کاملا علمی، موثر و اثبات شده است و تمامی افراد می توانند از آن استفاده کنند. توضیحات فصل اول دوره آموزشی را می توانید از اینجا مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به کمک داری؟