قانون جذب عشق – چگونه رابطه بهتری جذب کنم؟

قانون جذب عشق چگونه قابل اجرا است و چگونه می توانیم رابطه بهتری جذب کنیم؟

برای اینکه در روابط خودتون موفق باشید باید اول ببینید که هدفتون از برقراری رابطه و جذب عشق چی هست؟

دنبال چی هستید؟

به جرات می توانم بگم که اگر همین الان از شما سوال شود که دقیقا از رابطه چی می خواهی و دنبال چی هستی نمی تونی تعریف دقیقی بگی. الان یه چیزی می گی ، یه روز دیگه نظرت یه چیز دیگه است ، و هفته دیگه نظرت عوض می شود.

آموزش ویدئویی تکنیک جذب عشق

امروز معیار و هدفت از رابطه یه چیزهست ، یه فیلم عاشقانه می بینی معیارهات عوض میشه. ماه بعد معیارها و توقعاتت باز عوض شده.

پس تا هدفت از رابطه مشخص نشود ، معیارهای واقعی که دنبالش هستی مشخص نشود ، فرکانست برای جذب عشق و قانون جذب عشق قوی نمیشه و نمی تونی مورد دلخواه خودتو جذب کنی.

برای جذب عشق نیاز به فرکانس و ارتعاش قوی داری.

وقتی تصمیم می گیری عشق و رابطه ای را جذب کنی ، فرکانسی را ارسال می کنی و مطابق آن ، مراحل جذب عشق برات شکل می گیرد ، هنوز شرایط ارتباط و جذب عشق فراهم نشده و هنوز جذبت کامل نشده که معیارهات و احساست عوض میشه.

پس معیارهای قبلی چی شد؟

این طوری باعث می شود که خودت ارتعاش و فرکانس های خودت را در جذب عشق خنثی کنی.

کافیه رابطه های قبلی خودت را بررسی کنی. می بینی که اول یک سری معیارها برای رابطه مد نظرت بود و برات مهم بود و مطابق آن معیارها کیس و شخص خاصی را جذب کردی ، بعد از مدتی معیارهات عوض شده و طبعتا نظرت هم در مورد آن شخص عوض شده و همین باعث شده که رابطه ات قطع شده است.

اما شما به عوض شدن این معیارها و تغییر فرکانست توجه نداشتی و فقط خراب شدن روابط قبلی ات را دیدی. شکست های قبلی خودت را در روابط می بینی.

از طرفی افرادی که همیشه در روابط شکست می خورند بخاطر این هست که ارتعاش و انرژی آنها به اندازه کافی قدرت نمی گیرد و همینطور معیارها و اهدافشان در جذب و تداوم روابط مدام عوض می شود.

آن چیزی که فرکانس تو را در قانون جذب عشق و روابط تقویت می کند و باعث جذب بهتر و قوی تر روابط می شود این هست که بدانی دقیقا دنبال چه چیزی در روابطت هستی تا فرکانس آن تقویت شود.

با مشخص کردن معیارها و علایقت در روابط ، قانون جذب عشق هم قدرت می گیرد و روابط تو تداوم پیدا می کند.

همانطوری که گفتم ، شکست هایی که در روابط شکل می گیرد ، بخاطر همین است . معیارهات عوض میشه و دیگه شخصی که قبلا با آن آشنا شدی ، با معیارهای جدید ، توجهت را جلب نمی کند و رفته رفته فرکانس منفی تو باعث جدایی می شود. وگرنه این شخص همان شخصی است که قبلا با آن آشنا شدی و مناسب معیارها و خواسته های تو بوده است.

هر چقدر خواسته های واقعی ات را از جذب عشق مشخص کنی و معیارهای آن را دقیق بیان کنی ، از سردرگمی خارج می شوی و فرکانس و ارتعاشت قوی تر می شود و با قانون جذب عشق ، رابطه ای را جذب می کنی که ادامه دار خواهد بود.

باید انرژی درونی و تمرکزت نسبت به جذب شخص دلخواهت تقویت شود تا بتوانی آنرا جذب کنی و رابطه ات ادامه پیدا کند. باید انرژی و ارتعاش قوی در قلبت باشد و نسبت به جذب خواسته خود شک و تردید نداشته باشید. قلب ما مرکز عشق و مودت هست پس اگر دچار شک و تردید هستی و یا در روابط خودت دچار مشکل شده ای باید ابتدا آنرا پاکسازی کنی.

پاکسازی احساسات و وجود از ناملایمات و استرس و نگرانی ها اولین گام قانون جذب عشق است. اینکه بدانی چه چیزی برای تو مضر است و چه کارهایی را باید انجام دهی تا فرکانس و ارتعاش مناسب را برای قانون جذب عشق داشته باشید بسیار مهم است.

پیشنهاد ما شرکت در دوره آموزشی فرکانس و جذب است که با آموزش ها و تمرین های آن می توانی فرکانس و ارتعاش خود را تقویت کنی. جهت شرکت در دوره آموزشی و دریافت توضیحات بیشتر در مورد -> دوره آموزشی فرکانس و جذب <- کلیک کنید.

بهترین عشق و رابطه را براتون آرزو دارم. 

صفحه اینستاگرام استاد اخگری

yaser.akhgari

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفتگو در واتس آپ
پشتیبانی دوره ها
به سوالات شما در خصوص دوره های استاد و همچنین نحوه شرکت در دوره ها پاسخ گو هستیم.
شماره پشتیبانی در واتس آپ: 09225218748 اگر سیستم چت به درستی کار نکرد به این شماره در واتس آپ پیام دهید
اسکرول به بالا