اعضاء جدید دوره
آکادمی سکرت

امید حاج میرزایی

قانون جذب فصل دوم

منیره بابایی

قانون جذب دوره سوم

زهرا آقایی

آموزش قانون جذب فصل اول

سارا غلامی

آموزش قانون جذب فصل اول

توران شهریاری

مراحل

دوره خودت را شروع کن

قانون جذب فصل سوم

مهدی یعقوبی

آموزش قانون جذب فصل اول

اکبر عامری

قانون جذب فصل دوم

مهدی یعقوبی

آکادمی فرکانس و جذب

اینجا کلیک کن و شروع کن

حل مشکلات

این اشتباه مشکلات شما را پیچیده تر می کند

خلاصه مطلب

اکثر ما برای حل مشکلات و کمبودهامون بر روی مشکل تمرکز می‌کنیم و خیلی بهش فکر می کنیم اما در این فایل آموزشی توضیح می‌دهم که اینکار اشتباهه و برعکس نتیجه میده و مشکل ما را بزرگ تر می کنه و حتی می تونه مشکلات جدیدی هم ایجاد می‌کنه.

فهرست مطالب

یاسر اخگری

پیام پشتیبان

گاهی یک پیام یا یک سخن راه گشاست

اگر در مورد قانون جذب سوالی داری و یا در شرایط مناسبی نیستی از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام بده

[uwac_agent id="poshtiban_1"]

پیچیده شدن مشکلات با یک اشتباه بزرگ

به نام خداوند مهربان

شما برای حل مشکلات تون چقدر فکر می کنید؟ چقدر تمرکز می گیرید؟

اکثر ما برای حل مشکلات و کمبودهامون بر روی مشکل تمرکز می‌کنیم و خیلی بهش فکر می کنیم اما در این فایل آموزشی توضیح می‌دهم که اینکار اشتباهه و برعکس نتیجه میده و مشکل ما را بزرگ تر می کنه و حتی می تونه مشکلات جدیدی هم ایجاد می‌کنه.

این حرف کمی عجیب به نظر می رسد اما واقعیت داره. یاسر اخگری هستم و امروز با یک نکته بسیار کاربردی درباره قانون جذب در خدمت شما هستم.

با من همراه باشید.

اشتباه بزرگی که مشکلات شما را پیچیده تر می کند


برای اینکه این موضوع را درک کنید که چگونه تمرکز روی مشکل باعث بزرگ تر شدن مشکل و جذب مشکلات بیشتر میشه ابتدا باید بدانید که مشکلات از کجا ناشی می‌شوند تا متوجه بشید که تمرکز شما روی مشکل فرکانس منفی ایجاد می‌کنه و اوضاع را بدتر می‌کنه؟

منشا شکل گیری مشکلات

اول ببینیم که مشکلات چطوری ایجاد می‌شوند؟ منشا پیچیده شدن مشکلات در چیست؟

مشکلات زندگی ما همگی از درون خود ما شکل می‌گیرند و در بیرون از ما نمود پیدا می‌کنند. خدا هم در قرآن می‌فرمایند با دستان خود خودتان را به هلاکت نیاندازید. یعنی ریشه مشکلات در درون خود ماست. اما چگونه؟

بر اساس قانون جذب و انرژی آنچه در باور ما باشد ، آن انرژی و احساسی که در درون ما باشد باعث جذب اتفاقاتی می‌شود. یعنی فقیر چون از درون فقیر است ، ذهن و باور فقیرانه ای دارد مدام کم پولی و فقر بیشتری را جذب خود می‌کند و تجربه می کنه. آیا غیر این هست؟

ریشه فقر و ثروت در درون ماست

آدم فقیر برای چی فقیر هست؟ آدم ثروتمند بخاطر چی ثروتمند هست؟ آدم سالم آدم خوشحال آدم عاشق بخاطر چی در اون شرایط خوب هست؟ آیا غیر این هست که از درون باور و انرژی و احساسش را داشتند و کارهای مثبتی هم انجام دادند که به اون درجه رسیده؟

به یک انسان کارتون خواب کت و شلوار مارک بپوشون ، ادکلان اورژینال بزن ، کلا ظاهرش را عوض کنید و ظاهرش را تبدیل کنید به ثروتمندترین افراد جامعه، آیا این شخص با اینکارها ثروتمند و پولدار می‌شه؟ چون از درون تغییر نکرده هیچ اتفاقی براش نمی‌افته. حالا بر عکس این هم هست. یک آدم ثروتمند را شبیه به یک کارتون خواب کنید. لباس مندرس سر و وضع کثیف. آیا این شخص بعداز اینکارها فقیر و مفلس شده یا فقط ظاهرش تغییر کرده؟

نه تنها لباس و ظاهر ، شما اگر دارایی یک انسان خودساخته ثروتمند را بگیرید اون می تونه در عرض مدتی مجددا ثروتمند بشه. گفتم خودساخته یعنی با افراد نادری که با ارث ثروتمند شدند کاری نداریم. کلا درصد افراد نادر و کم جامعه را ملاک زندگی خودتون ملاک مقایسه هاتون و تصمیم گیری هاتون قرار ندید.

