منتظر تایید دیگران نباش! شروع کن

تایید دیگران تو را متوقف می کند

منتظر تایید دیگران نباش. صبر نکن ببینی چی میشه. نظر دیگران اصلا برات مهم نباشه. دیگران چه کسانی هستند؟

فایل ویدئویی این پست را می توانید انتهای صفحه ببینید
از چه کسانی مشورت می گیری؟

ببین دیگران چه کسانی هستند؟

کسایی که حرکت کردند، به قانون جذب مسلط شدند یا افرادی هستند که نه تنها قانون را درک نکردند بلکه توی زندگی خودشون هم موندند. بعد تو منتظری ببینی نظر دیگران درباره تغییر فرکانس چیه؟ آیا واقعیت داره یا نه؟

اینجوری رشد نمی‌کنی. خیلی از افراد درباره دوره آموزشی فرکانس و جذب سوال کردند و یقین دارم اصلا مشکلی با هزینه دوره ندارند اما با خودشون فکر می کنند بزار ببینم دیگران چه نظری دارند و چی می گند. (البته نظرات دوره آموزشی در سایت هست ولی مشکلشون با شنیدن و خودن نظرات حل نمیشه. چون مشکل این نیست).

اصل مشکل همینجاست

می‌دونی مشکل تو دقیقا همینجاست. تو کل زندگی هم این مشکل را داری و این پاشنه آشیل توست که همیشه در انتظار هستی. چشم دوختی به تصمیم دیگران. منتظری ببینی در مسائل مختلف جامعه چی می‌گه؟ نظر دوستات چیه؟ نظر پدر و مادر و بقیه چیه؟

اگر تو در یک جامعه عالی زندگی می‌کردی، مثلا بین آدم فضایی‌های پیشرفته زندگی می‌کردی می‌تونستی به اون جامعه اطمینان کنی. هر کاری اون جامعه می‌کرد تو هم انجام می دادی ولی وقتی جامعه ای که در آن زندگی می کنی منفی هست، تو را به سمت منفی می بره.

برای پیشرفت هیچ وقت از این جامعه خط نگیر. از پدر و مادر و اطرافیان خط نگیر. ذهنت را باز کن و پا را فراتر از تفکراتشون بزار.

افسردگی، ناراحتی، ترس، بی انگیزگی، انرژی منفی در جامعه پر شده. به نظر شما افرادی که این احساس‌های منفی را دارند الگوی خوبی هستند؟

اعتماد بنفس نداری

تو هم وقتی از این جامعه خط بگیری انرژی منفی در تو افزایش پیدا می‌کنه و شروع به جذب اتفاق‌های منفی می‌کنی. وقتی به حرف جامعه و اطرافیان توجه داشته باشی میدان جذب منفیت تقویت میشه. قدرت تصمیم گیری نداری

چون نظر دیگران برات مهمه نشان میده اعتماد بنفس نداری.

تو انسان کاملا و مستقلی هستی. روی آموزش و تمرین وقت بزار و چیزهایی که در شبکه های اجتماعی، پیج اینستاگرام یا سایت را پیاده کن. خصوصا مطالب دوره آموزشی فرکانس و ‌جذب.

دوره آموزشی تمرین‌های قوی و اختصاصی داره، مطالب آموزشی دوره منظم و دقیق طراحی شده. پشتیبانی داره. انرژی و احساس و تفکراتت را به سمت مثبت تغییر میده و مدار جذبت را از جذب اتفاق‌های منفی به جذب اتفاق‌های مثبت تغییر میده.

تصمیم بگیر شروع کنی

همین الان تصمیم بگیر در دوره شرکت کنی. کافیه روی گزینه شرکت در دوره کلیک کنی و فصل اول را خریداری کنی. با یک برنامه ریزی منظم ، مطالب دست اول و جذاب و تمرین های اختصاصی روبرو خواهی شد که خیلی سریع انرژی تو را تغییر میده و زندگی تازه خودت را شروع می کنی.

منتظر دیگران نشو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا