چرا قانون جذب در زندگی من تاثیر ندارد؟

تاثیر قانون جذب در زندگی چقدر است؟

چرا قانون جذب در زندگی من تاثیر نمی گذارد؟

یکی از الزامات کار با قانون جذب یادگیری و درک درست آن است و بعد هم ایجاد تغییرات در خود و زندگی مطابق همان اصول است.

دوستانی که در دوره آموزشی شرکت کردند متوجه شدند که قبل از اینکه به سراغ آموزش مطالب قانون جذب برویم ابتدا درباره انرژی درونی خود و تاثیر آن روی زندگی صحبت کردیم و بعد هم از روز اول تمرین‌های کاربردی و موثر جهت اصلاح این انرژی دریافت کردند.

اگر نتوانی انرژی درونی خودت را اصلاح کنی، نمی‌توانی با قانون جذب کار کنی و تاثیر قانون جذب در زندگی تان کم رنگ و ضعیف خواهد شد حتی اگر تمام تکنیک های آن را به خوبی یاد گرفته باشی.

فایل ویدئویی این درس
توضیحات صوتی چرا قانون جذب در زندگی من اثر ندارد؟

قانون جذب نیاز به سوخت دارد

قانون جذب را یک سفینه در نظر بگیرید که برای پرتابش نیاز به سوخت دارد ، یک کشتی بزرگ در نظر بگیرید که برای حرکتش نیاز به انرژی و سوخت دارد و سوخت آن سفینه و کشتی انرژی درونی شماست.

مشابه این جریانی که خدمت شما توضیح می دهم را بارها تجربه کردم.

شخصی در اینستاگرام پیام داد و درباره قانون جذب صحبت می‌کرد. می‌گفت من خیلی سفر دوست دارم و همیشه تصور می‌کنم ماشینم جلوی در پارکه و رنگ و تودوزیش را هم تصور می‌کنم ولی هرگز نتونستم جذبش کنم. همه ی قانون جذب را به خوبی بلدم ولی برای من اثر ندارد و کار نمی‌کند؟! (تو پرانتز بگم این تصویر سازی ها در بسیاری از موارد تاثیر منفی دارد و اشتباه هست مگر در موارد خاص و با روش درست انجام شود).

خلاصه بعداز کمی توضیح درباره اصل موضوع قانون جذب و اشاره به آرامش و قدرت درونی، خدمتشون پیشنهاد دادم که در دوره آموزشی فرکانس و جذب شرکت کند. متاسفانه بسیار افسرده و عصبی و خسته بود و لازم بود که از مرحله اول دوره آموزشی که پاکسازی هست کار را شروع کند.

وقتی متوجه شد که برای آموزش و تمرین باید هزینه پرداخت کند گفت من الان حتی ۵۰ هزارتومان هم ندارم چه رسد به اینکه بخواهم برای آموزش و تمرین هزینه پرداخت کنم !

یعنی شخصی که در هزینه های اولیه زندگی مستاصل است و از نظر مالی بسیار بسیار ضعیف است، به دنبال جذب یک ماشین برای مسافرت و خرج ها و خوشگذرانی های سفر است. کسی که از نظر روحی در وضعیت بدی قرار دارد به دنبال جذب چیزی است که با او فاصله زیادی دارد. کسی که درگیر سختی ها و مشکلات گذشته است به دنبال جذب چیزی است که همرنگ روحیات او نیست.

جذب را کم شروع کنید

و این داستان خیلی از افراد جامعه ما هست. این تصور خیلی از افرادی هست که به دنبال قانون جذب هستند.

برای اینکه بتوانید تاثیر قانون جذب را در زندگی خود افزایش دهید، از خودتان بپرسید قرار است چه چیزی را با چه احساسی جذب کنید؟ درست است که قانون جذب مانند یک معجزه و جادوعمل می کند اما آیا یک جادوگر هم هستید که بتوانید جادو کنید؟ یعنی آیا توانسته اید بدیهیات زندگی خود را جذب کنید که توقع جذب چیزهای بهتر را دارید؟ آیا توانسته اید زمینه جذب را در خودتان ایجاد کنید که به دنبال معجزه و جادویی بزرگ تر در زندگی خود هستید؟

اگر نه حال خوبی دارید نه قانون جذب را بلد هستید و نه حتی حاضرید برای آموزش و تمرین درست، هزینه کنید، اگر حاضر نیستید که تغییر لازم را در خود ایجاد کنید، چگونه می توانید پول و ثروت و لذت از زندگی را جذب کنید؟

روش صحیح جذب را یاد بگیرید

پیشنهاد من به این دوستان این هست که اول بدانند که نمی‌دانند. واقعا مهمه که ذهنتان را از حرف‌های بی‌فایده و اشتباهی که یاد گرفتید پاک کنید.

