دوره عملی پاکسازی ذهن و درونقوی ترین دوره آموزشی پاکسازی در قانون جذب | دوره 100% عملی پاکسازی ذهن و درون اینجا کلیک کنید

این اشتباه مشکلات شما را پیچیده تر می کند

دسته بندی : مطالب رایگان
19 شهریور 1399

پیچیده شدن مشکلات با یک اشتباه بزرگ

به نام خداوند مهربان

شما برای حل مشکلات تون چقدر فکر می کنید؟ چقدر تمرکز می گیرید؟

اکثر ما برای حل مشکلات و کمبودهامون بر روی مشکل تمرکز می‌کنیم و خیلی بهش فکر می کنیم اما در این فایل آموزشی توضیح می‌دهم که اینکار اشتباهه و برعکس نتیجه میده و مشکل ما را بزرگ تر می کنه و حتی می تونه مشکلات جدیدی هم ایجاد می‌کنه.

این حرف کمی عجیب به نظر می رسد اما واقعیت داره. یاسر اخگری هستم و امروز با یک نکته بسیار کاربردی درباره قانون جذب در خدمت شما هستم.

با من همراه باشید.

اشتباه بزرگی که مشکلات شما را پیچیده تر می کند


برای اینکه این موضوع را درک کنید که چگونه تمرکز روی مشکل باعث بزرگ تر شدن مشکل و جذب مشکلات بیشتر میشه ابتدا باید بدانید که مشکلات از کجا ناشی می‌شوند تا متوجه بشید که تمرکز شما روی مشکل فرکانس منفی ایجاد می‌کنه و اوضاع را بدتر می‌کنه؟

منشا شکل گیری مشکلات

اول ببینیم که مشکلات چطوری ایجاد می‌شوند؟ منشا پیچیده شدن مشکلات در چیست؟

مشکلات زندگی ما همگی از درون خود ما شکل می‌گیرند و در بیرون از ما نمود پیدا می‌کنند. خدا هم در قرآن می‌فرمایند با دستان خود خودتان را به هلاکت نیاندازید. یعنی ریشه مشکلات در درون خود ماست. اما چگونه؟

بر اساس قانون جذب و انرژی آنچه در باور ما باشد ، آن انرژی و احساسی که در درون ما باشد باعث جذب اتفاقاتی می‌شود. یعنی فقیر چون از درون فقیر است ، ذهن و باور فقیرانه ای دارد مدام کم پولی و فقر بیشتری را جذب خود می‌کند و تجربه می کنه. آیا غیر این هست؟

ریشه فقر و ثروت در درون ماست

آدم فقیر برای چی فقیر هست؟ آدم ثروتمند بخاطر چی ثروتمند هست؟ آدم سالم آدم خوشحال آدم عاشق بخاطر چی در اون شرایط خوب هست؟ آیا غیر این هست که از درون باور و انرژی و احساسش را داشتند و کارهای مثبتی هم انجام دادند که به اون درجه رسیده؟

به یک انسان کارتون خواب کت و شلوار مارک بپوشون ، ادکلان اورژینال بزن ، کلا ظاهرش را عوض کنید و ظاهرش را تبدیل کنید به ثروتمندترین افراد جامعه، آیا این شخص با اینکارها ثروتمند و پولدار می‌شه؟ چون از درون تغییر نکرده هیچ اتفاقی براش نمی‌افته. حالا بر عکس این هم هست. یک آدم ثروتمند را شبیه به یک کارتون خواب کنید. لباس مندرس سر و وضع کثیف. آیا این شخص بعداز اینکارها فقیر و مفلس شده یا فقط ظاهرش تغییر کرده؟

نه تنها لباس و ظاهر ، شما اگر دارایی یک انسان خودساخته ثروتمند را بگیرید اون می تونه در عرض مدتی مجددا ثروتمند بشه. گفتم خودساخته یعنی با افراد نادری که با ارث ثروتمند شدند کاری نداریم. کلا درصد افراد نادر و کم جامعه را ملاک زندگی خودتون ملاک مقایسه هاتون و تصمیم گیری هاتون قرار ندید.

خلاصه هر چی هست در درون ما انسان‌هاست. ثروت ، فقر ، خوشبختی ، خوشحالی و هر چیز خوب یا بدی که در زندگی ما هست ریشش در درون ماست و بعد در بیرون بروز می کنه و تبدیل به واقعیت میشه.

ریشه موفقیت انرژی درونی ماست

فکر نمی‌کنم کسی قبول نداشته باشه که موفقیت هر کسی ، خوشبختی هر کسی بخاطر انرژی خودش ، بخاطر افکار و باورها و بخاطر تلاش خودش بوده.

تمام موفقیت‌های ما حتی کمترین اونها از همین قائده داره تبعیت می‌کند. بخاطر تلاش و افکار و انرژی خودمان موفقیت ‌های کوچک و بزرگ را بدست می‌آوریم.

