ارتعاش در قانون جذب (10 درس طلایی)

به نام خداوند مهربان

در این پست قصد دارم نکات طلایی و مفهوم اصلی ارتعاش در قانون جذب یا ارسال ارتعاش مثبت را توضیح دهم. این آموزش ها شامل فایل صوتی و متنی می باشد و در 5 درس است. پیشنهاد می کنم حتما فایل های صوتی را گوش کنید. توضیحات و درس ها را با چند مثال ساده شروع می کنم.

درس اول: تکرار اتفاق های منفی مشابه در زندگی

شاید تجربه کرده باشبد که یک سری اتفاق منفی در زندگی شما همیشه تکرار میشه. به مثال های زیر توجه کنید:

۱. دقیقا یک هفته مانده به سال نو پولتان تموم میشود و با غصه و استرس سال جدید را شروع می کنید و بعداز سیزده دوباره شرایط مالی بهتر می شود. این اتفاق یا مشابه آن تقریبا هر سال می افتد.

۲. برای داشتن یک رابطه اشتیاق زیادی دارید و یک کیس خوب هم جذب می کنید، اما پس از مدتی و دقیقا از یک جایی، همه چیز خراب می شود. رابطه بهم می‌خورد. اختلاف پیش می‌آید و یا شخص مقابل بدون دلیل سعی می کند از شما فاصله بگیرد. ممکن است این اتفاق بعداز ده روز ، یکماه یا یکسال اتفاق بیافتد. ولی بین همه مشترک است. بین همه موارد یک سری مشکلات مشابه پیش میاد و رابطه به پایان می‌رسد. مثلا دقیقا قبل یا بعد از رابطه عاطفی یا دقیقا بعداز یک چت طولانی و عاطفی و…رابطه ها خراب می شود.

۳. کسب و کاری را با انرژی و بدون مشکل شروع می کنید اما همگی از یک جایی دچار مشکل می‌شود. از یه جایی شکست می خورید. حتی مشکلاتی هم که در کسب و کارها پیش می‌آید تا حد زیادی مشترک است. دقیقا در تاریخ خاصی یا مناسبت‌های خاص یا زمانی که با کسی در مورد مسائل کاری خودتان صحبت می‌کنید اوضاع و شرایط بهم می‌خورد و اتفاق‌های منفی می‌افتد.

ارتعاش شما باعث جذب منفی می شود

در هر سه مثال و مثال های دیگر مشکلات و منفی های مشابه در زمان خاصی در حال تکرار است.

این مشکلات یا در زمان خاصی یا در مکان خاصی یا در موقعیت خاصی پیش می‌آید و مدام تکرار می‌شود.

ممکن است بعضی‌ها اعتقاد داشته باشند که دلیل این اتفاقات سحر یا دعا است یا بعضی‌ها تاثیر جن و موکل بدانند اما هیچکدام نیست.

این ها نشانه هایی از وجود میدان انرژی منفی خود شماست که باعث ایجاد فرکانس منفی میشه و در زمان خاص یا مکان و موقعیت خاصی شرایط و اتفاق‌های منفی را جذب می کنید.

شما قدرت جذب منفی بالایی دارید که باید اصلاح و کنترل شود.

نیاز به کمک داری؟ پیام بده… 


درس دوم: ارتعاش در قانون جذب چیست؟

در پست قبلی درباره تشابه و تکرار اتفاق های منفی زندگی گفتم و دلیلش را توضیح دادم. گفتم گاهی در شرایط خاص، مکان خاص، موقعیت خاص یا حالت های روحی خاص اتفاق منفی برای ما می افته و مدام تکرار میشه. یعنی همیشه در آن شرایط و زمان یک اتفاق منفی تکرار میشه.

گفتم که دلیل این مسائل جن و موکل و دعا نیست بلکه انرژی و احساس و فرکانس خود ماست که در ضمیرناخودآگاه است و باعث جذب اتفاق های منفی می شود.
امروز یکم بیشتر توضیح می دهم تا موضوع براتون روشن تر شود.
ما یک بدن جسمی داریم و چندین بدن دیگر. جسم ما از گوشت و پوست و استخوان هست و بدن های دیگر ما از جنس انرژی. البته بدن گوشتی ما هم نیاز به انرژی دارد و با انرژی زنده است.
پس ریشه و نهاد اصلی ما انرژی هست. عصبانیت، خوشحالی، لذت بردن، شادی و همه احساسات ما هم از جنس انرژی هستند.
انرژی درونی ما روی همه چیز تاثیر می‌گذارد و به سمتی حرکت می‌کند که از جنس و نوع خودش باشد. اگر انرژی درونی ما منفی باشد اتفاق منفی در زندگی جذب می‌شود.

