پیشگویی آینده (قسمت اول)

پیشگویی آینده بخش اول

ممکنه این سوال پیش میاد که آیا راهی که دارم میرم درسته یا نه؟

چند ماه بعد یا چند سال بعد توی این مسیری که هستم چه اتفاقی می‌افته؟ آیا به نتیجه می‌رسم؟ آیا اتفاق های خوبی در انتظارم هست یا اتفاق های بد؟

امروز می‌خوام در مورد این مسئله توضیح بدم و شما را با دو نشانه‌ آشنا کنم که بهتون می‌گه راهتون درسته یا نه. با من همراه باشید.

عرض سلام و وقت بخیر دارم خدمت شما بیننده و شنونده عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه و لحظه های خوبی همراه با جذب اتفاقات مثبت در انتظارتون باشه.

دوتا نشانه خدمت شما دوست خوبم می گم که کمکت می کنه بفهمی مسیر رسیدن به خواسته هات درسته یا نه؟

مسیر زندگیت درسته یا نه؟ آیا به نتایج دلخواهت می رسی؟ آیا آینده روشنی در انتظارت هست؟

نشانه اول از پیشگویی آینده احساس خوب توست

فرض می گیریم که تصمیم می گیری کاری را شروع کنی ، یا کاری را شروع کردی و می خواهی از آینده اون با خبر بشی. یا می خواهی وارد رابطه ای بشی یا وارد رابطه ای شدی و می خواهی از آینده رابطت مطلع بشی. یا بیمار هستی و در پی درمانش داری اقداماتی انجام می دی یا دادی و می خواهی بفهمی مسیری که داری می ری باعث درمان بیماریت میشه یا نه؟ در پی حل مشکلی در زندگیت داری تلاش می‌کنی ، یک چالش و گرفتاری تو زندگیت ایجاد شده و می خواهی اصلاحش کنی و سخت درگیرش هستی. آیا تلاش ها و مسیرت درسته و در نهایت مشکلت حل میشه یا نه؟ می خواهی معامله کنی و بشدت نگرانی که نکنه معاملم اشتباه باشه. نکنه ضرر کنم.

پیشگویی آینده با رصد کردن احساس

اینجا باید مدام احساس خودت را نسبت به اون جریانی که درش هستی بررسی کنی. اگر در مسیری که هستی احساس خوبی داری و تو را خوشحال می کنه یعنی مسیرت درسته. به شرطی که کار خلاف و نادرستی نباشه نیت بدی نداشته باشی. بار کج به مقصد نمی رسه.

اگر در زندگیت حس خوبی داری و خوشحال زندگی می‌کنی، نشانه خوبی هست. در همه انتخاب هات می تونی به احساس عمیق و ریشه ای خودت اطمینان کنی

منظور از احساس خوب چیست؟

درباره احساس خوب بیشتر توضیح می دم. یک سری احساس های ما سطحی و زودگذر هستند و یک سری عمیق و قدرتمند. مثلاً تحت تاثیر تبلیغات و بازاریابی مشتاق می شید خریدی انجام بدید. اینا احساسات مثبت زودگذر هستند. این احساسات ملاک ما نیستند. یا مثلا برای رابطه ای بخاطر ظاهر یا تیپ طرف مقابل مشتاق به اون رابطه می شید این ها احساسات مثبت سطحی هستند. نمی گم این احساسات بد هستند اما ملاک تشخیص نیستند.

مثلاً وسوسه شدید که خودرویی معامله کنید. خودروی قشنگیه و به شدت مشتاقش هستید و مشکلی هم نمی بینید ولی از درون استرس گرفتید و حس منفی دارید. هر کاری می کنید نمی‌توانید بهش غلبه کنید و مدام پررنگ تر میشه. خواب و خوراک شما را گرفته. اینجا باید به حس تردید خودتون که خیلی قوی هست توجه کنید. اون خبر از چیزی میده که الان اطلاع ندارید. مثلاً ممکنه سند ماشین مشکل داره یا از نظر فنی مشکلی داره که بهتون نمی گن.

البته باید در مدار مثبت باشیم که چنین مسایل زا جذب نکنبم ولی به این احساس توجه کنید. این احساس راهنمای شماست.

عکس این مسئله هم هست یعنی حسی قوی بهتون بگه فلان اقدام را انجام بدید. در ظاهر دلیل منطقی پیدا نمی کنید که انجامش بدید ولی حس قوی بهتون می گه اینکار را انجام بده.

معیار استفاده از احساس خوب

شرط اصلی استفاده کردن از این احساس ها و اتکا به اون ها این هست که مدار احساسی ما و شرایط روحیات ما منفی نباشه. انسان های منفی نگر انسان های که روحیات خوبی ندارند نمی توانند این احساسات را درک کنند.

این اولین نشانه بود که از کجا بفهمیم مسیر و راه ما درسته یا نه. در پست بعدی نشانه دوم را توضیح می دم.
اگر این فایل براتون مفید بود برای دوستان خودتون هم ارسال کنید.

موفق و پیروز باشید 

مطالب پیشنهادی

آموزش رایگان قانون جذب

ارتعاش در قانون جذب

صفحه اینستاگرام استاد اخگری Yaser.Akhgari

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفتگو در واتس آپ
پشتیبانی دوره ها
به سوالات شما در خصوص دوره های استاد و همچنین نحوه شرکت در دوره ها پاسخ گو هستیم.
شماره پشتیبانی در واتس آپ: 09225218748 اگر سیستم چت به درستی کار نکرد به این شماره در واتس آپ پیام دهید
اسکرول به بالا