خلاصه هر چی هست در درون ما انسان‌هاست. ثروت ، فقر ، خوشبختی ، خوشحالی و هر چیز خوب یا بدی که در زندگی ما هست ریشش در درون ماست و بعد در بیرون بروز می کنه و تبدیل به واقعیت میشه.

ریشه موفقیت انرژی درونی ماست

فکر نمی‌کنم کسی قبول نداشته باشه که موفقیت هر کسی ، خوشبختی هر کسی بخاطر انرژی خودش ، بخاطر افکار و باورها و بخاطر تلاش خودش بوده.

تمام موفقیت‌های ما حتی کمترین اونها از همین قائده داره تبعیت می‌کند. بخاطر تلاش و افکار و انرژی خودمان موفقیت ‌های کوچک و بزرگ را بدست می‌آوریم.

هر موفقیت کوچک و بزرگی توی این دنیا نیازمند فرکانس و احساس مثبت هست و تلاش هم می خواد. هر چیز خوبی نیازمند احساس مثبت و انرژی درونی مثبت هست. مگه میشه یه نفر کار مثبتی بکنه ولی در درونش نسبت به اون چیز و مسئله منفی باشه؟ احساس های منفی داشته باشه. مگه میشه انسان با انرژی و حس منفی دنبال رزق و روزی بره و چیزهایی که می خواد را جذب کنه؟ مگه میشه با انرژی منفی بتونید رابطه خوبی را جذب کنید؟

چگونه مشکلات پیچیده می شوند؟

حالا که به این اصل اعتراف کردیم که همه چیز ریشه ای در درون ما داره می رسیم به مشکلات. مشکلات از کجا شروع می شوند؟

مشکلات هم از درون ما و انرژی و باور ما درست می شوند. همانطور که ما با باورهای درست، انرژی و احساس مثبت خوبی‌ها را جذب می‌کنیم ، بدی‌ها و مشکلات را هم بخاطر انرژی منفی درونی جذب می‌کنیم. ممکنه که اصلا متوجه آن انرژی منفی در درون خودمون نباشیم ولی ریشه همینجاست. دلیل پیچیده شدن مشکلات هم در انرژی درونی ما است.

قانون در هر دو قسمت یکی هست فقط ما نمی‌خواهیم بپذیریم که انرژی ما منفی هست و انرژی منفی ما داره تاثیر منفی می زاره و جذب منفی ما بخاطر همین انرژی منفی هست. نمی خواهیم بپذیریم.

نمیشه یکی را بپذیریم و یکی را نپذیریم. نمیشه بگیم خوبی و موفقیت در هر چیزی نتیجه انرژی مثبت و جذب خود ماست اما ناکامی و مشکلات نتیجه انرژی منفی و جذب ما نیست و دلیلش چیز دیگه ای است.

حالا که این مسئله روشن شد و پذیرفتیم که انرژی منفی و باورها و فرکانس های خودمون مشکلات را جذب می کنه، وقتی می خواهی مشکلی را حل کنی نباید روش فوکوس کنی ، چون از درون درگیر هستی و انرژی منفی داری ، با تمرکز روی مشکل ، مشکلت بزرگ تر میشه.

همانطور که تمرکز روی چیزهای مثبت باعث جذب مثبت بیشتر میشه تمرکز روی مشکلات و منفی‌ها باعث جذب منفی های بیشتر و مشکلات بیشتر می‌شود.

قانون جذب همیشه در زندگی ما در جریان هست. هم در بخش مثبت هم در بخش منفی. اگر این مسئله را بپذیری اونوقت راه کاری که بهت می گم تاثیر می زاره و نتیجه می ده.

حالا برای حل مشکل باید چکار کرد؟

این آموزش ادامه دارد…

این مطالب را هم ببینید:

آموزش قانون جذب رایگان

ارتعاش در قانون جذب

6 خصوصیت مهم تمرین های قانون جذب

پیج اینستاگرام استاد اخگری

Yaser.Akhgari

0/5 (0 نظر)
یاسر اخگری

پیام پشتیبان

گاهی یک پیام یا یک سخن راه گشاست

اگر در مورد قانون جذب سوالی داری و یا در شرایط مناسبی نیستی از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام بده

[uwac_agent id="poshtiban_1"]
از کجا شروع کنم؟

پیشنهاد ما به شما برای یادگیری قانون جذب، شرکت در آکادمی فرکانس و جذب است. این دوره آموزشی در سه فصل طراحی شده است که شامل مطالب آموزشی و تمرین های اختصاصی است. هر فصل این دوره آموزشی شامل تمرین هایی هدفمند و بسیار قوی است که هر 5 روز تمرین های آن تغییر می کند. به همین دلیل شما در کل دوره با ده ها تمرین اختصاصی متنوع روبرو هستید. مطالب دوره آموزشی کاملا علمی، موثر و اثبات شده است و تمامی افراد می توانند از آن استفاده کنند. توضیحات فصل اول دوره آموزشی را می توانید از اینجا مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به کمک داری؟