انرژی و ارتعاش ریشه جذب است

دو موضوع داریم: انرژی و ارتعاش

تمام جذب‌های زندگی از این دو شکل می‌گیرد.

وقتی اتفاق منفی مدام تکرار میشه مثلا هر رابطه‌ای را که جذب می‌کنی یه جا شکست می‌خوره و بی دلیل ازت فاصله می‌گیره و اینقدر این اتفاق افتاده که می‌تونی پیش بینی کنی کی و کجا رابطه جدیدت خراب میشه !

یا اینکه هر شغلی را که شروع می‌کنی درآمدت از یک حدی بالاتر نمیره و تعجب می‌کنی که چرا اینهمه آدم در این شغل رشد کردند و پولدار شدند اما تو نمی‌تونی و درجا می‌زنی و به راحتی پیش‌بینی می‌کنی که چه اتفاقاتی می‌افتد که به پول بیشتر نمی‌رسی

یا همیشه بدهی داری و اکثر مواقع مردم پول و دستمزد کافی بهت نمی‌دهند.

یا اکثر اوقات طلبکار هستی و مطالباتت را نمی‌هند نشانه انرژی منفی و ارتعاش منفی هست و شما در مدار منفی قرار داری.

مثال‌های مختلف زیادی می‌توان زد که همگی بخاطر انرژی و ارتعاش منفی است که منجر به جذب منفی می‌شود.
انرژی منفی درونی باعث ایجاد ارتعاش منفی میشه. ارتعاش منفی طی اتفاق منفی به سمت خود ما بر می‌گردد. و این موضوع را قلبا حس می‌کنیم و قبول داریم.

این میشه مدار احساسی و فرکانسی تو و تا زمانی که اصلاح نشود هر چقدر هم تلاش کنی و نقشه بریزی مشکلات و جذب‌های منفی تو درست نخواهد شد.

افرادی دست به طلا می‌زنند خاکستر می‌شود و افرادی دست به سنگ می‌زنند طلا می‌شود.

افرادی در روابط عاشقانه و احساسی بدون هیچ مشکلی غوطه ور هستند و افرادی جز حسرت چیزی نصیبشان نمی‌شود.

در جهان هر چیز چیزی جذب کرد
گرم گرمی را کشید و سرد سرد

نیاز به کمک داری؟ پیام بده… 


درس سوم: نمونه های ارتعاش منفی و جذب منفی

در دو پست قبلی درباره ارتعاش و جذب توضیح دادم که مورد استقبال خوانندگان و شنوندگان گرامی هم قرار گرفت.

گفتم که دلیل اینکه یک اتفاق بد در زندگی شما مدام تکرار می شود و در شرایط مختلف به صورت مکرر از آن رنج می‌برید فرکانس و ارتعاش منفی خودتان است که مدام اتفاق‌های منفی را جذب زندگی شما می‌کند.

بعداز این توضیحات پیام‌هایی که در دایرکت دریافت کردم واقعا خواندنی بود که برخی را برای شما عنوان می‌کنم تا موضوع برای شما ملموس‌تر شود.

سه مورد ارتعاش منفی در سه زمینه مختلف

مورد اول: خانمی هستم که سال‌هاست درگیر پرونده بازی و دادگاه هستم. اولین پرونده من مربوط به ۱۹ سال پیش است که هنوز حل نشده و بعداز آن تا کنون دو پرونده و جریان قضایی دیگر هم بوجود آمده است.

مورد دوم: اول دچار یک بیماری نادر شدم و بعداز آن بیماری‌های مختلف دیگر وارد زندگی ام شد و الان مجموعه ای از بیماری‌های مختلف را دارم.

مورد سوم: خرجم با برجم جور نیست. چندین شغل دارم ولی هر بار که شغلی اضافه کردم، بجای درآمد بیشتر مخارجم بیشتر شد. در حالت نرمال هر شغلی که انتخاب کردم به تنهایی می‌تواند درآمد خوبی داشته باشد اما اوضاع مالیم بدتر شده است.

مورد چهارم: خانمی که با افراد زیادی آشنا شده اما ارتباط انها حداکثر تا ۶ ماه دوام می‌آورد. هر کسب و کاری را شروع می‌کند شکست می‌خورد. الان هم حس زندگی نداشت و افکار خطرناکی داشت.

من از هر مورد یک مثال آوردم ولی ده‌ها مورد مشابه پیام دادند.