هر موفقیت کوچک و بزرگی توی این دنیا نیازمند فرکانس و احساس مثبت هست و تلاش هم می خواد. هر چیز خوبی نیازمند احساس مثبت و انرژی درونی مثبت هست. مگه میشه یه نفر کار مثبتی بکنه ولی در درونش نسبت به اون چیز و مسئله منفی باشه؟ احساس های منفی داشته باشه. مگه میشه انسان با انرژی و حس منفی دنبال رزق و روزی بره و چیزهایی که می خواد را جذب کنه؟ مگه میشه با انرژی منفی بتونید رابطه خوبی را جذب کنید؟

چگونه مشکلات پیچیده می شوند؟

حالا که به این اصل اعتراف کردیم که همه چیز ریشه ای در درون ما داره می رسیم به مشکلات. مشکلات از کجا شروع می شوند؟

مشکلات هم از درون ما و انرژی و باور ما درست می شوند. همانطور که ما با باورهای درست، انرژی و احساس مثبت خوبی‌ها را جذب می‌کنیم ، بدی‌ها و مشکلات را هم بخاطر انرژی منفی درونی جذب می‌کنیم. ممکنه که اصلا متوجه آن انرژی منفی در درون خودمون نباشیم ولی ریشه همینجاست. دلیل پیچیده شدن مشکلات هم در انرژی درونی ما است.

قانون در هر دو قسمت یکی هست فقط ما نمی‌خواهیم بپذیریم که انرژی ما منفی هست و انرژی منفی ما داره تاثیر منفی می زاره و جذب منفی ما بخاطر همین انرژی منفی هست. نمی خواهیم بپذیریم.

نمیشه یکی را بپذیریم و یکی را نپذیریم. نمیشه بگیم خوبی و موفقیت در هر چیزی نتیجه انرژی مثبت و جذب خود ماست اما ناکامی و مشکلات نتیجه انرژی منفی و جذب ما نیست و دلیلش چیز دیگه ای است.

حالا که این مسئله روشن شد و پذیرفتیم که انرژی منفی و باورها و فرکانس های خودمون مشکلات را جذب می کنه، وقتی می خواهی مشکلی را حل کنی نباید روش فوکوس کنی ، چون از درون درگیر هستی و انرژی منفی داری ، با تمرکز روی مشکل ، مشکلت بزرگ تر میشه.

همانطور که تمرکز روی چیزهای مثبت باعث جذب مثبت بیشتر میشه تمرکز روی مشکلات و منفی‌ها باعث جذب منفی های بیشتر و مشکلات بیشتر می‌شود.

قانون جذب همیشه در زندگی ما در جریان هست. هم در بخش مثبت هم در بخش منفی. اگر این مسئله را بپذیری اونوقت راه کاری که بهت می گم تاثیر می زاره و نتیجه می ده.

حالا برای حل مشکل باید چکار کرد؟

این آموزش ادامه دارد…

این مطالب را هم ببینید:

آموزش قانون جذب رایگان

ارتعاش در قانون جذب

6 خصوصیت مهم تمرین های قانون جذب

پیج اینستاگرام استاد اخگری

Yaser.Akhgari

استاد یاسر اخگری بیش از دو دهه در زمینه انرژی های درونی، یوگا و هیپنوتیزم تحقیق و فعالیت داشته است. ایشان بر روی انرژی چی و کاندلینی و مدیتیشن های عمیق به صورت ویژه کار کرده و تسلط کافی را دارند. استاد اخگری دوره های آموزشی متعددی را در زمینه قانون جذب ، پاکسازی و تقویت ارتعاش ، اعتماد بنفس و خودشناسی طراحی کرده اند که بسیار موفق بوده است. اعتقاد ایشان در دوره های آموزشی این است که تنها عنوان کردن و توضیح دادن یک سری مطالب آموزشی به تنهایی کافی نیست. ذهنی که سالیان سال با افکار مختلف تخریب شده، انرژی های نامتعادل افراد و آشفتگی های درونی که در قالب انواع بیماری روانی خودش را نشان می دهد، تنها با مطالب آموزشی حل نمی شود و تاثیری در تقویت ارتعاش افراد ندارد. بلکه می بایست با تمرین هایی هوشمندانه و تخصصی، ذهن و انرژی افراد را متعادل و تقویت کرد. از اینرو تمام دورهای آموزشی استاد اخگری شامل تمرین های متنوع و بسیار قوی است که توسط خود ایشان طراحی شده و تاثیرات عمیقی دارد.

نویسنده
این مطلب پیشنهاد ماست
قانون جذب عشق
1589 0
قانون جذب عشق – چگونه رابطه بهتری جذب کنم؟

قانون جذب عشق چگونه قابل اجرا است و چگونه می توانیم رابطه بهتری جذب کنیم؟ برای اینکه در روابط خودتون موفق باشید باید اول ببینید که هدفتون از برقراری رابطه و ...

این مطلب پیشنهاد ماست
خوش شانس
790 0
چگونه خوش شانس باشیم؟

خوش شانس و خوش اقبال باشید! چگونه می توانید خوش شانسی را جذب کنید؟ آیا شانس یا اقبال وجود داره؟ توضیحات ویدئویی درباره شانس و اقبال دو تعریف از شانس برای شانس و ...

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید

  • فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید
  • بهتر است از فضای خالی بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید
  • نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید
  • بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید

You Should login to send comment
محصولات
گفتگو در واتس آپ
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم