اعضاء جدید دوره
آکادمی سکرت

امید حاج میرزایی

قانون جذب فصل دوم

منیره بابایی

قانون جذب دوره سوم

زهرا آقایی

آموزش قانون جذب فصل اول

سارا غلامی

آموزش قانون جذب فصل اول

توران شهریاری

مراحل

دوره خودت را شروع کن

قانون جذب فصل سوم

مهدی یعقوبی

آموزش قانون جذب فصل اول

اکبر عامری

قانون جذب فصل دوم

مهدی یعقوبی

آکادمی فرکانس و جذب

اینجا کلیک کن و شروع کن

کتاب های قانون جذب چقدر تاثیر دارند؟

خلاصه مطلب

آیا کتاب های قانون جذب در یادگیری قانون جذب موثر هستند؟ آیا آموزش های عمومی قانون جذب موثر هستند؟ چه چیزی بیشترین تاثیر را در یادگیری دارد؟

فهرست مطالب

یاسر اخگری

پیام پشتیبان

گاهی یک پیام یا یک سخن راه گشاست

اگر در مورد قانون جذب سوالی داری و یا در شرایط مناسبی نیستی از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام بده

[uwac_agent id="poshtiban_1"]

کتاب های قانون جذب چقدر موثر هستند؟ فایل های عمومی قانون جذب چقدر موثر هستند؟

بنام خداوند مهربان

در این پست درباره این صحبت می‌کنیم که استفاده از کتاب و مطالب عمومی قانون جذب چقدر در خصوص یادگیری قانون جذب مفید است و آیا بهتره از دوره‌های تخصصی استفاده کنیم یا با مطالعه کتاب و استفاده از مطالب عمومی می‌تونیم قانون جذب را یاد بگیریم؟

فایل ویدئویی درس کتاب های قانون جذب چقدر موثرند؟

برای اینکه این مسیله را به خوبی درک کنیم ابتدا به این مسئله اشاره می کنیم که قانون جذب و عملکرد آن بر اساس احساس و انرژی درونی است. یعنی آنچه در اعماق وجود ما هست بر روی جذب اتفاق های زندگی ما تاثیر می گذارد.

چه چیزی باعث جذب می شود؟

احساس‌ها و باورهای ریشه ای ما باعث جذب اتفاق های زندگی می شود. به عنوان مثال شخصی که استرس و نگرانی دارد اتفاق‌هایی را جذب می‌کند که همرنگ همان استرس است و مشکلاتی وارد زندگی وی می‌شود که مطابق نگرانیش ها هست چون آن شخص به آنها باور دارد و درگیر آنها است.

پس ما بر اساس آنچه تربیت شدیم و تفکرات و باورهای خودمان فرکانس و ارتعاش ایجاد می‌کنیم و مطابق همان‌ها اتفاق‌هایی را جذب می‌کنیم. اتفاق‌های زندگی ما مطابق مدار احساسات ما هست. شاید بگید که من دوست دارم که خواسته خودم را جذب کنم و خیلی بهش فکر می کنم اما هیچ اتفاقی نمی افته.

دو تفاوت مهم

باید در نظر داشته باشید که خواسته ما با آنچه تربیت شدیم و در اعماق وجود ماست خیلی متفاوت است. ممکنه ما چیزی را بخواهیم که عملا در وادی آن نیستیم. دنبال چیزی باشیم که زمینه آنرا نداریم. یک سری شرایط هست که باید در وجود خودمون اصلاح کنیم و تقویت کنیم تا فرکانس و ارتعاش ما برای جذب خواسته تقویت شود.

مثل کسی که دوست دارد سخنران شود اما از جمعیت می ترسد. این شخص باید یاد بگیرد بر ترس خودش غلبه کند تا بتواند سخنرانی کند. برای قانون جذب هم به همین صورت است. اول باید یک سری موارد را در درون خود اصلاح کنیم تا بتوانیم به فرکانس بالاتر و ارتعاش مثبت دست پیدا کنیم و روی جذب خواسته ها تمرکز بگیریم.

آیا کتاب های قانون جذب موثر هستند؟

خوب حال می رسیم به این سوال که آیا کتاب می‌تواند مدارهای جذب ما را اصلاح و تقویت کند؟ آیا مطالب عمومی قانون جذب می‌تواند مدار جذب ما را اصلاح و تقویت کند؟

برای اصلاح احساسات درونی و اصلاح و تقویت فرکانس و ارتعاش ، نیاز به دو چیز داریم. اول مطالب آموزشی درست و اصولی در خصوص احساسات درونی و دوم تمرین‌هایی که بتواند احساس و فرکانس ما را اصلاح و تقویت کند. هم باید درست یاد بگیریم هم باید تمرین درستی در جهت اصلاح و تقویت فرکانس ها انجام بدیم.

تا جایی که من اطلاع دارم کتاب ها هیچ کدام از این دو مسیله را کامل ندارند. معمولا اطلاعاتی کلی ارایه می دهند و ممکنه یک ذهنیت هایی ایجاد بشه اما کامل و دقیق نیست.

چرا فایل های آموزشی اختصاصی بهتر است؟

فایل های آموزشی که این خصوصیت ها را درست ایجاد نکند هم به همین صورت تاثیر مثبت ندارند. باید تمرین موثر و آموزش مناسب در آن فایل ها ارایه شود.

نکته بعدی این است که صدا همیشه قدرت بیشتری نسبت به خواندن دارد. صدا می تواند احساسات شما را به خوبی درگیر کند و فعال کند اما نوشته و کتاب ، خشک و یکنواخت است.

مثلاً تاثیر یک رمان را ، با یک فیلم مقایسه کنید. کدامشان قوی تر هستند. وقتی می خوانید یا وقتی با افکت های صدا سازی با صدای گیرای یک گوینده می‌شنوید؟ قطعا شنیدن چندین برابر موثر است.

و نکته آخر اینکه قدرت کلام و انتقال احساسات در صدا و فایل صوتی اتفاق می افتد و در متن انتقال احساسات نمی گیره.

با این توضیحات باید به دنبال مطالب منظم و کاربردی به همراه تمرین هایی باشید که با شنیدن و انجام آن از درون انقلابی مثبت در شما ایجاد بشه و یاد بگیرید که چگونه باید مرحله به مرحله در وادی قانون جذب حرکت کنید. لطفا در انتخاب خودتان دقت کنید تا انرژی و وقت خودتان را از دست ندهید.

زندگیتون بر مدار جذب اتفاق های مثبت

موفق و پیروز باشید 

0/5 (0 نظر)
یاسر اخگری

پیام پشتیبان

گاهی یک پیام یا یک سخن راه گشاست

اگر در مورد قانون جذب سوالی داری و یا در شرایط مناسبی نیستی از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام بده

[uwac_agent id="poshtiban_1"]
از کجا شروع کنم؟

پیشنهاد ما به شما برای یادگیری قانون جذب، شرکت در آکادمی فرکانس و جذب است. این دوره آموزشی در سه فصل طراحی شده است که شامل مطالب آموزشی و تمرین های اختصاصی است. هر فصل این دوره آموزشی شامل تمرین هایی هدفمند و بسیار قوی است که هر 5 روز تمرین های آن تغییر می کند. به همین دلیل شما در کل دوره با ده ها تمرین اختصاصی متنوع روبرو هستید. مطالب دوره آموزشی کاملا علمی، موثر و اثبات شده است و تمامی افراد می توانند از آن استفاده کنند. توضیحات فصل اول دوره آموزشی را می توانید از اینجا مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به کمک داری؟