اشکال کجاست؟ آیا این افراد طلسم شدند؟ آیا بدشانسند؟ آیا تقدیر آنها این چنین است؟

خیر هیچکدام نیست. فقط و فقط ارتعاش و فرکانس منفی درون خود آنها باعث جذب اتفاق های منفی در زندگی‌شان شده است.

و این حرفی که می‌زنم کپی حرف‌های دیگران نیست. من این مسائل را با گوشت و جانم تجربه کردم.

برای بدشومی‌ها، چله گرفتم و نذر کردم و باطل سحر گرفتند، مشاوره ‌های روانشناسی و کتاب‌های موفقیت اما هیچ کدام مشکل را حل نکرد و بلکه بدتر شد.

تا اینکه از همه کاملا مایوس شدم و از درون شکستم. کتاب‌ها را مجانی دادم به نون خشکی. ریختم دور. زدم زیر همه چیز.

وقتی شکستم، شرایط کم کم بهتر شد. تازه فهمیدم مشکل اصلی ارتعاش و فرکانس منفی خودم بود که با رها سازی اوضاع را بهتر کرد. (درباره این موضوع در دوره آموزشی کامل توضیح دادم).

اما حقیقت تلخ دیگر این است که افرادی که در این مشکلات غوطه ور هستند به سختی راه حل ساده من را می‌پذیرند. سختی و فرکانس‌های منفی درون آنها اجازه نمی‌دهد.

زندگی ساده و ‌روان است. رها باش

نیاز به کمک داری؟ پیام بده… 


درس چهارم: اولین گام در قانون ارتعاش

طی سه پست قبلی درباره اتفاق‌های منفی ناخواسته زندگی و تکرار آنها توضیح دادم و درباره ارتعاش منفی گفتم.
امروز درباره گام اول در ارتعاش توضیح می‌دهم. ارتعاش های ما در زندگی باعث شکل گیری مسیر زندگی ما می‌شود. تو می‌توانی آینده خودت را با ارتعاش مثبت تغییر بدی.

شرایطی که امروز در آن هستی نیز بخاطر ارتعاش‌های قبلی خودت هست. آنچه امروز به آن فکر می‌کنی و آن احساسی که نسبت به خود، زندگی و آینده‌ات داری در قالب فرکانس‌هایی قدرتمند ارسال خواهد شد.

اولین گام در ارتعاش

اولین گام در ارتعاش قانون جذب، دست کشیدن از افکار، احساسات منفی است. جویبار زندگی خود را با افکار و احساس منفی مسموم نکن. آبی که تو آنرا با چرک و کینه درون و ارتعاش منفی مسموم می‌کنی قرار است باغ زندگی تو را آبیاری کند. نتیجه این آبیاری، چیزی جز میوه‌های تلخ و نرسیده نیست.

آنچه میکاری برداشت می‌کنی. اگر می‌خواهی گوهر و ثروت و آرامش و عشق را بدست آوری، باید بدانی که ارتعاش منفی امروز تو نمی‌تواند چنین ثمره‌ای را به تو بدهد.

پس خودت را از بدی و منفی‌ها دور کن تا ارتعاش منفی تو قطع شود. فراموش نکن که ارتعاش منفی و مثبت کنار جمع نمی‌شوند. نمی‌توانی در حالی که احساسات منفی در قلب خود و افکار منفی در ذهن خود داری، ارتعاش مثبت بفرستی و عشق و ثروت و آرامش را جذب کنی.

اولین گام تو برای ارتعاش مثبت و جذب خواسته‌ها، رهایی از منفی‌ها و #پاکسازی درون است. از همین الان تصمیم بگیر که ارتعاش منفی خود را تحت هر شرایطی قطع کنی.

اگر رابطه‌ات بهم خورده، اگر شرایط مالی بدی داری، اگر در مشکلی هستی، باید دست از ارتعاش منفی برداری.

وقتی شرایط منفی اتفاق می افتد، مانند سوختن یک تنه درخت است که نابود می شود اما خاکستر آن باقی می ماند و تاثیر آن اتفاق‌های منفی در اعماقوجود تو باقی می‌ماند و بعداز آن با ارتعاش منفی باعث جذب اتفاق منفی می‌شود.

در این شرایط هرچقدر بیشتر تقلا می‌کنی، هر چقدر تجسم و تصویر سازی ‌کنی، بخاطر وجود فرکانس منفی، نتیجه معکوس می‌گیری و ناامیدتر می‌شوی.