واقعا باید بدانید که قانون را نمی دانید و به همین خاطر است که نتیجه نمی گیرید

به قول ملا احمد نراقی که می گه:

آنکس که نداند و بخواهد که بداند
جان و تن خود را ز جهالت برهاند
آنکس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابدالدهر بماند
آنکس که نداند و نخواهد که بداند
حیف است چنین جانوری زنده بماند

برای قانون جذب ارزش قائل باشید. اگر می خواهید تاثیر قانون جذب در زندگی شما افزایش پیدا کند آنرا قبول داشته باشید و طبق اصول درست آن حرکت کنید. نگاه باری به هر جهت و سنگ مفت گنجشک مفت نسبت به قانون جذب، هرگز به شما جواب نمیدهد. قانون جذب تحت تاثیر همین احساس ها و باورهای درونی شما است و آنچه جذب می کنید نتیجه همین احساسات و تفکرات به ظاهر ساده و کم اهمیت است.

باید سعی کنید که یاد بگیرید در صلح زندگی کنید، باید یاد بگیرید در آرامش زندگی کنید، باید یاد بگیرید انرژی مثبت داشته باشید، باید یاد بگیرید که تحت تاثیر احساسات و شرایط منفی قرار نگیرید، باید یاد بگیرید برای خودتان و وجود خود ارزش قائل باشید. باید یاد بگیرید اثرات منفی درون وجود خود را پاکسازی کنید.

برای حس خوب تمرین کنید

ما همیشه نیاز به تمرین داریم. همیشه نیاز به احساس خوب داریم. اگر یکبار غذای مسموم بخورید تا مدتی مریض هستید و همیشه نیاز دارید که غذای سالم و مقوی بخورید. این نیاز هیچ وقت از بین نمی رود. اگر یکبار در جریان انرژی منفی و احساسات و تفکرات منفی قرار بگیرید روی شما تاثیر منفی می گذارد و حالا فرض کنید که هر روز توسط عوامل مختلف در حال تخریب احساسات و افکارتان هستید. و به همین خاطر است که تاثیر قانون جذب در زندگی شما کم است و یا آنرا درک نمی کنید پس باید به پاکسازی و روش درست پاکسازی اهمیت دهید.

همیشه باید وجود خود را سرشار از انرژی مثبت و آرامش کنید تا نتیجه این تمرین و ممارست را بتوانید در زندگی خود ببینید و حس کنید. تجلی و ظهور قانون جذب در زندگی شما وقتی اتفاق می افتد که آگاهانه به سمت آن حرکت کنید و به دنبال یادگیری روش صحیح و درست قانون باشید.

هر گردی گردو نیست. هر آموزش و روشی درست نیست. هر تمرینی مناسب نیست بلکه آموزش ها و تمرین های شما باید بتواند شما را از میدان تفکرات منفی، انرژی های منفی و احساسات منفی خارج کرده و موجی از احساس ناب خوب بودن و شعف زندگی شیرین را در شما ایجاد شود.

آنگاه اتفاق های زندگی شما بنابر همان انرژی جهت می گیرید و زندگی شما روز به روز بهتر خواهد شد.

مثبت و مانا باشید 

این مطالب را هم گوش کنید و بخوانید:

آموزش رایگان قانون جذب

ده درس طلایی ارتعاش در قانون جذب

6 خصوصیت مهم تمرین های قانون جذب

صفحه اینستاگرام استاد اخگری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفتگو در واتس آپ
پشتیبانی دوره ها
به سوالات شما در خصوص دوره های استاد و همچنین نحوه شرکت در دوره ها پاسخ گو هستیم.
شماره پشتیبانی در واتس آپ: 09225218748 اگر سیستم چت به درستی کار نکرد به این شماره در واتس آپ پیام دهید
اسکرول به بالا