پاکسازی درون از منفی ها و تاثیر اتفاقات گذشته، اولین گام در ارتعاش قانون جذب است. تا اینکار به درستی انجام نشود هیچ نتیجه ای دریافت نخواهی کرد.

خصوصیت های ارتعاش منفی

در پایان این درس چند خصوصیت ارتعاش منفی را عنوان می کنم:

+ ارتعاش منفی می‌تواند مخفی باشد . ما انسان ها عادت پذیر هستیم و حتی به شرایط بد هم عادت می کنیم. شخصی که در خانواده ای بددهن بزرگ شده باشد، بد دهنی را بد نمی داند. اگر به شرایط منفی و فرکانس منفی عادت کنی متوجه حضور و تاثیرش نمی شوی، در صورتی که آن فرکانس به عنوان یک عامل اصلی و قوی ارتعاشی مدام باعث جذب اتفاق های منفی زندگی تو خواهد شد.

بر همین اساس ارتعاش های منفی مخفی داریم که باعث جذب ناخواسته ها و مشکلات در زندگیمان می شود که مجموع این فرکانس های مهم و تاثیر گذار را در دوره آموزشی فرکانس و جذب به صورت کامل و جامع توضیح دادم.

+ زمانی که ارتعاش منفی دارید اگر روی روی خواسته تمرکز کنید و اصرار بورزید باعث دور شدن از خواسته و جذب اتفاق های منفی بیشتر خواهد شد. به زبان دیگر اینکه شما به خواسته خود نمی رسید بخاطر این است که ارتعاش منفی شما نسبت به خواسته تان بیشتر و قوی تر از ارتعاش مثبت است. باید یاد بگیرید چگونه ارتعاشات خود را مدیریت کنید

+ ارتعاش منفی نسبت به یک خواسته فقط باعث دور شدن از آن خواسته نمی شود بلکه در همه جنبه های زندگی می تواند تاثیرات منفی داشته باشد. به عنوان مثال وقتی رابطه شما بهم می خورد و شکست عاطفی و عشقی را تجربه می کنید، چون ذهن و احساس شما درگیراین مسئله است و ارتعاش منفی تولید می کنید، باعث دور شدن از عشق خود می شوید اما این انتهای کار نیست بلکه این ارتعاش باعث جذب اتفاق های منفی بیشتر، مثل مشکلات مالی و بدبیاری ها و حتی جذب بیماری می شود.

+ ارتعاش های منفی مخفی و ظاهر شما همگی باید پاکسازی شود. وجود شما قابلیت نگه داری یک حس را دارد و در نتیجه می توانید فقط یک ارتعاش داشته باشید. شما نمی توانید حس نفرت و شعف را در خود نگه دارید. نمی توانید حس فقر و حس ثروت را در یک آن در خود داشته باشید. پس نمی توانید یک لحظه ارتعاش مثبت داشته باشید و یک لحظه ارتعاش منفی. تا زمانی که از درون درگیر و اسیر هر موضوعی باشید و فرکانس ها و ارتعاش های منفی ظاهر و مخفی داشته باشید، نمی توانید فرکانس و ارتعاش مثبت دابته شابشید و در زندگی خود رشد کنید. پس پاکسازی فرکانس و ارتعاش منفی اولین و مهم ترین گام شما در قانون ارتعاش در قانون جذب است.

نیاز به کمک داری؟ پیام بده.. 

درس پنجم: ارتعاش های منفی مخفی

فایل صوتی درس پنجم

قدرت ارتعاش منفی بیشتر است

همیشه منفی قدرتش بیشتر از مثبت هست و این دلیل داره اما اینکه بتونی مثبت باشی و خودت را در همه شرایط مثبت نگه داری کار راحتی نیست.

اما مثبت بودن و مثبت ماندن در در موقعیت‌های مختلف فرق داره و گاهی نیاز به آگاهی و درک بیشتر دارد. گاهی لازمه مدام روی احساس‌های خودت کار کنی تا بتونی در شرایط بد هم مثبت باشی.

به عنوان مثال یه موقع قراره تو یک کشور پیشرفته با بعضی مشکلات معمولی زندگی کنی و مثبت بمونی، یه موقع قراره در شرایط خیلی سخت و پیچیده تر مثبت بمونی و زندگی کنی.

بین این دو خیلی فرق هست و نتایج هم خیلی متفاوته. اگر قراره خلبان جنگنده باشی باید توانایی و دانش خیلی بالاتری نسبت به خلبان مسافر بری داشته باشی.

گاهی یک اتفاق منفی کافیست !

بعضی افراد بخاطر یک اتفاق بد در زندگیشون کل مسیر زندگیشون به سمت منفی میره. دو نفر در یک رابطه احساس آرامش و خوشبختی می‌کنند تا اینکه یک نفر نسبت به طرف مقابل مشکوک میشه یا خیانت می‌بینه و بعداز آن بخاطر حس منفی که پیدا می کند کل مسیر زندگیش عوض می شود. تمام زندگیش تحت تاثیر اون مساله قرار می‌گیره و در جنبه‌های مختلف زندگی ان شخص تاثیرگذار خواهد بود.

گاهی یک شخص در کسب و کارش بسیار موفق هست تا اینکه بخاطر یک تصمیم اشتباه خودش یا یک اتفاق بد در اقتصاد کشور، ضربه سختی می‌خوره و بعداز آن همه چیز زندگیش، تحت تاثیر اون اتفاق رو به تباهی میره و با وجود تلاش زیاد هم نمی تونه اوضاع را کنترل کنه و به جایگاه اولش برگردونه.

چرا گاهی تلاش ها نتیجه نمی دهد؟

دلیل این حالت‌ها چیست؟ چرا بعداز اون اتفاق یا حادثه، دیگه نمی‌شه به حالت اول برگشت؟ با وجود اینکه شخص تلاش زیادی می‌کنه و راهنمایی‌های زیادی هم بهش میشه اما انگار از درون مشکلی وجود داره که مانع میشه به آن اوج لحظات خوب گذشته خودش برگرده. دیگه خوشی‌ها و لذت‌های گذشته مزه قبل را نمیده. دیگه حتی زندگی هم خوب و قشنگ نیست.

راز این جریان منفی چیست؟

راز قدرت اتفاقات منفی‌ در چیست؟

چرا نمیشه مثل قبل از زندگی لذت برد؟

چرا از درون حس کمبود و مشکل می‌کنید و نمی‌تونید مثل دوران اوج کاری، انرژی خرج کنید و رشد کنید؟

یا چرا نمیشه مثل قبل از گرانی و کرونا و…از زندگی لذت برد؟

چرا زندگی مثل قبل مزه نداره؟

چرا احساس خستگی و درماندگی می‌کنید؟

ریشه همه چیز در ارتعاش است

این اتفاقات باعث شکل گیری ارتعاش و فرکانس منفی در وجود شما می‌شود. یک حادثه تلخ، یک شکست در کسب و کار، مشکلات و گرانی های جامعه یا شک و شکست در یک رابطه، فرکانس و احساس شما را منفی می کند.

درسته سعی می‌کنید فراموش کنید و تلاش بیشتری برای درست شدن اوضاع بکنید، اما چون ارتعاش درونی شما منفی است، مدام شرایط و اتفاق‌های منفی را جذب می‌کنید و طعم خوش لحظه‌های گذشته را نمی‌چشید. این رویه باعث میشه هر روز مایوس تر ‌بشید تا کم کم از چرخه رشد و پیشرفت و حتی چرخه زندگی خارج بشید و بعد برای شما تنها یک افسوس تلخ باقی می‌ماند.

ارتعاش و فرکانس درونی شما از ته مانده و خاکستر اون اتفاق های منفی گذشته شکل می‌گیره و ارسال می‌شود. چیزی که در گذشته تجربه کرده هنوز از بین نرفته و تا زمانی که فکر اساسی برای آن نکنی و اثرات آنرا پاکسازی نکنی با همین اوضاع تلخ و ملال آور روبرو هستی و مانند یک غده سرطانی از درون تو و احساساتت را به خودش مشغول کرده و نمی‌توانی به اوج صلابت و غرور خودت برگردی و لحظه‌های خوب گذشته خودت را تجربه کنی.

انرژی درونی تو، ارتعاش‌های تو و آنچه در قلب و روان تو در جریان است همه چیز زندگی توست. همه زندگی ات را انرژی تو تشکیل می‌دهد. همه اتفاق‌های زندگیت بر مدار احساس‌ها و ارتعاش‌های درونی تو شکل می‌گیرد.

نیاز به کمک داری؟ پیام بده… 

لینک های مفید: آموزش رایگان قانون جذب | تمرین های قانون جذب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

گفتگو در واتس آپ
پشتیبانی دوره ها
به سوالات شما در خصوص دوره های استاد و همچنین نحوه شرکت در دوره ها پاسخ گو هستیم.
شماره پشتیبانی در واتس آپ: 09225218748 اگر سیستم چت به درستی کار نکرد به این شماره در واتس آپ پیام دهید
اسکرول به بالا